Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
134
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
Prognozy na jutro
259
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1569
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2502
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
59
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
85
Top Europejski
53
Europejski
651
Amerykański
155
Afrykanin
55
Azjatycki
111
Australijski
44
Międzynarodowy
Puchary krajowe
2
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
6
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
3
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
5
League 1
1
Albanian Cup
2
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
Ligue 2
1
Algeria Cup
2
Super Cup
U21 League
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
1
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
6
Championship
3
League one
2
League two
2
National League
1
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
4
Premier League 2
1
Southern League
22
Northern Premier
2
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
6
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
9
1st Division
6
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
1
Primera B
1
Primera C
2
Primera D
Copa de la Liga Profesional
2
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
2
First League
1
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
3
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
1
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
2
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbejdżan
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
2
Bahrajn
>
Premier League
3
Second Division
6
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
7
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
1
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Botswana
>
Premier League
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Brazylia
>
Brasileiro Série A
10
Serie B
1
Serie C
1
Serie D
31
Acreano
3
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
1
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
4
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
Second Leaguе
9
Third League - South-East
11
Third League - South-West
10
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
1
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
Copa Chile
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
DR Congo
>
Super League
Dania
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
Egipt
>
Premier
4
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
8
Serie B
5
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
Finlandia
>
Veikkausliiga
7
Ykkosliiga
5
Kakkonen
1
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
3
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
1
Gibraltar
>
National League
1
Grecja
>
Super League
3
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
4
Primera Division
Gwinea
>
Ligue 1
4
Haiti
>
Championnat National
1
Hiszpania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
10
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
1
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
6
Second Division
6
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
2
Indonezja
>
Liga 1
Liga 2
Iran
>
IPL
League 1
9
Hazfi Cup
8
Iraq
>
Premier League
3
Irlandia
>
Premier League
6
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
6
Championship
6
Irish Cup
Premiership Women
Islandia
>
Premier League
6
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
16
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Izrael
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
1
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
9
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
Kamerun
>
Elite One
5
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
2
Katar
>
Stars League
6
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
2
Kolumbia
>
Primera A
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
8
Kongo
>
Premier League
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
2
Kostaryka
>
Primera División
Liga de Ascenso
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
1
Lesotho
>
Premier League
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
2
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
5
Malawi
>
Super League
8
Malezja
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
7
First Division
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
5
Meksyk
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
4
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
1
Liga Premier Serie B
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
2
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
2
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
1
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
2
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
2
Oberliga Niedersachsen
3
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
10
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
1
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
10
Nikaragua
>
Primera Division
5
Liga Primera U20
1
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
32
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
16
Oman
>
Professional League
2
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paragwaj
>
Primera Division
6
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
1
Segunda División
3
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
1
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
8
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
1
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
2
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
8
Liga 2
3
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
Salwador
>
Primera Division
6
San Marino
>
Campionato
2
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
2
Sierra Leone
>
Premier League
1
Singapur
>
S-League
S-Cup
Somalia
>
Championship
6
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
6
Championship
5
League One
5
League Two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
Challenge League
4
Swiss Cup
2
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
1
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tajlandia
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
3
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
2
Togo
>
Championnat National
1
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
5
Tunezja
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
2
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
7
Ukraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
3
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Wenezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Wietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
4
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
7
Węgry
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
2
Włochy
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
2
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
10
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
1
Primavera 2
16
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
1
Zimbabwe
>
Premier League
9
Łotwa
>
Virsliga
2
1. Liga
7
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
2
AFC Champions League
2
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
2
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
16
Copa Sudamericana
16
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Brea - Statystyka i prognozy
Brea
Miasto: Brea de Aragón
Spain Segunda B Grupo 2 prognozy
L
L
L
W
L
L
18. miejsce
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
Gospodarze - Goście
Prawdop. w %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 33
Es4
UD Logrones
Brea
28/04/2024 12:00
79
12
8
1
3 - 0
2.50
15°
-
-
-
-
Rozegrane mecze Brea
Wszystkie
21/04
2024
Brea
0 - 2
(0 - 2)
Utebo
Es4
14/04
2024
Brea
0 - 2
(0 - 2)
Gernika Club
Es4
06/04
2024
Real Sociedad C
3 - 2
(0 - 0)
Brea
Es4
30/03
2024
Brea
1 - 0
(1 - 0)
Náxara CD
Es4
24/03
2024
CD Tudelano
2 - 0
(0 - 0)
Brea
Es4
17/03
2024
Brea
0 - 2
(0 - 0)
CD Calahorra
Es4
10/03
2024
Barakaldo CF
2 - 0
(2 - 0)
Brea
Es4
03/03
2024
Brea
0 - 1
(0 - 1)
Arenas de Guecho
Es4
24/02
2024
AD San Juan
0 - 0
(0 - 0)
Brea
Es4
18/02
2024
Brea
0 - 1
(0 - 0)
UD Mutilvera
Es4
11/02
2024
Deportivo Aragón
2 - 0
(1 - 0)
Brea
Es4
04/02
2024
Brea
1 - 0
(0 - 0)
Deportivo Alavés B
Es4
27/01
2024
Valle de Egüés
0 - 0
(0 - 0)
Brea
Es4
21/01
2024
Brea
1 - 1
(0 - 1)
CD Izarra
Es4
14/01
2024
UD Barbastro
2 - 1
(0 - 0)
Brea
Es4
06/01
2024
Athletic Bilbao B
3 - 0
(2 - 0)
Brea
Es4
17/12
2023
Brea
0 - 2
(0 - 1)
UD Logrones
Es4
10/12
2023
Utebo
1 - 1
(0 - 1)
Brea
Es4
03/12
2023
Gernika Club
1 - 0
(1 - 0)
Brea
Es4
25/11
2023
Brea
0 - 1
(0 - 0)
Real Sociedad C
Es4
19/11
2023
Náxara CD
3 - 0
(1 - 0)
Brea
Es4
12/11
2023
Brea
1 - 3
(0 - 2)
CD Tudelano
Es4
04/11
2023
CD Calahorra
2 - 1
(1 - 0)
Brea
Es4
28/10
2023
Brea
0 - 2
(0 - 1)
Barakaldo CF
Es4
22/10
2023
Arenas de Guecho
0 - 0
(0 - 0)
Brea
Es4
14/10
2023
Brea
1 - 0
(0 - 0)
AD San Juan
Es4
07/10
2023
UD Mutilvera
1 - 2
(1 - 1)
Brea
Es4
01/10
2023
Brea
0 - 1
(0 - 0)
Deportivo Aragón
Es4
24/09
2023
Deportivo Alavés B
5 - 0
(3 - 0)
Brea
Es4
16/09
2023
Brea
1 - 2
(1 - 1)
Valle de Egüés
Es4
10/09
2023
CD Izarra
0 - 1
(0 - 1)
Brea
Es4
03/09
2023
Brea
0 - 0
(0 - 0)
UD Barbastro
Es4
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
0
0%
Przegrane
5
83%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[5,6,21,32],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_206":[5,6,21,32],"lg_206_6":[1,null,5,6]}
Pełna statystyka
Statystyka
1 połowa
2 połowa
Brea
Rozegrane mecze:
32
Bramki
(Strzelone/Stracone)
14
0.44
1.47
47
Poniżej/Powyżej
1.5
13
19
41%
59%
2.5
23
9
72%
28%
3.5
29
3
91%
9%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
8
24
25%
75%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
8
24
25%
75%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
12
20
38%
63%
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Athletic Bilbao B
76
32
23
7
2
60
16
44
2
Barakaldo CF
70
32
20
10
2
54
19
35
3
UD Logrones
65
32
18
11
3
63
16
47
4
Utebo
58
31
16
10
5
39
26
13
5
Deportivo Aragón
53
31
14
11
6
46
32
14
6
Deportivo Alavés B
49
32
15
4
13
54
38
16
7
Real Sociedad C
44
32
11
11
10
32
33
-1
8
Gernika Club
43
32
11
10
11
36
44
-8
9
CD Calahorra
43
32
12
7
13
30
32
-2
10
CD Tudelano
42
32
10
12
10
40
32
8
11
UD Barbastro
41
32
9
14
9
24
27
-3
12
Arenas de Guecho
37
32
8
13
11
30
35
-5
13
CD Izarra
33
32
9
6
17
28
49
-21
14
UD Mutilvera
33
32
9
6
17
20
43
-23
15
AD San Juan
32
32
8
8
16
28
45
-17
16
Valle de Egüés
21
32
5
6
21
23
52
-29
17
Náxara CD
21
32
5
6
21
20
55
-35
18
Brea
21
32
5
6
21
14
47
-33
Promotion
Promotion Play-off
Relegation Play-off
Mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
21/04
2024
Brea
0 - 2
(0 - 2)
Utebo
Es4
14/04
2024
Brea
0 - 2
(0 - 2)
Gernika Club
Es4
30/03
2024
Brea
1 - 0
(1 - 0)
Náxara CD
Es4
17/03
2024
Brea
0 - 2
(0 - 0)
CD Calahorra
Es4
03/03
2024
Brea
0 - 1
(0 - 1)
Arenas de Guecho
Es4
18/02
2024
Brea
0 - 1
(0 - 0)
UD Mutilvera
Es4
04/02
2024
Brea
1 - 0
(0 - 0)
Deportivo Alavés B
Es4
21/01
2024
Brea
1 - 1
(0 - 1)
CD Izarra
Es4
17/12
2023
Brea
0 - 2
(0 - 1)
UD Logrones
Es4
25/11
2023
Brea
0 - 1
(0 - 0)
Real Sociedad C
Es4
12/11
2023
Brea
1 - 3
(0 - 2)
CD Tudelano
Es4
28/10
2023
Brea
0 - 2
(0 - 1)
Barakaldo CF
Es4
14/10
2023
Brea
1 - 0
(0 - 0)
AD San Juan
Es4
01/10
2023
Brea
0 - 1
(0 - 0)
Deportivo Aragón
Es4
16/09
2023
Brea
1 - 2
(1 - 1)
Valle de Egüés
Es4
03/09
2023
Brea
0 - 0
(0 - 0)
UD Barbastro
Es4
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
0
0%
Przegrane
5
83%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[3,2,11,16],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_206":[3,2,11,16],"lg_206_6":[1,null,5,6]}
Pełna statystyka (Gospodarze)
Statystyka
1 połowa
2 połowa
Brea
Rozegrane mecze:
16
Bramki
(Strzelone/Stracone)
6
0.38
1.25
20
Poniżej/Powyżej
1.5
8
8
50%
50%
2.5
14
2
88%
13%
3.5
15
1
94%
6%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
3
13
19%
81%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
4
12
25%
75%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
6
10
38%
63%
Mecze w roli gościa:
Wszystkie
06/04
2024
Real Sociedad C
3 - 2
(0 - 0)
Brea
Es4
24/03
2024
CD Tudelano
2 - 0
(0 - 0)
Brea
Es4
10/03
2024
Barakaldo CF
2 - 0
(2 - 0)
Brea
Es4
24/02
2024
AD San Juan
0 - 0
(0 - 0)
Brea
Es4
11/02
2024
Deportivo Aragón
2 - 0
(1 - 0)
Brea
Es4
27/01
2024
Valle de Egüés
0 - 0
(0 - 0)
Brea
Es4
14/01
2024
UD Barbastro
2 - 1
(0 - 0)
Brea
Es4
06/01
2024
Athletic Bilbao B
3 - 0
(2 - 0)
Brea
Es4
10/12
2023
Utebo
1 - 1
(0 - 1)
Brea
Es4
03/12
2023
Gernika Club
1 - 0
(1 - 0)
Brea
Es4
19/11
2023
Náxara CD
3 - 0
(1 - 0)
Brea
Es4
04/11
2023
CD Calahorra
2 - 1
(1 - 0)
Brea
Es4
22/10
2023
Arenas de Guecho
0 - 0
(0 - 0)
Brea
Es4
07/10
2023
UD Mutilvera
1 - 2
(1 - 1)
Brea
Es4
24/09
2023
Deportivo Alavés B
5 - 0
(3 - 0)
Brea
Es4
10/09
2023
CD Izarra
0 - 1
(0 - 1)
Brea
Es4
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
2
33%
Przegrane
4
67%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[2,4,10,16],"lg_-1_6":[0,2,4,6],"lg_206":[2,4,10,16],"lg_206_6":[null,2,4,6]}
Pełna statystyka (Goście)
Statystyka
1 połowa
2 połowa
Brea
Rozegrane mecze:
16
Bramki
(Strzelone/Stracone)
8
0.5
1.69
27
Poniżej/Powyżej
1.5
5
11
31%
69%
2.5
9
7
56%
44%
3.5
14
2
88%
13%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
5
11
31%
69%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
4
12
25%
75%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
6
10
38%
63%
Program
28/04
2024
Es4
UD Logrones
-
Brea
1
Piłkarz
Piłkarz
Gole
Kartka
Kartka
1.
E. Diez
4
-
1
2.
J. Comeras
2
-
-
3.
A. Espiau Martin
2
-
-
4.
J. M. Losfablos de Castro
2
-
-
5.
C. Cirac
1
-
-
6.
Paul
1
-
-
7.
P. Valentin
1
-
-
8.
A. Vela
1
-
-
9.
A. J. Sebastian
-
-
1
Wyróżnione mecz
Fr2
Valenciennes FC
Ajaccio
23/04/2024 20:45
2
Porada dnia
Pe1
CD Comerciantes
Alianza Atlético
23/04/2024 22:00
1
Video Highlight
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program