cal Piłka nożna jest matematyką
Jeszcze
Więcej
Zapowiedzi meczów Wyniki na żywo Kontuzjowani zawodnicy Porównanie drużyn
Ustawienia
Strefa czasowa
cfimg
Kurs

    Urugwaj Primera Division

    Zwycięstwa gospodarzy / Remisy / Zwycięstwa gości
    Rozegrane mecze: 257
    Zwycięstwa gospodarzy: 106
     
     
    41%
    Remisy: 66
     
     
    26%
    Zwycięstwa gości: 85
     
     
    33%
     
    Spotkanie z wynikiem Poniżej/Powyżej 2.5 goli
    Poniżej 2.5 goli: 144
     
     
    56%
    Powyżej 2.5 goli: 113
     
     
    44%
     
    Strzelone gole
    Wszystkie gole: 610  
    Gole gospodarzy: 334
     
     
    55%
    Gole gości: 276
     
     
    45%
    Gole w meczu: 2.37
    5 najlepszych ataków
    Drużyna Strzelone gole Gole w meczu
    1. CA Torque 73 1.74
    2. CA Peñarol 67 1.6
    3. CD Maldonado 64 1.52
    4. Nacional (URU) 62 1.48
    5. Liverpool (URU) 61 1.45
    5 najlepszych obroń
    Drużyna Stracone bramki Gole w meczu
    1. Racing Club (URU) 35 0.83
    2. Central Español 36 0.86
    3. Cerro Largo 36 0.86
    4. Danubio FC 38 0.9
    5. Defensor Sporting 42 1
    Najgorszy ataków
    Drużyna Strzelone gole Gole w meczu
    1. Danubio FC 30 0.71
    2. Cerro Largo 35 0.83
    3. Central Español 37 0.88
    4. CA Cerro 38 0.9
    5. CA Progreso 38 0.9
    Najgorszy obroń
    Drużyna Stracone bramki Gole w meczu
    1. CA Torque 67 1.6
    2. Liverpool (URU) 59 1.4
    3. CA Cerro 58 1.38
    4. Juventud LP 57 1.36
    5. Nacional (URU) 57 1.36

    Najprostszy program
    Drużyna Program
    1. Montevideo Wanderers
    2
    2. CA Cerro
    2
    3. Danubio FC
    2
    4. Boston River
    2
    5. Central Español
    2
    Najtrudniejszy program
    Drużyna Program
    1. CA Torque
    2
    2
    2. CD Maldonado
    5
    3. Liverpool (URU)
    5
    4. Peñarol
    4
    5. Albion FC (URU)
    4
    Wyniki
    1 - 1 34
     
     
    13.23%
    0 - 1 33
     
     
    12.84%
    1 - 0 30
     
     
    11.67%
    2 - 1 26
     
     
    10.12%
    1 - 2 22
     
     
    8.56%
    0 - 0 21
     
     
    8.17%
    2 - 0 16
     
     
    6.23%
    0 - 2 10
     
     
    3.89%
    3 - 0 10
     
     
    3.89%
    2 - 2 9
     
     
    3.5%
    1 - 3 8
     
     
    3.11%
    3 - 1 8
     
     
    3.11%
    3 - 2 5
     
     
    1.95%
    2 - 3 4
     
     
    1.56%
    4 - 1 4
     
     
    1.56%
    0 - 4 3
     
     
    1.17%
    4 - 0 3
     
     
    1.17%
    2 - 4 2
     
     
    0.78%
    3 - 3 2
     
     
    0.78%
    5 - 1 2
     
     
    0.78%
    0 - 3 1
     
     
    0.39%
    1 - 4 1
     
     
    0.39%
    2 - 5 1
     
     
    0.39%
    4 - 2 1
     
     
    0.39%
    6 - 1 1
     
     
    0.39%

    Mecze Gol-Gol
    Mecze Gol-Gol: 130
     
     
    51%

    Pierwsza połowa: Zwycięstwa gospodarzy / Remisy / Zwycięstwa gości
    Zwycięstwa gospodarzy: 80
     
     
    31%
    Remisy: 118
     
     
    46%
    Zwycięstwa gości: 59
     
     
    23%
    Najlepszych forma
    Drużyna Forma Liczba punktów
    1. 14
    2. 14
    3. 13
    4. 11
    5. 10
    Najgorszy forma
    Drużyna Forma Liczba punktów
    1. 1
    2. 2
    3. 4
    4. 4
    5. 5
    <
    października 2026
    Piłka nożna prognozy
    >
    {"9":"wrze\u015bnia 2026","10":"pa\u017adziernika 2026","11":"listopada 2026"}
    PnWtŚrCzPtSoN
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Clausura

    KLASYFIKACJA PKT M Z R P +/-
    1
    CA Torque 22 10 7 1 2 10
    2
    Liverpool (URU) 21 10 6 3 1 10
    3
    Peñarol 21 10 6 3 1 9
    4
    Nacional (URU) 20 10 6 2 2 5
    5
    CD Maldonado 18 10 5 3 2 8
    6
    Juventud LP 17 10 4 5 1 6
    7
    CA Cerro 17 10 5 2 3 -1
    8
    Montevideo Wanderers 15 10 4 3 3 -1
    9
    CA Progreso 13 10 4 1 5 -3
    10
    Boston River 12 10 3 3 4 0
    11
    Racing Club (URU) 12 10 3 3 4 -1
    12
    Defensor Sporting 8 10 2 2 6 -8
    13
    Danubio FC 7 10 1 4 5 -7
    14
    Albion FC (URU) 6 10 2 0 8 -8
    15
    Cerro Largo 5 10 0 5 5 -7
    16
    Central Español 5 10 1 2 7 -12
    Promotion Play-off

    Grupa 1

    KLASYFIKACJA PKT M Z R P +/-
    1
    Peñarol 16 7 5 1 1 9
    2
    Cerro Largo 11 7 3 2 2 2
    3
    Racing Club (URU) 10 7 2 4 1 1
    4
    Liverpool (URU) 9 7 2 3 2 0
    5
    Central Español 9 7 2 3 2 0
    6
    CA Cerro 9 7 3 0 4 -4
    7
    Defensor Sporting 6 7 1 3 3 -3
    8
    Boston River 5 7 1 2 4 -5
    Final

    Grupa 2

    KLASYFIKACJA PKT M Z R P +/-
    1
    Montevideo Wanderers 15 7 4 3 0 8
    2
    Nacional (URU) 13 7 4 1 2 0
    3
    CD Maldonado 12 7 3 3 1 6
    4
    CA Torque 12 7 4 0 3 0
    5
    Juventud LP 8 7 2 2 3 -3
    6
    Albion FC (URU) 6 7 1 3 3 -2
    7
    CA Progreso 6 7 2 0 5 -5
    8
    Danubio FC 4 7 0 4 3 -4
    Final

    Apertura

    KLASYFIKACJA PKT M Z R P +/-
    1
    Racing Club (URU) 31 15 9 4 2 9
    2
    CD Maldonado 29 15 9 2 4 8
    3
    Albion FC (URU) 28 15 8 4 3 10
    4
    Peñarol 27 15 8 3 4 7
    5
    Central Español 24 15 7 3 5 1
    6
    CA Torque 23 15 6 5 4 6
    7
    Nacional (URU) 22 15 7 1 7 5
    8
    Defensor Sporting 21 15 5 6 4 2
    9
    Liverpool (URU) 20 15 5 5 5 2
    10
    Montevideo Wanderers 20 15 6 2 7 -5
    11
    Danubio FC 18 15 4 6 5 -4
    12
    Cerro Largo 17 15 5 2 8 -3
    13
    Boston River 17 15 5 2 8 -6
    14
    Juventud LP 15 15 4 3 8 -5
    15
    CA Progreso 10 15 2 4 9 -11
    16
    CA Cerro 10 15 2 4 9 -16
    Promotion Play-off

    Porada dnia

    2.
    1.
    Flamengo jest niepokonany w ostatnich 13 meczach Copa Libertadores.