Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
139
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
11
Prognozy na jutro
353
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1957
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2610
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
51
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
131
Top Europejski
61
Europejski
693
Amerykański
203
Afrykanin
78
Azjatycki
132
Australijski
47
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
8
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
5
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
6
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
1
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
8
Championship
12
League one
12
League two
12
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
9
Southern League
21
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
6
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
6
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
2
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
1
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
5
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
5
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
5
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
2
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
7
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbejdżan
>
Premier League
5
First Division
2
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
6
Second Division
3
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
4
Belgia
>
Jupiler Pro League
1
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Belize
>
Premier League
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Botswana
>
Premier League
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
Brazylia
>
Brasileiro Série A
10
Serie B
10
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
3
Alagoano
Amapaense
1
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
1
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
1
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
1
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
7
Copa Chile
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
3
2. Division
8
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
DR Congo
>
Super League
1
Dania
>
Super League
6
1. Division
5
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
5
Egipt
>
Premier
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
8
Serie B
1
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
7
Finlandia
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
2
Ghana
>
Premier League
8
Gibraltar
>
National League
3
Grecja
>
Super League
7
Super League 2
10
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
2
Primera Division
2
Gwinea
>
Ligue 1
7
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
8
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
2
Hong Kong
>
Premier League
6
Second Division
6
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
2
Indonezja
>
Liga 1
3
Liga 2
Iran
>
IPL
8
League 1
9
Hazfi Cup
7
Iraq
>
Premier League
5
Irlandia
>
Premier League
6
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
6
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Islandia
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
1
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
Izrael
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
4
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
2
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Katar
>
Stars League
6
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
4
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
3
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
8
Kolumbia
>
Primera A
10
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
3
Kongo
>
Premier League
7
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
5
Liga de Ascenso
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
Liban
>
Premier League
5
Libia
>
Premier League
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
5
Malawi
>
Super League
8
Malezja
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
6
Malta
>
Premier League
7
First Division
8
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
7
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
5
Meksyk
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
2
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
5
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
1
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
9
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
9
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
8
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
10
Nikaragua
>
Primera Division
2
Liga Primera U20
2
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
16
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paragwaj
>
Primera Division
6
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
8
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
1
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
8
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
7
Salwador
>
Primera Division
1
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
Singapur
>
S-League
S-Cup
Somalia
>
Championship
4
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
6
Championship
5
League One
5
League Two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
6
Challenge League
4
Swiss Cup
2
Szwecja
>
Allsvenskan
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tajlandia
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
1
Togo
>
Championnat National
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
5
Tunezja
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
UAE
>
Football League
7
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
2
Ukraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
2
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Wenezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Wietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
2
National Cup
4
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
Łotwa
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
4
Copa Sudamericana
6
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Wyniki Turcja TFF 3. Lig
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Rzut rożny
21.04.2024
14:00
Kepez Belediyespor
2 - 3
Ayvalıkgücü BS
14:00
Ergene Velimese
0 - 0
Yeni Amasyaspor
14:00
Silifke Bld.
1 - 0
Eynesil Belediyespor
14:00
Edirnespor
1 - 1
Mardin BB
14:00
Karabük İdman Yurdu
2 - 5
Arguvan Belediyespor
14:00
Talasgücü Belediyespor
2 - 1
Artvin Hopaspor
14:00
Kırıkkale Büyük
3 - 1
Gümüshanespor
14:00
Yeni Orduspor
3 - 3
Küçükçekmece
14:00
İnegöl Kafkaspor
3 - 1
Tarsus Idman Yurdu
14:00
Karsıyaka SK
1 - 1
Altındag Bld.
14:00
Batman Petrolspor
4 - 0
Pazarspor
14:00
Elazıgspor
2 - 1
Sapanca Gençlikspor
14:00
Kutahyaspor
1 - 1
Tepecikspor AS
14:00
Bayburt Ozel Idare
2 - 1
Sivas Bld. SK
14:00
Silivrispor
2 - 0
Bornova FK
14:00
Agrıspor
1 - 0
Darica Gbirligi
14:00
Akhisarspor
2 - 6
Erbaaspor SK
14:00
Karaköprü Bld.
2 - 1
Osmaniyespor
14:00
Anadolu Selcukspor
0 - 0
Fatsa Belediyespor
14:00
1954 Kelkit Bld.
0 - 1
Efeler 09 Spor
14:00
Anadolu Üniv.
3 - 0
Kartal Bulvarspor
14.04.2024
14:00
Altındag Bld.
0 - 2
Elazıgspor
14:00
Yeni Amasyaspor
3 - 3
Batman Petrolspor
14:00
Artvin Hopaspor
0 - 2
Karabük İdman Yurdu
14:00
Küçükçekmece
2 - 2
Talasgücü Belediyespor
14:00
Arguvan Belediyespor
1 - 5
İnegöl Kafkaspor
14:00
Gümüshanespor
1 - 1
Aliağa FK
14:00
Mardin BB
0 - 1
Kepez Belediyespor
14:00
Ayvalıkgücü BS
4 - 1
Kırıkkale Büyük
14:00
Pazarspor
2 - 0
Turgutluspor
14:00
Sapanca Gençlikspor
1 - 2
Silifke Bld.
14:00
Efeler 09 Spor
1 - 1
Anadolu Üniv.
14:00
Bornova FK
0 - 0
Kutahyaspor
14:00
Darica Gbirligi
1 - 0
Kusadasıspor
14:00
Erbaaspor SK
2 - 3
Agrıspor
14:00
Sivas Bld. SK
0 - 2
Anadolu Selcukspor
14:00
Fatsa Belediyespor
1 - 4
Silivrispor
14:00
Tepecikspor AS
2 - 1
Akhisarspor
14:00
Osmaniyespor
1 - 2
Bayburt Ozel Idare
14:00
Eynesil Belediyespor
0 - 3
Ergene Velimese
14:00
Tarsus Idman Yurdu
2 - 5
Edirnespor
14:00
Kartal Bulvarspor
2 - 3
Karsıyaka SK
07.04.2024
14:00
Aliağa FK
0 - 0
Ayvalıkgücü BS
14:00
Turgutluspor
1 - 1
Yeni Amasyaspor
14:00
Batman Petrolspor
6 - 1
Eynesil Belediyespor
14:00
Anadolu Üniv.
2 - 2
1954 Kelkit Bld.
14:00
Edirnespor
2 - 1
Arguvan Belediyespor
14:00
Talasgücü Belediyespor
2 - 2
Yeni Orduspor
14:00
İnegöl Kafkaspor
2 - 1
Artvin Hopaspor
14:00
Karabük İdman Yurdu
0 - 3
Küçükçekmece
14:00
Kepez Belediyespor
9 - 0
Tarsus Idman Yurdu
14:00
Ergene Velimese
1 - 1
Sapanca Gençlikspor
14:00
Silifke Bld.
0 - 2
Altındag Bld.
14:00
Kutahyaspor
1 - 0
Fatsa Belediyespor
14:00
Kusadasıspor
0 - 1
Erbaaspor SK
14:00
Akhisarspor
2 - 3
Bornova FK
14:00
Silivrispor
1 - 0
Sivas Bld. SK
14:00
Bayburt Ozel Idare
0 - 0
Karaköprü Bld.
14:00
Anadolu Selcukspor
3 - 1
Osmaniyespor
14:00
Karsıyaka SK
6 - 0
Efeler 09 Spor
14:00
Elazıgspor
3 - 1
Kartal Bulvarspor
13:00
Kırıkkale Büyük
1 - 2
Mardin BB
12:00
Agrıspor
2 - 2
Tepecikspor AS
03.04.2024
14:00
Fatsa Belediyespor
3 - 0
Akhisarspor
14:00
Tepecikspor AS
1 - 3
Kusadasıspor
14:00
Osmaniyespor
0 - 2
Silivrispor
14:00
Altındag Bld.
2 - 0
Ergene Velimese
14:00
Kartal Bulvarspor
2 - 0
Silifke Bld.
14:00
Yeni Amasyaspor
2 - 0
Pazarspor
14:00
1954 Kelkit Bld.
0 - 2
Karsıyaka SK
Wyróżnione mecz
Ro1
CS Univ Craiova
CFR Cluj
25/04/2024 20:45
1
TFF 3. Lig Group 1
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Kepez Belediyespor
67
27
21
4
2
47
2
Aliağa FK
63
27
18
9
0
39
3
Ayvalıkgücü BS
49
27
14
7
6
14
4
İnegöl Kafkaspor
47
27
13
8
6
9
5
Yeni Orduspor
46
27
13
7
7
11
6
Edirnespor
44
27
13
5
9
18
7
Küçükçekmece
38
28
10
8
10
10
8
Mardin BB
38
27
11
5
11
4
9
Artvin Hopaspor
34
27
9
7
11
5
10
Karabük İdman Yurdu
34
27
10
4
13
-17
11
Talasgücü Belediyespor
31
27
9
4
14
-12
12
Kırıkkale Büyük
29
27
8
5
14
-8
13
Gümüshanespor
22
27
4
10
13
-22
14
Arguvan Belediyespor
13
27
3
4
20
-35
15
Tarsus Idman Yurdu
9
27
2
3
22
-63
TFF 3. Lig Group 2
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Batman Petrolspor
57
27
16
9
2
34
2
Elazıgspor
55
27
15
10
2
18
3
Karsıyaka SK
52
27
16
4
7
21
4
Turgutluspor
47
27
14
5
8
8
5
Efeler 09 Spor
47
28
13
8
7
3
6
Anadolu Üniv.
36
27
10
6
11
0
7
Silifke Bld.
34
27
10
4
13
-8
8
Pazarspor
32
27
9
5
13
-5
9
Ergene Velimese
31
27
8
7
12
-6
10
1954 Kelkit Bld.
31
27
8
7
12
-6
11
Kartal Bulvarspor
30
27
7
9
11
-6
12
Yeni Amasyaspor
30
27
7
9
11
-8
13
Altındag Bld.
29
27
8
5
14
-6
14
Eynesil Belediyespor
27
27
8
3
16
-23
15
Sapanca Gençlikspor
23
27
6
5
16
-16
TFF 3. Lig Group 3
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Karaköprü Bld.
59
27
17
8
2
27
2
Erbaaspor SK
54
27
15
9
3
33
3
Silivrispor
48
27
13
9
5
15
4
Bornova FK
47
27
14
5
8
13
5
Kutahyaspor
44
27
11
11
5
16
6
Kusadasıspor
42
27
11
9
7
7
7
Agrıspor
39
27
10
9
8
2
8
Tepecikspor AS
39
27
10
9
8
0
9
Fatsa Belediyespor
37
27
9
10
8
-2
10
Osmaniyespor
29
28
8
5
15
-5
11
Anadolu Selcukspor
28
27
7
7
13
-4
12
Bayburt Ozel Idare
25
27
5
10
12
-21
13
Darica Gbirligi
22
27
5
7
15
-17
14
Akhisarspor
19
27
5
4
18
-40
15
Sivas Bld. SK
16
27
5
4
18
-24
TFF 3. Lig Group 4
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Adana 1954 FK
56
24
18
2
4
31
2
Sebat Gençlik
46
25
14
4
7
15
3
Antalya Kestelspor
39
25
10
9
6
10
4
Mus Menderesspor
39
24
10
9
5
8
5
Bursa Yıldırımspor
38
24
10
8
6
7
6
Orduspor 1967
37
25
10
7
8
16
7
Tokat Belediye
35
24
9
8
7
1
8
Balikesirspor
32
25
7
11
7
-2
9
Bergama Belediyespor
28
25
7
7
11
-4
10
Siirt Il Özel Idaresi
26
25
6
8
11
-9
11
Nevsehir Bld.
26
24
7
5
12
-10
12
Catalcaspor
25
24
5
10
9
-6
13
Çankaya FK
25
24
5
10
9
-14
14
Elazig Belediyespor
23
24
6
5
13
-19
15
Sultanbeyli Bld.
20
24
5
5
14
-24
Porada dnia
Nl1
Go Ahead Eagles
Feyenoord
25/04/2024 21:00
2
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program