cal Piłka nożna jest matematyką
Jeszcze
Więcej
Zapowiedzi meczów Wyniki na żywo Kontuzjowani zawodnicy Porównanie drużyn
Ustawienia
Strefa czasowa
cfimg
Kurs

    Somali Championship

    Zwycięstwa gospodarzy / Remisy / Zwycięstwa gości
    Rozegrane mecze: 132
    Zwycięstwa gospodarzy: 51
     
     
    39%
    Remisy: 27
     
     
    20%
    Zwycięstwa gości: 54
     
     
    41%
     
    Spotkanie z wynikiem Poniżej/Powyżej 2.5 goli
    Poniżej 2.5 goli: 45
     
     
    34%
    Powyżej 2.5 goli: 87
     
     
    66%
     
    Strzelone gole
    Wszystkie gole: 489  
    Gole gospodarzy: 247
     
     
    51%
    Gole gości: 242
     
     
    49%
    Gole w meczu: 3.70
    5 najlepszych ataków
    Drużyna Strzelone gole Gole w meczu
    1. Gaadiidka 57 2.59
    2. Heegan 54 2.45
    3. Dekedaha FC 51 2.32
    4. Badbaado 46 2.09
    5. Horseed 43 1.95
    5 najlepszych obroń
    Drużyna Stracone bramki Gole w meczu
    1. Heegan 16 0.73
    2. Gaadiidka 16 0.73
    3. Mogadishu City 18 0.82
    4. Elman 18 0.82
    5. Horseed 21 0.95
    Najgorszy ataków
    Drużyna Strzelone gole Gole w meczu
    1. Jubba 17 0.77
    2. Gantaalaha 28 1.27
    3. Jeenyo 37 1.68
    4. Raadsan 38 1.73
    5. Kigs 38 1.73
    Najgorszy obroń
    Drużyna Stracone bramki Gole w meczu
    1. Gantaalaha 100 4.55
    2. Jubba 96 4.36
    3. Raadsan 61 2.77
    4. Kigs 51 2.32
    5. Badbaado 39 1.77

    Najprostszy program
    Drużyna Program
    1. Dekedaha
    2. Gaadiidka
    3. Heegan
    4. Jeenyo
    5. Mogadishu City
    Najtrudniejszy program
    Drużyna Program
    1. Elman
    2. Raadsan
    3. Kigs
    4. Gantaalaha
    5. Jubba
    Wyniki
    1 - 1 12
     
     
    9.09%
    0 - 0 10
     
     
    7.58%
    0 - 1 9
     
     
    6.82%
    1 - 2 8
     
     
    6.06%
    2 - 1 8
     
     
    6.06%
    0 - 2 6
     
     
    4.55%
    1 - 0 6
     
     
    4.55%
    1 - 3 5
     
     
    3.79%
    3 - 1 5
     
     
    3.79%
    2 - 4 4
     
     
    3.03%
    3 - 0 4
     
     
    3.03%
    4 - 0 4
     
     
    3.03%
    0 - 3 3
     
     
    2.27%
    0 - 6 3
     
     
    2.27%
    1 - 7 3
     
     
    2.27%
    2 - 2 3
     
     
    2.27%
    3 - 2 3
     
     
    2.27%
    4 - 1 3
     
     
    2.27%
    5 - 0 3
     
     
    2.27%
    5 - 2 3
     
     
    2.27%
    0 - 5 2
     
     
    1.52%
    0 - 4 2
     
     
    1.52%
    1 - 5 2
     
     
    1.52%
    2 - 6 2
     
     
    1.52%
    2 - 3 2
     
     
    1.52%
    2 - 0 2
     
     
    1.52%
    3 - 3 2
     
     
    1.52%
    4 - 2 2
     
     
    1.52%
    6 - 0 2
     
     
    1.52%
    1 - 4 1
     
     
    0.76%
    2 - 7 1
     
     
    0.76%
    3 - 6 1
     
     
    0.76%
    5 - 1 1
     
     
    0.76%
    6 - 1 1
     
     
    0.76%
    7 - 1 1
     
     
    0.76%
    8 - 1 1
     
     
    0.76%
    8 - 2 1
     
     
    0.76%
    9 - 1 1
     
     
    0.76%

    Mecze Gol-Gol
    Mecze Gol-Gol: 76
     
     
    58%

    Pierwsza połowa: Zwycięstwa gospodarzy / Remisy / Zwycięstwa gości
    Zwycięstwa gospodarzy: 24
     
     
    33%
    Remisy: 23
     
     
    32%
    Zwycięstwa gości: 26
     
     
    36%
    Najlepszych forma
    Drużyna Forma Liczba punktów
    1. 16
    2. 16
    3. 13
    4. 11
    5. 10
    Najgorszy forma
    Drużyna Forma Liczba punktów
    1. 0
    2. 3
    3. 4
    4. 4
    5. 7
    <
    października 2026
    Piłka nożna prognozy
    >
    {"9":"wrze\u015bnia 2026","10":"pa\u017adziernika 2026","11":"listopada 2026"}
    PnWtŚrCzPtSoN
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031
    KLASYFIKACJA PKT M Z R P +/-
    1
    Gaadiidka 51 22 15 6 1 41
    2
    Heegan 50 22 15 5 2 38
    3
    Dekedaha 44 22 12 8 2 28
    4
    Mogadishu City 42 22 12 6 4 23
    5
    Horseed 41 22 11 8 3 22
    6
    Elman 39 22 12 3 7 21
    7
    Badbaado 26 22 8 2 12 7
    8
    Jeenyo 26 22 6 8 8 7
    9
    Kigs 20 22 5 5 12 -13
    10
    Raadsan 17 22 5 2 15 -23
    11
    Gantaalaha 7 22 2 1 19 -72
    12
    Jubba 6 22 2 0 20 -79
    Relegation

    Porada dnia

    9.
    2.
    Junior Barranquilla zachował czyste konto w 3 ostatnich meczach wyjazdowych z Deportivo Cali w Primera A.