cal Piłka nożna jest matematyką
Jeszcze
Więcej
Zapowiedzi meczów Wyniki na żywo Kontuzjowani zawodnicy Porównanie drużyn
Ustawienia
Strefa czasowa
cfimg
Kurs

    Brazylia Campeonato Catarinense 2

    Zwycięstwa gospodarzy / Remisy / Zwycięstwa gości
    Rozegrane mecze: 90
    Zwycięstwa gospodarzy: 38
     
     
    42%
    Remisy: 18
     
     
    20%
    Zwycięstwa gości: 34
     
     
    38%
     
    Spotkanie z wynikiem Poniżej/Powyżej 2.5 goli
    Poniżej 2.5 goli: 45
     
     
    50%
    Powyżej 2.5 goli: 45
     
     
    50%
     
    Strzelone gole
    Wszystkie gole: 258  
    Gole gospodarzy: 144
     
     
    56%
    Gole gości: 114
     
     
    44%
    Gole w meczu: 2.87
    5 najlepszych ataków
    Drużyna Strzelone gole Gole w meczu
    1. Caravaggio 47 2.61
    2. Metropolitano SC 36 2
    3. Hercílio Luz SC 35 1.94
    4. Blumenau 35 1.94
    5. SERC Guarani SC 24 1.33
    5 najlepszych obroń
    Drużyna Stracone bramki Gole w meczu
    1. Hercílio Luz SC 10 0.56
    2. Blumenau 15 0.83
    3. Metropolitano SC 18 1
    4. Caravaggio 20 1.11
    5. Cidade Azul SC 21 1.17
    Najgorszy ataków
    Drużyna Strzelone gole Gole w meczu
    1. Jaragua 6 0.33
    2. Fluminense SC 16 0.89
    3. Juventus SC 17 0.94
    4. Nação 19 1.06
    5. Cidade Azul SC 23 1.28
    Najgorszy obroń
    Drużyna Stracone bramki Gole w meczu
    1. Jaragua 73 4.06
    2. Juventus SC 26 1.44
    3. Nação 26 1.44
    4. Fluminense SC 25 1.39
    5. SERC Guarani SC 24 1.33

    Najprostszy program
    Drużyna Program
    1. Hercílio Luz SC
    2. Metropolitano SC
    3. Caravaggio
    4. SERC Guarani SC
    5. Blumenau
    Najtrudniejszy program
    Drużyna Program
    1. Fluminense SC
    2. Juventus SC
    3. Nação
    4. Cidade Azul SC
    5. Jaragua
    Wyniki
    1 - 0 12
     
     
    13.33%
    0 - 2 8
     
     
    8.89%
    1 - 1 8
     
     
    8.89%
    0 - 1 7
     
     
    7.78%
    0 - 0 6
     
     
    6.67%
    1 - 2 6
     
     
    6.67%
    0 - 3 4
     
     
    4.44%
    2 - 1 4
     
     
    4.44%
    2 - 0 4
     
     
    4.44%
    2 - 2 4
     
     
    4.44%
    3 - 0 4
     
     
    4.44%
    1 - 3 3
     
     
    3.33%
    2 - 3 3
     
     
    3.33%
    4 - 1 3
     
     
    3.33%
    3 - 1 2
     
     
    2.22%
    6 - 0 2
     
     
    2.22%
    0 - 4 1
     
     
    1.11%
    0 - 6 1
     
     
    1.11%
    0 - 8 1
     
     
    1.11%
    4 - 0 1
     
     
    1.11%
    4 - 2 1
     
     
    1.11%
    5 - 2 1
     
     
    1.11%
    6 - 1 1
     
     
    1.11%
    7 - 0 1
     
     
    1.11%
    8 - 1 1
     
     
    1.11%
    9 - 0 1
     
     
    1.11%

    Mecze Gol-Gol
    Mecze Gol-Gol: 37
     
     
    41%

    Pierwsza połowa: Zwycięstwa gospodarzy / Remisy / Zwycięstwa gości
    Zwycięstwa gospodarzy: 28
     
     
    31%
    Remisy: 40
     
     
    45%
    Zwycięstwa gości: 21
     
     
    24%
    Najlepszych forma
    Drużyna Forma Liczba punktów
    1. 16
    2. 15
    3. 11
    4. 8
    5. 8
    Najgorszy forma
    Drużyna Forma Liczba punktów
    1. 0
    2. 3
    3. 7
    4. 7
    5. 8
    <
    października 2026
    Piłka nożna prognozy
    >
    {"9":"wrze\u015bnia 2026","10":"pa\u017adziernika 2026","11":"listopada 2026"}
    PnWtŚrCzPtSoN
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Wyróżnione mecz


    1. faza

    KLASYFIKACJA PKT M Z R P +/-
    1
    Hercílio Luz SC 42 18 13 3 2 25
    2
    Metropolitano SC 38 18 12 2 4 18
    3
    Caravaggio 35 18 10 5 3 27
    4
    Blumenau 31 18 9 4 5 20
    5
    Cidade Azul SC 23 18 6 5 7 2
    6
    SERC Guarani SC 23 18 6 5 7 0
    7
    Nação 21 18 5 6 7 -7
    8
    Fluminense SC 21 18 6 3 9 -9
    9
    Juventus SC 17 18 5 2 11 -9
    10
    Jaragua 1 18 0 1 17 -67
    Promotion
    Relegation

    Porada dnia

    2.
    4.
    Boca Juniors zachowało czyste konto w 4 ostatnich domowych meczach z Talleres Córdoba w Liga Profesional.