cal Piłka nożna jest matematyką
Jeszcze
Więcej
Zapowiedzi meczów Wyniki na żywo Kontuzjowani zawodnicy Porównanie drużyn
Ustawienia
Strefa czasowa
cfimg
Kurs

    Brazylia Campeonato Capixaba

    Zwycięstwa gospodarzy / Remisy / Zwycięstwa gości
    Rozegrane mecze: 59
    Zwycięstwa gospodarzy: 21
     
     
    36%
    Remisy: 18
     
     
    31%
    Zwycięstwa gości: 20
     
     
    34%
     
    Spotkanie z wynikiem Poniżej/Powyżej 2.5 goli
    Poniżej 2.5 goli: 39
     
     
    66%
    Powyżej 2.5 goli: 20
     
     
    34%
     
    Strzelone gole
    Wszystkie gole: 126  
    Gole gospodarzy: 62
     
     
    49%
    Gole gości: 64
     
     
    51%
    Gole w meczu: 2.14
    5 najlepszych ataków
    Drużyna Strzelone gole Gole w meczu
    1. Vitória ES 14 1.56
    2. Serra ES 10 1.11
    3. Desp. Ferroviária ES 10 1.11
    4. Rio Branco ES 10 1.11
    5. Real Noroeste ES 9 1
    5 najlepszych obroń
    Drużyna Stracone bramki Gole w meczu
    1. Forte FC 4 0.44
    2. Vitória ES 4 0.44
    3. Porto Vitória 5 0.56
    4. Rio Branco ES 6 0.67
    5. Serra ES 6 0.67
    Najgorszy ataków
    Drużyna Strzelone gole Gole w meczu
    1. Forte FC 5 0.56
    2. SC Capixaba 6 0.67
    3. Porto Vitória 7 0.78
    4. Rio Branco-VN 8 0.89
    5. Vilavelhense ES 8 0.89
    Najgorszy obroń
    Drużyna Stracone bramki Gole w meczu
    1. Rio Branco-VN 15 1.67
    2. Real Noroeste ES 13 1.44
    3. SC Capixaba 13 1.44
    4. Desp. Ferroviária ES 11 1.22
    5. Vilavelhense ES 10 1.11

    Najprostszy program
    Drużyna Program
    1. Real Noroeste ES
    2. SC Capixaba
    3. Vitória ES
    4. Rio Branco ES
    5. Desp. Ferroviária ES
    Najtrudniejszy program
    Drużyna Program
    1. Serra ES
    4
    2. Rio Branco-VN
    3. Vilavelhense ES
    4. Forte FC
    5. Porto Vitória
    Wyniki
    1 - 1 9
     
     
    15.25%
    0 - 1 8
     
     
    13.56%
    1 - 0 8
     
     
    13.56%
    0 - 0 6
     
     
    10.17%
    0 - 2 5
     
     
    8.47%
    1 - 2 3
     
     
    5.08%
    2 - 0 3
     
     
    5.08%
    2 - 2 3
     
     
    5.08%
    2 - 1 3
     
     
    5.08%
    3 - 0 3
     
     
    5.08%
    0 - 4 2
     
     
    3.39%
    3 - 1 2
     
     
    3.39%
    1 - 5 1
     
     
    1.69%
    1 - 4 1
     
     
    1.69%
    3 - 2 1
     
     
    1.69%
    4 - 1 1
     
     
    1.69%

    Mecze Gol-Gol
    Mecze Gol-Gol: 24
     
     
    41%

    Pierwsza połowa: Zwycięstwa gospodarzy / Remisy / Zwycięstwa gości
    Zwycięstwa gospodarzy: 13
     
     
    22%
    Remisy: 30
     
     
    51%
    Zwycięstwa gości: 16
     
     
    27%
    Najlepszych forma
    Drużyna Forma Liczba punktów
    1. 13
    2. 12
    3. 12
    4. 10
    5. 6
    Najgorszy forma
    Drużyna Forma Liczba punktów
    1. 3
    2. 4
    3. 5
    4. 6
    5. 6
    <
    października 2026
    Piłka nożna prognozy
    >
    {"9":"wrze\u015bnia 2026","10":"pa\u017adziernika 2026","11":"listopada 2026"}
    PnWtŚrCzPtSoN
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    1. runda

    KLASYFIKACJA PKT M Z R P +/-
    1
    Vitória ES 20 9 6 2 1 10
    2
    Serra ES 14 9 4 2 3 4
    3
    Rio Branco ES 13 9 3 4 2 4
    4
    Porto Vitória 13 9 3 4 2 2
    5
    Vilavelhense ES 13 9 4 1 4 -2
    6
    Forte FC 11 9 2 5 2 1
    7
    Desp. Ferroviária ES 11 9 3 2 4 -1
    8
    Real Noroeste ES 11 9 3 2 4 -4
    9
    SC Capixaba 10 9 3 1 5 -7
    10
    Rio Branco-VN 5 9 0 5 4 -7
    Play-off Quarter-finals
    Relegation

    Porada dnia

    2.
    1.
    Flamengo jest niepokonany w ostatnich 13 meczach Copa Libertadores.