cal Piłka nożna jest matematyką
Jeszcze
Więcej
Zapowiedzi meczów Wyniki na żywo Kontuzjowani zawodnicy Porównanie drużyn
Ustawienia
Strefa czasowa
cfimg
Kurs

    Paraguay Division Intermedia

    Zwycięstwa gospodarzy / Remisy / Zwycięstwa gości
    Rozegrane mecze: 226
    Zwycięstwa gospodarzy: 91
     
     
    40%
    Remisy: 61
     
     
    27%
    Zwycięstwa gości: 74
     
     
    33%
     
    Spotkanie z wynikiem Poniżej/Powyżej 2.5 goli
    Poniżej 2.5 goli: 119
     
     
    53%
    Powyżej 2.5 goli: 107
     
     
    47%
     
    Strzelone gole
    Wszystkie gole: 596  
    Gole gospodarzy: 306
     
     
    51%
    Gole gości: 290
     
     
    49%
    Gole w meczu: 2.64
    5 najlepszych ataków
    Drużyna Strzelone gole Gole w meczu
    1. General Caballero JLM 56 2
    2. Deportivo Santaní 47 1.68
    3. Independiente FBC 43 1.54
    4. Benjamín Aceval 43 1.54
    5. CA Tembetary 40 1.38
    5 najlepszych obroń
    Drużyna Stracone bramki Gole w meczu
    1. Deportivo Santaní 27 0.96
    2. 12 de Junio VH 28 1
    3. Sol de América (PAR) 29 1.04
    4. Resistencia SC 34 1.17
    5. General Caballero JLM 34 1.21
    Najgorszy ataków
    Drużyna Strzelone gole Gole w meczu
    1. Guaireña FC 23 0.82
    2. Encarnación 25 0.89
    3. Tacuary FBC 32 1.14
    4. Fernando de la Mora 32 1.14
    5. Resistencia SC 34 1.17
    Najgorszy obroń
    Drużyna Stracone bramki Gole w meczu
    1. CA Tembetary 47 1.62
    2. Tacuary FBC 47 1.68
    3. Sportivo Carapeguá 43 1.48
    4. 3 de Noviembre 42 1.5
    5. Fernando de la Mora 40 1.43

    Najprostszy program
    Drużyna Program
    1. Resistencia SC
    2. Sportivo Carapeguá
    3. General Caballero JLM
    1
    4. Paraguari
    2
    5. Independiente FBC
    2
    Najtrudniejszy program
    Drużyna Program
    1. Encarnación
    5
    2. 3 de Noviembre
    4
    3. Fernando de la Mora
    4
    4. Tacuary FBC
    2
    5. Guaireña FC
    2
    Wyniki
    1 - 1 33
     
     
    14.6%
    1 - 0 26
     
     
    11.5%
    2 - 1 20
     
     
    8.85%
    0 - 0 17
     
     
    7.52%
    0 - 1 17
     
     
    7.52%
    1 - 2 15
     
     
    6.64%
    2 - 0 14
     
     
    6.19%
    0 - 2 12
     
     
    5.31%
    1 - 3 11
     
     
    4.87%
    2 - 2 11
     
     
    4.87%
    3 - 2 11
     
     
    4.87%
    2 - 3 8
     
     
    3.54%
    3 - 1 7
     
     
    3.1%
    3 - 0 5
     
     
    2.21%
    0 - 4 3
     
     
    1.33%
    0 - 3 3
     
     
    1.33%
    2 - 4 3
     
     
    1.33%
    4 - 3 2
     
     
    0.88%
    4 - 2 2
     
     
    0.88%
    5 - 2 2
     
     
    0.88%
    1 - 4 1
     
     
    0.44%
    3 - 4 1
     
     
    0.44%
    4 - 1 1
     
     
    0.44%
    6 - 2 1
     
     
    0.44%

    Mecze Gol-Gol
    Mecze Gol-Gol: 129
     
     
    57%

    Pierwsza połowa: Zwycięstwa gospodarzy / Remisy / Zwycięstwa gości
    Zwycięstwa gospodarzy: 61
     
     
    27%
    Remisy: 110
     
     
    49%
    Zwycięstwa gości: 55
     
     
    24%
    Najlepszych forma
    Drużyna Forma Liczba punktów
    1. 15
    2. 15
    3. 13
    4. 12
    5. 12
    Najgorszy forma
    Drużyna Forma Liczba punktów
    1. 3
    2. 4
    3. 4
    4. 5
    5. 6
    <
    października 2026
    Piłka nożna prognozy
    >
    {"9":"wrze\u015bnia 2026","10":"pa\u017adziernika 2026","11":"listopada 2026"}
    PnWtŚrCzPtSoN
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031
    KLASYFIKACJA PKT M Z R P +/-
    1
    General Caballero JLM 56 28 17 5 6 22
    2
    Deportivo Santaní 54 28 17 3 8 20
    3
    12 de Junio VH 51 28 14 9 5 9
    4
    Independiente FBC 43 28 11 10 7 8
    5
    Benjamín Aceval 42 28 12 6 10 5
    6
    Sportivo Carapeguá 42 29 12 6 11 -6
    7
    Sol de América (PAR) 41 28 9 14 5 6
    8
    Paraguari 41 28 12 5 11 3
    9
    Resistencia SC 39 29 10 9 10 0
    10
    CA Tembetary 36 29 10 6 13 -7
    11
    Deportivo Capiatá 35 29 8 11 10 -3
    12
    Fernando de la Mora 34 28 9 7 12 -8
    13
    3 de Noviembre 29 28 7 8 13 -6
    14
    Guaireña FC 28 28 7 7 14 -13
    15
    Tacuary FBC 24 28 4 12 12 -15
    16
    Encarnación 22 28 6 4 18 -15
    Promotion

    Porada dnia

    9.
    2.
    Junior Barranquilla zachował czyste konto w 3 ostatnich meczach wyjazdowych z Deportivo Cali w Primera A.