cal Piłka nożna jest matematyką
Jeszcze
Więcej
Zapowiedzi meczów Wyniki na żywo Kontuzjowani zawodnicy Porównanie drużyn
Ustawienia
Strefa czasowa
cfimg
Kurs

    Japonia J2 League

    Zwycięstwa gospodarzy / Remisy / Zwycięstwa gości
    Rozegrane mecze: 150
    Zwycięstwa gospodarzy: 66
     
     
    44%
    Remisy: 37
     
     
    25%
    Zwycięstwa gości: 47
     
     
    31%
     
    Spotkanie z wynikiem Poniżej/Powyżej 2.5 goli
    Poniżej 2.5 goli: 79
     
     
    53%
    Powyżej 2.5 goli: 71
     
     
    47%
     
    Strzelone gole
    Wszystkie gole: 379  
    Gole gospodarzy: 208
     
     
    55%
    Gole gości: 171
     
     
    45%
    Gole w meczu: 2.53
    5 najlepszych ataków
    Drużyna Strzelone gole Gole w meczu
    1. Yokohama FC 28 1.87
    2. Kataller Toyama 27 1.8
    3. Omiya Ardija 27 1.8
    4. Tegevajaro Miyazaki 24 1.6
    5. Iwaki FC 24 1.6
    5 najlepszych obroń
    Drużyna Stracone bramki Gole w meczu
    1. Oita Trinita 12 0.8
    2. Shonan Bellmare 14 0.93
    3. Vegalta Sendai 14 0.93
    4. Kataller Toyama 14 0.93
    5. Montedio Yamagata 14 0.93
    Najgorszy ataków
    Drużyna Strzelone gole Gole w meczu
    1. Ventforet Kofu 11 0.73
    2. Tokushima Vortis 11 0.73
    3. Vanraure Hachinohe 11 0.73
    4. Montedio Yamagata 14 0.93
    5. Shonan Bellmare 15 1
    Najgorszy obroń
    Drużyna Stracone bramki Gole w meczu
    1. FC Imabari 31 2.07
    2. Ventforet Kofu 29 1.93
    3. Tochigi Uva 28 1.87
    4. Vanraure Hachinohe 25 1.67
    5. Albirex Niigata 24 1.6

    Najprostszy program
    Drużyna Program
    1. Albirex Niigata
    2
    2
    1
    1
    1
    4
    2. Fujieda MYFC
    4
    1
    2
    4
    1
    2
    3. Oita Trinita
    2
    1
    2
    3
    2
    2
    4. Tegevajaro Miyazaki
    2
    4
    3
    2
    3
    1
    5. Jubilo Iwata
    3
    2
    2
    1
    1
    2
    Najtrudniejszy program
    Drużyna Program
    1. Tokushima Vortis
    2
    2
    3
    4
    3
    4
    2. FC Imabari
    4
    4
    2
    4
    4
    3
    3. Tochigi Uva
    4
    3
    4
    2
    4
    4
    4. Montedio Yamagata
    1
    4
    2
    4
    4
    1
    5. Sagan Tosu
    2
    4
    2
    1
    2
    1
    Wyniki
    1 - 1 20
     
     
    13.33%
    1 - 0 18
     
     
    12%
    2 - 1 18
     
     
    12%
    0 - 1 13
     
     
    8.67%
    2 - 0 12
     
     
    8%
    0 - 0 10
     
     
    6.67%
    1 - 2 10
     
     
    6.67%
    0 - 2 6
     
     
    4%
    1 - 3 6
     
     
    4%
    2 - 2 5
     
     
    3.33%
    0 - 3 4
     
     
    2.67%
    2 - 3 4
     
     
    2.67%
    3 - 1 4
     
     
    2.67%
    3 - 0 3
     
     
    2%
    5 - 0 3
     
     
    2%
    0 - 4 2
     
     
    1.33%
    1 - 4 2
     
     
    1.33%
    3 - 2 2
     
     
    1.33%
    3 - 3 2
     
     
    1.33%
    4 - 1 2
     
     
    1.33%
    5 - 1 2
     
     
    1.33%
    4 - 2 1
     
     
    0.67%
    4 - 0 1
     
     
    0.67%

    Mecze Gol-Gol
    Mecze Gol-Gol: 78
     
     
    52%

    Pierwsza połowa: Zwycięstwa gospodarzy / Remisy / Zwycięstwa gości
    Zwycięstwa gospodarzy: 46
     
     
    31%
    Remisy: 69
     
     
    46%
    Zwycięstwa gości: 35
     
     
    23%
    Najlepszych forma
    Drużyna Forma Liczba punktów
    1. 15
    2. 14
    3. 12
    4. 12
    5. 11
    Najgorszy forma
    Drużyna Forma Liczba punktów
    1. 2
    2. 3
    3. 4
    4. 4
    5. 4
    <
    listopada 2026
    Piłka nożna prognozy
    >
    {"10":"pa\u017adziernika 2026","11":"listopada 2026","12":"grudnia 2026"}
    PnWtŚrCzPtSoN
    01
    02030405060708
    09101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    30

    Sezon zasadniczy

    KLASYFIKACJA PKT M Z R P +/-
    1
    Albirex Niigata 29 15 9 2 4 -2
    2
    Kataller Toyama 28 15 8 4 3 13
    3
    Yokohama FC 28 15 8 4 3 11
    4
    Omiya Ardija 27 15 7 6 2 9
    5
    Vegalta Sendai 27 15 8 3 4 9
    6
    Tegevajaro Miyazaki 26 15 7 5 3 8
    7
    Consadole Sapporo 23 15 7 2 6 2
    8
    Oita Trinita 22 15 5 7 3 6
    9
    Jubilo Iwata 22 15 6 4 5 2
    10
    Shonan Bellmare 22 15 5 7 3 1
    11
    Iwaki FC 20 15 6 2 7 2
    12
    Sagan Tosu 20 15 6 2 7 -2
    13
    Montedio Yamagata 19 15 6 1 8 0
    14
    Blaublitz Akita 17 15 4 5 6 -1
    15
    Tokushima Vortis 17 15 5 2 8 -4
    16
    Fujieda MYFC 16 15 3 7 5 0
    17
    Vanraure Hachinohe 14 15 4 2 9 -14
    18
    Tochigi Uva 12 15 3 3 9 -7
    19
    FC Imabari 12 15 3 3 9 -15
    20
    Ventforet Kofu 12 15 3 3 9 -18
    Promotion
    Promotion Play-off
    Relegation

    Porada dnia

    9.
    14.
    Instituto Córdoba nie przegrało do przerwy w 14 kolejnych meczach Liga Profesional.