cal Piłka nożna jest matematyką
Jeszcze
Więcej
Zapowiedzi meczów Wyniki na żywo Kontuzjowani zawodnicy Porównanie drużyn
Ustawienia
Strefa czasowa
cfimg
Kurs

    Indie I-League

    Zwycięstwa gospodarzy / Remisy / Zwycięstwa gości
    Rozegrane mecze: 66
    Zwycięstwa gospodarzy: 27
     
     
    41%
    Remisy: 18
     
     
    27%
    Zwycięstwa gości: 21
     
     
    32%
     
    Spotkanie z wynikiem Poniżej/Powyżej 2.5 goli
    Poniżej 2.5 goli: 28
     
     
    42%
    Powyżej 2.5 goli: 38
     
     
    58%
     
    Strzelone gole
    Wszystkie gole: 201  
    Gole gospodarzy: 113
     
     
    56%
    Gole gości: 88
     
     
    44%
    Gole w meczu: 3.05
    5 najlepszych ataków
    Drużyna Strzelone gole Gole w meczu
    1. Diamond Harbour 53 2.3
    2. Shillong Lajong 44 1.91
    3. Rajasthan United 33 1.43
    4. Chanmari 33 1.43
    5. Dempo SC 31 1.35
    5 najlepszych obroń
    Drużyna Stracone bramki Gole w meczu
    1. Real Kashmir 18 1.5
    2. Sreenidi Deccan 21 0.91
    3. Namdhari 21 1.75
    4. Shillong Lajong 21 0.91
    5. Gokulam FC 23 1.92
    Najgorszy ataków
    Drużyna Strzelone gole Gole w meczu
    1. Gokulam FC 14 1.17
    2. Namdhari 16 1.33
    3. Aizawl FC 18 1.5
    4. Real Kashmir 20 1.67
    5. Sreenidi Deccan 28 1.22
    Najgorszy obroń
    Drużyna Stracone bramki Gole w meczu
    1. Chanmari 40 1.74
    2. Rajasthan United 34 1.48
    3. Diamond Harbour 32 1.39
    4. Dempo SC 32 1.39
    5. Aizawl FC 27 2.25

    Najprostszy program
    Drużyna Program
    1. Shillong Lajong
    2. Sreenidi Deccan
    3. Diamond Harbour
    4. Chanmari
    5. Dempo SC
    Najtrudniejszy program
    Drużyna Program
    1. Real Kashmir
    2. Rajasthan United
    3. Aizawl FC
    4. Gokulam FC
    5. Namdhari
    Wyniki
    1 - 1 10
     
     
    15.15%
    1 - 2 8
     
     
    12.12%
    2 - 1 6
     
     
    9.09%
    0 - 1 5
     
     
    7.58%
    2 - 2 5
     
     
    7.58%
    0 - 2 4
     
     
    6.06%
    2 - 0 4
     
     
    6.06%
    0 - 0 3
     
     
    4.55%
    3 - 1 3
     
     
    4.55%
    3 - 0 3
     
     
    4.55%
    0 - 3 2
     
     
    3.03%
    1 - 0 2
     
     
    3.03%
    3 - 2 2
     
     
    3.03%
    4 - 2 2
     
     
    3.03%
    5 - 2 2
     
     
    3.03%
    1 - 4 1
     
     
    1.52%
    4 - 0 1
     
     
    1.52%
    4 - 5 1
     
     
    1.52%
    6 - 2 1
     
     
    1.52%
    6 - 1 1
     
     
    1.52%

    Mecze Gol-Gol
    Mecze Gol-Gol: 42
     
     
    64%

    Pierwsza połowa: Zwycięstwa gospodarzy / Remisy / Zwycięstwa gości
    Zwycięstwa gospodarzy: 24
     
     
    36%
    Remisy: 28
     
     
    42%
    Zwycięstwa gości: 14
     
     
    21%
    Najlepszych forma
    Drużyna Forma Liczba punktów
    1. 14
    2. 12
    3. 11
    4. 10
    5. 7
    Najgorszy forma
    Drużyna Forma Liczba punktów
    1. 3
    2. 4
    3. 4
    4. 5
    5. 6
    <
    października 2026
    Piłka nożna prognozy
    >
    {"9":"wrze\u015bnia 2026","10":"pa\u017adziernika 2026","11":"listopada 2026"}
    PnWtŚrCzPtSoN
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Wyróżnione mecz


    Grupa mistrzowska

    KLASYFIKACJA PKT M Z R P +/-
    1
    Diamond Harbour 29 14 9 2 3 11
    2
    Shillong Lajong 28 14 8 4 2 16
    3
    Sreenidi Deccan 26 14 7 5 2 5
    4
    Rajasthan United 18 14 5 3 6 -4
    5
    Dempo SC 15 14 3 6 5 -1
    6
    Chanmari 15 14 4 3 7 -6
    Promotion

    Grupa spadkowa

    KLASYFIKACJA PKT M Z R P +/-
    1
    Real Kashmir 6 3 2 0 1 1
    2
    Aizawl FC 4 3 1 1 1 0
    3
    Gokulam FC 4 3 1 1 1 -2
    4
    Namdhari 3 3 1 0 2 1
    Relegation

    Sezon zasadniczy

    KLASYFIKACJA PKT M Z R P +/-
    1
    Diamond Harbour 22 9 7 1 1 10
    2
    Shillong Lajong 17 9 5 2 2 7
    3
    Rajasthan United 17 9 5 2 2 3
    4
    Sreenidi Deccan 15 9 4 3 2 2
    5
    Chanmari 11 9 3 2 4 -1
    6
    Dempo SC 9 9 2 3 4 0
    7
    Aizawl FC 9 9 2 3 4 -9
    8
    Real Kashmir 8 9 2 2 5 1
    9
    Gokulam FC 8 9 2 2 5 -7
    10
    Namdhari 7 9 1 4 4 -6
    Championship Group
    Relegation Group

    Porada dnia

    2.
    4.
    Boca Juniors zachowało czyste konto w 4 ostatnich domowych meczach z Talleres Córdoba w Liga Profesional.