cal Piłka nożna jest matematyką
Jeszcze
Więcej
Zapowiedzi meczów Wyniki na żywo Kontuzjowani zawodnicy Porównanie drużyn
Ustawienia
Strefa czasowa
cfimg
Kurs

    Estonia Esiliiga

    Zwycięstwa gospodarzy / Remisy / Zwycięstwa gości
    Rozegrane mecze: 155
    Zwycięstwa gospodarzy: 70
     
     
    45%
    Remisy: 27
     
     
    17%
    Zwycięstwa gości: 58
     
     
    37%
     
    Spotkanie z wynikiem Poniżej/Powyżej 2.5 goli
    Poniżej 2.5 goli: 45
     
     
    29%
    Powyżej 2.5 goli: 110
     
     
    71%
     
    Strzelone gole
    Wszystkie gole: 561  
    Gole gospodarzy: 286
     
     
    51%
    Gole gości: 275
     
     
    49%
    Gole w meczu: 3.62
    5 najlepszych ataków
    Drużyna Strzelone gole Gole w meczu
    1. Tartu JK Welco 92 2.88
    2. Flora Tallinn II 73 2.35
    3. Levadia II Tallinn 62 2
    4. Viimsi JK 61 1.91
    5. JK Tallinna Kalev 53 1.77
    5 najlepszych obroń
    Drużyna Stracone bramki Gole w meczu
    1. Viimsi JK 32 1
    2. Tartu JK Welco 39 1.22
    3. FC Elva 48 1.55
    4. Flora Tallinn II 55 1.77
    5. Levadia II Tallinn 55 1.77
    Najgorszy ataków
    Drużyna Strzelone gole Gole w meczu
    1. FC Tallinn 37 1.19
    2. Nomme Kalju II 41 1.28
    3. FC Maardu 45 1.55
    4. FC Elva 47 1.52
    5. Nõmme United II 50 1.61
    Najgorszy obroń
    Drużyna Stracone bramki Gole w meczu
    1. Nomme Kalju II 80 2.5
    2. FC Tallinn 71 2.29
    3. Nõmme United II 63 2.03
    4. FC Maardu 61 2.1
    5. JK Tallinna Kalev 57 1.9

    Najprostszy program
    Drużyna Program
    1. FC Tallinn
    4
    1
    3
    2
    2. FC Elva
    1
    4
    3
    3
    3. Viimsi JK
    2
    4
    4
    1
    4. Tartu JK Welco
    3
    2
    4
    3
    5. Nomme Kalju II
    4
    2
    2
    4
    Najtrudniejszy program
    Drużyna Program
    1. Flora Tallinn II
    3
    3
    4
    5
    4
    2. Nõmme United II
    5
    4
    3
    2
    4
    3. FC Maardu
    4
    3
    4
    5
    4. Levadia II Tallinn
    2
    4
    4
    4
    5. JK Tallinna Kalev
    2
    3
    1
    2
    Wyniki
    1 - 3 12
     
     
    7.74%
    1 - 2 11
     
     
    7.1%
    1 - 1 11
     
     
    7.1%
    1 - 0 11
     
     
    7.1%
    2 - 1 11
     
     
    7.1%
    0 - 3 8
     
     
    5.16%
    3 - 2 8
     
     
    5.16%
    0 - 2 7
     
     
    4.52%
    2 - 0 7
     
     
    4.52%
    2 - 2 7
     
     
    4.52%
    0 - 1 5
     
     
    3.23%
    4 - 2 5
     
     
    3.23%
    5 - 0 5
     
     
    3.23%
    0 - 0 4
     
     
    2.58%
    3 - 3 4
     
     
    2.58%
    3 - 1 4
     
     
    2.58%
    3 - 0 4
     
     
    2.58%
    5 - 1 4
     
     
    2.58%
    0 - 4 3
     
     
    1.94%
    1 - 5 3
     
     
    1.94%
    4 - 1 3
     
     
    1.94%
    4 - 0 3
     
     
    1.94%
    1 - 4 2
     
     
    1.29%
    2 - 4 2
     
     
    1.29%
    4 - 3 2
     
     
    1.29%
    0 - 7 1
     
     
    0.65%
    0 - 5 1
     
     
    0.65%
    1 - 6 1
     
     
    0.65%
    1 - 8 1
     
     
    0.65%
    2 - 3 1
     
     
    0.65%
    4 - 4 1
     
     
    0.65%
    5 - 2 1
     
     
    0.65%
    6 - 3 1
     
     
    0.65%
    6 - 2 1
     
     
    0.65%

    Mecze Gol-Gol
    Mecze Gol-Gol: 96
     
     
    62%

    Pierwsza połowa: Zwycięstwa gospodarzy / Remisy / Zwycięstwa gości
    Zwycięstwa gospodarzy: 50
     
     
    33%
    Remisy: 57
     
     
    37%
    Zwycięstwa gości: 46
     
     
    30%
    Najlepszych forma
    Drużyna Forma Liczba punktów
    1. 14
    2. 13
    3. 10
    4. 9
    5. 9
    Najgorszy forma
    Drużyna Forma Liczba punktów
    1. 2
    2. 3
    3. 7
    4. 7
    5. 9
    <
    października 2026
    Piłka nożna prognozy
    >
    {"9":"wrze\u015bnia 2026","10":"pa\u017adziernika 2026","11":"listopada 2026"}
    PnWtŚrCzPtSoN
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Wyróżnione mecz


    Sezon zasadniczy

    KLASYFIKACJA PKT M Z R P +/-
    1
    Tartu JK Welco 68 32 21 5 6 53
    2
    Viimsi JK 56 32 17 5 10 29
    3
    Flora Tallinn II 48 31 14 6 11 18
    4
    FC Elva 48 31 14 6 11 -1
    5
    Levadia II Tallinn 47 31 15 2 14 7
    6
    FC Maardu 41 29 12 5 12 -16
    7
    JK Tallinna Kalev 37 30 10 7 13 -4
    8
    Nõmme United II 36 31 10 6 15 -13
    9
    FC Tallinn 32 31 8 8 15 -34
    10
    Nomme Kalju II 25 32 7 4 21 -39
    Promotion
    Promotion Play-off
    Relegation Play-off
    Relegation

    Porada dnia

    2.
    4.
    Boca Juniors zachowało czyste konto w 4 ostatnich domowych meczach z Talleres Córdoba w Liga Profesional.