cal Piłka nożna jest matematyką
Jeszcze
Więcej
Zapowiedzi meczów Wyniki na żywo Kontuzjowani zawodnicy Porównanie drużyn
Ustawienia
Strefa czasowa
cfimg
Kurs

    Egipt Second Division A

    Zwycięstwa gospodarzy / Remisy / Zwycięstwa gości
    Rozegrane mecze: 80
    Zwycięstwa gospodarzy: 35
     
     
    44%
    Remisy: 22
     
     
    28%
    Zwycięstwa gości: 23
     
     
    29%
     
    Spotkanie z wynikiem Poniżej/Powyżej 2.5 goli
    Poniżej 2.5 goli: 49
     
     
    61%
    Powyżej 2.5 goli: 31
     
     
    39%
     
    Strzelone gole
    Wszystkie gole: 178  
    Gole gospodarzy: 100
     
     
    56%
    Gole gości: 78
     
     
    44%
    Gole w meczu: 2.23
    5 najlepszych ataków
    Drużyna Strzelone gole Gole w meczu
    1. Masar 16 2
    2. Kahraba Ismailia 15 1.88
    3. Al Intagh Al Harbi 13 1.63
    4. Sekka Al Hadid 12 1.5
    5. Ismaily SC 11 1.38
    5 najlepszych obroń
    Drużyna Stracone bramki Gole w meczu
    1. Haras Al Hodoud 3 0.38
    2. Maleyeit Kafr El Zayiat 4 0.5
    3. Nasr Cairo 6 0.75
    4. Itesalat 6 0.75
    5. Pharco 6 0.75
    Najgorszy ataków
    Drużyna Strzelone gole Gole w meczu
    1. Proxy 3 0.38
    2. Dairut SC 3 0.38
    3. La Viena 4 0.5
    4. Delta United 5 0.63
    5. Tanta FC 5 0.63
    Najgorszy obroń
    Drużyna Stracone bramki Gole w meczu
    1. Dairut SC 15 1.88
    2. Ismaily SC 14 1.75
    3. Sekka Al Hadid 14 1.75
    4. Team 13 1.63
    5. Delta United 12 1.5

    Najprostszy program
    Drużyna Program
    1. Sekka Al Hadid
    2. Dairut SC
    1
    3. Ismaily
    1
    4. Tanta FC
    1
    1
    5. Haras Al Hodoud
    1
    2
    Najtrudniejszy program
    Drużyna Program
    1. Maleyeit Kafr El Zayiat
    4
    5
    2. Pharco
    2
    2
    3. Team
    3
    1
    4. Dakhleya
    2
    2
    5. Baladiyyat Al Mahalla
    4
    4
    Wyniki
    1 - 1 12
     
     
    15%
    0 - 1 9
     
     
    11.25%
    2 - 0 9
     
     
    11.25%
    2 - 1 9
     
     
    11.25%
    0 - 0 8
     
     
    10%
    1 - 0 7
     
     
    8.75%
    3 - 1 6
     
     
    7.5%
    0 - 2 4
     
     
    5%
    1 - 2 4
     
     
    5%
    0 - 3 3
     
     
    3.75%
    1 - 3 2
     
     
    2.5%
    2 - 2 2
     
     
    2.5%
    3 - 0 2
     
     
    2.5%
    2 - 3 1
     
     
    1.25%
    4 - 0 1
     
     
    1.25%
    5 - 4 1
     
     
    1.25%

    Mecze Gol-Gol
    Mecze Gol-Gol: 37
     
     
    46%

    Pierwsza połowa: Zwycięstwa gospodarzy / Remisy / Zwycięstwa gości
    Zwycięstwa gospodarzy: 23
     
     
    29%
    Remisy: 40
     
     
    51%
    Zwycięstwa gości: 16
     
     
    20%
    Najlepszych forma
    Drużyna Forma Liczba punktów
    1. 14
    2. 13
    3. 13
    4. 13
    5. 12
    Najgorszy forma
    Drużyna Forma Liczba punktów
    1. 0
    2. 1
    3. 4
    4. 4
    5. 5
    <
    października 2026
    Piłka nożna prognozy
    >
    {"9":"wrze\u015bnia 2026","10":"pa\u017adziernika 2026","11":"listopada 2026"}
    PnWtŚrCzPtSoN
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Wyróżnione mecz


    KLASYFIKACJA PKT M Z R P +/-
    1
    Masar 19 8 6 1 1 10
    2
    Haras Al Hodoud 18 8 5 3 0 8
    3
    Kahraba Ismailia 17 8 5 2 1 9
    4
    Maleyeit Kafr El Zayiat 17 8 5 2 1 6
    5
    Pharco 16 8 5 1 2 5
    6
    Itesalat 15 8 5 0 3 5
    7
    Mansoura SC 14 8 4 2 2 2
    8
    Nasr Cairo 13 8 3 4 1 5
    9
    Tersana Giza 13 8 3 4 1 1
    10
    Sekka Al Hadid 11 8 3 2 3 -2
    11
    Al Intagh Al Harbi 10 8 2 4 2 3
    12
    Ismaily 9 8 2 3 3 -3
    13
    Dakhleya 9 8 2 3 3 -4
    14
    Baladiyyat Al Mahalla 8 8 2 2 4 -1
    15
    Tanta FC 8 8 2 2 4 -4
    16
    Team 7 8 2 1 5 -6
    17
    Dairut SC 5 8 1 2 5 -12
    18
    Proxy 4 8 1 1 6 -8
    19
    La Viena 3 8 0 3 5 -7
    20
    Delta United 2 8 0 2 6 -7
    Promotion
    Relegation

    Porada dnia

    8.
    14.
    W ostatnich 11 meczach MLS Minnesota United zawsze padały gole dla obu drużyn.