cal Piłka nożna jest matematyką
Jeszcze
Więcej
Zapowiedzi meczów Wyniki na żywo Kontuzjowani zawodnicy Porównanie drużyn
Ustawienia
Strefa czasowa
cfimg
Kurs

    Zimbabwe Premier League

    Zwycięstwa gospodarzy / Remisy / Zwycięstwa gości
    Rozegrane mecze: 270
    Zwycięstwa gospodarzy: 97
     
     
    36%
    Remisy: 98
     
     
    36%
    Zwycięstwa gości: 75
     
     
    28%
     
    Spotkanie z wynikiem Poniżej/Powyżej 2.5 goli
    Poniżej 2.5 goli: 187
     
     
    69%
    Powyżej 2.5 goli: 83
     
     
    31%
     
    Strzelone gole
    Wszystkie gole: 505  
    Gole gospodarzy: 284
     
     
    56%
    Gole gości: 221
     
     
    44%
    Gole w meczu: 1.87
    5 najlepszych ataków
    Drużyna Strzelone gole Gole w meczu
    1. Hardrock 53 1.77
    2. Scotland Mabvuku 45 1.5
    3. Dynamos FC 40 1.33
    4. Ngezi Platinum Stars 36 1.2
    5. CAPS United FC 34 1.13
    5 najlepszych obroń
    Drużyna Stracone bramki Gole w meczu
    1. Scotland Mabvuku 11 0.37
    2. Hardrock 19 0.63
    3. Platinum FC 20 0.67
    4. Dynamos FC 22 0.73
    5. MWOS 22 0.73
    Najgorszy ataków
    Drużyna Strzelone gole Gole w meczu
    1. Manica Diamonds FC 14 0.47
    2. ZPC Kariba 18 0.6
    3. AGAMA 18 0.6
    4. Platinum FC 19 0.63
    5. TelOne FC 20 0.67
    Najgorszy obroń
    Drużyna Stracone bramki Gole w meczu
    1. Manica Diamonds FC 44 1.47
    2. TelOne FC 42 1.4
    3. AGAMA 40 1.33
    4. Triangle FC 36 1.2
    5. Bulawayo Chiefs 35 1.17

    Najprostszy program
    Drużyna Program
    1. ZPC Kariba
    1
    2. Hunters
    1
    3. MWOS
    1
    4. Highlanders FC
    1
    5. AGAMA
    2
    Najtrudniejszy program
    Drużyna Program
    1. Scotland Mabvuku
    4
    4
    2
    2. Chicken Inn
    5
    3. Dynamos FC
    4
    4. Platinum FC
    4
    5. Simba Bhora
    4
    Wyniki
    0 - 0 48
     
     
    17.78%
    1 - 0 41
     
     
    15.19%
    1 - 1 34
     
     
    12.59%
    0 - 1 31
     
     
    11.48%
    1 - 2 23
     
     
    8.52%
    2 - 0 17
     
     
    6.3%
    0 - 2 16
     
     
    5.93%
    2 - 2 15
     
     
    5.56%
    2 - 1 14
     
     
    5.19%
    3 - 0 10
     
     
    3.7%
    4 - 1 4
     
     
    1.48%
    0 - 3 3
     
     
    1.11%
    3 - 1 3
     
     
    1.11%
    3 - 2 2
     
     
    0.74%
    4 - 2 2
     
     
    0.74%
    4 - 0 2
     
     
    0.74%
    1 - 3 1
     
     
    0.37%
    2 - 3 1
     
     
    0.37%
    3 - 3 1
     
     
    0.37%
    5 - 0 1
     
     
    0.37%
    6 - 1 1
     
     
    0.37%

    Mecze Gol-Gol
    Mecze Gol-Gol: 101
     
     
    37%

    Pierwsza połowa: Zwycięstwa gospodarzy / Remisy / Zwycięstwa gości
    Zwycięstwa gospodarzy: 72
     
     
    27%
    Remisy: 142
     
     
    53%
    Zwycięstwa gości: 56
     
     
    21%
    Najlepszych forma
    Drużyna Forma Liczba punktów
    1. 18
    2. 11
    3. 11
    4. 10
    5. 9
    Najgorszy forma
    Drużyna Forma Liczba punktów
    1. 3
    2. 4
    3. 5
    4. 5
    5. 5
    <
    października 2026
    Piłka nożna prognozy
    >
    {"9":"wrze\u015bnia 2026","10":"pa\u017adziernika 2026","11":"listopada 2026"}
    PnWtŚrCzPtSoN
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031
    KLASYFIKACJA PKT M Z R P +/-
    1
    Hardrock 63 30 19 6 5 34
    2
    Scotland Mabvuku 61 30 17 10 3 34
    3
    Ngezi Platinum Stars 52 30 13 13 4 11
    4
    Dynamos FC 51 30 12 15 3 18
    5
    CAPS United FC 48 30 12 12 6 9
    6
    Herentals FC 48 30 14 6 10 3
    7
    MWOS 42 30 10 12 8 7
    8
    Highlanders FC 42 30 9 15 6 4
    9
    Chicken Inn 42 30 11 9 10 -1
    10
    Platinum FC 40 30 8 16 6 -1
    11
    Simba Bhora 36 30 8 12 10 -1
    12
    Hunters 34 30 7 13 10 -10
    13
    ZPC Kariba 32 30 6 14 10 -8
    14
    Bulawayo Chiefs 31 30 7 10 13 -10
    15
    AGAMA 25 30 6 7 17 -22
    16
    Triangle FC 23 30 5 8 17 -15
    17
    TelOne FC 22 30 4 10 16 -22
    18
    Manica Diamonds FC 20 30 4 8 18 -30
    CAF Champions League Qual.
    Relegation

    Porada dnia

    2.
    1.
    Flamengo jest niepokonany w ostatnich 13 meczach Copa Libertadores.