cal Piłka nożna jest matematyką
Jeszcze
Więcej
Zapowiedzi meczów Wyniki na żywo Kontuzjowani zawodnicy Porównanie drużyn
Ustawienia
Strefa czasowa
cfimg
Kurs

    Malawi Super League

    Zwycięstwa gospodarzy / Remisy / Zwycięstwa gości
    Rozegrane mecze: 128
    Zwycięstwa gospodarzy: 63
     
     
    49%
    Remisy: 36
     
     
    28%
    Zwycięstwa gości: 29
     
     
    23%
     
    Spotkanie z wynikiem Poniżej/Powyżej 2.5 goli
    Poniżej 2.5 goli: 86
     
     
    67%
    Powyżej 2.5 goli: 42
     
     
    33%
     
    Strzelone gole
    Wszystkie gole: 262  
    Gole gospodarzy: 161
     
     
    61%
    Gole gości: 101
     
     
    39%
    Gole w meczu: 2.05
    5 najlepszych ataków
    Drużyna Strzelone gole Gole w meczu
    1. Mighty Wanderers 28 1.75
    2. Blue eagles Malawi 24 1.5
    3. Silver Strikers 23 1.44
    4. Big Bullets (MAL) 22 1.38
    5. Masters Security 17 1.06
    5 najlepszych obroń
    Drużyna Stracone bramki Gole w meczu
    1. Big Bullets (MAL) 7 0.44
    2. Silver Strikers 11 0.69
    3. Mighty Wanderers 11 0.69
    4. Mitundu Baptist 14 0.88
    5. Red Lions 14 0.88
    Najgorszy ataków
    Drużyna Strzelone gole Gole w meczu
    1. Dedza Dynamos 10 0.63
    2. CIVO United 10 0.63
    3. MAFCO 12 0.75
    4. Mitundu Baptist 13 0.81
    5. Creck 13 0.81
    Najgorszy obroń
    Drużyna Stracone bramki Gole w meczu
    1. Kamuzu Barracks 24 1.5
    2. Karonga United 23 1.44
    3. Creck 21 1.31
    4. Moyale Barracks 19 1.19
    5. MAFCO 19 1.19

    Najprostszy program
    Drużyna Program
    1. Mitundu Baptist
    1
    1
    4
    3
    3
    2
    2. Silver Strikers
    2
    1
    3
    4
    1
    3
    3. Big Bullets (MAL)
    1
    3
    3
    5
    2
    1
    4. Dedza Dynamos
    3
    2
    5
    3
    1
    1
    5. Red Lions
    3
    2
    4
    2
    2
    3
    Najtrudniejszy program
    Drużyna Program
    1. Creck
    5
    3
    3
    1
    4
    3
    2. Moyale Barracks
    4
    2
    2
    3
    5
    3
    3. Ekhaya
    3
    4
    1
    3
    3
    5
    4. Kamuzu Barracks
    3
    4
    3
    2
    2
    5
    5. MAFCO
    5
    3
    3
    2
    4
    2
    Wyniki
    1 - 0 26
     
     
    20.31%
    1 - 1 18
     
     
    14.06%
    0 - 0 15
     
     
    11.72%
    2 - 0 11
     
     
    8.59%
    0 - 1 10
     
     
    7.81%
    1 - 2 8
     
     
    6.25%
    2 - 1 8
     
     
    6.25%
    3 - 0 7
     
     
    5.47%
    0 - 2 6
     
     
    4.69%
    3 - 2 5
     
     
    3.91%
    4 - 1 4
     
     
    3.13%
    1 - 3 3
     
     
    2.34%
    2 - 2 3
     
     
    2.34%
    0 - 4 1
     
     
    0.78%
    1 - 4 1
     
     
    0.78%
    4 - 0 1
     
     
    0.78%
    5 - 0 1
     
     
    0.78%

    Mecze Gol-Gol
    Mecze Gol-Gol: 50
     
     
    39%

    Pierwsza połowa: Zwycięstwa gospodarzy / Remisy / Zwycięstwa gości
    Zwycięstwa gospodarzy: 41
     
     
    32%
    Remisy: 56
     
     
    44%
    Zwycięstwa gości: 31
     
     
    24%
    Najlepszych forma
    Drużyna Forma Liczba punktów
    1. 13
    2. 12
    3. 11
    4. 11
    5. 10
    Najgorszy forma
    Drużyna Forma Liczba punktów
    1. 1
    2. 5
    3. 5
    4. 6
    5. 6
    <
    października 2026
    Piłka nożna prognozy
    >
    {"9":"wrze\u015bnia 2026","10":"pa\u017adziernika 2026","11":"listopada 2026"}
    PnWtŚrCzPtSoN
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031
    KLASYFIKACJA PKT M Z R P +/-
    1
    Big Bullets (MAL) 33 16 9 6 1 15
    2
    Mighty Wanderers 32 16 9 5 2 17
    3
    Blue eagles Malawi 31 16 10 1 5 6
    4
    Silver Strikers 29 16 8 5 3 12
    5
    Chitipa United 24 16 7 3 6 -3
    6
    Masters Security 22 16 6 4 6 0
    7
    Ekhaya 21 16 5 6 5 3
    8
    Red Lions 21 16 5 6 5 -1
    9
    Mitundu Baptist 21 16 5 6 5 -1
    10
    Moyale Barracks 21 16 5 6 5 -2
    11
    CIVO United 20 16 6 2 8 -5
    12
    Dedza Dynamos 18 16 4 6 6 -9
    13
    Karonga United 17 16 4 5 7 -8
    14
    MAFCO 13 16 3 4 9 -7
    15
    Creck 13 16 3 4 9 -8
    16
    Kamuzu Barracks 12 16 3 3 10 -9
    CAF Champions League Qual.
    Relegation

    Porada dnia

    8.
    14.
    W ostatnich 11 meczach MLS Minnesota United zawsze padały gole dla obu drużyn.