cal Piłka nożna jest matematyką
Jeszcze
Więcej
Zapowiedzi meczów Wyniki na żywo Kontuzjowani zawodnicy Porównanie drużyn
Ustawienia
Strefa czasowa
cfimg
Kurs

    Irak Stars League

    Zwycięstwa gospodarzy / Remisy / Zwycięstwa gości
    Rozegrane mecze: 90
    Zwycięstwa gospodarzy: 37
     
     
    41%
    Remisy: 36
     
     
    40%
    Zwycięstwa gości: 17
     
     
    19%
     
    Spotkanie z wynikiem Poniżej/Powyżej 2.5 goli
    Poniżej 2.5 goli: 55
     
     
    61%
    Powyżej 2.5 goli: 35
     
     
    39%
     
    Strzelone gole
    Wszystkie gole: 202  
    Gole gospodarzy: 120
     
     
    59%
    Gole gości: 82
     
     
    41%
    Gole w meczu: 2.24
    5 najlepszych ataków
    Drużyna Strzelone gole Gole w meczu
    1. Al-Karma 17 1.89
    2. Al Zawraa 15 1.67
    3. Newroz SC (IRQ) 14 1.56
    4. Quwa Al Jawiya 14 1.56
    5. Duhok SC 14 1.56
    5 najlepszych obroń
    Drużyna Stracone bramki Gole w meczu
    1. Newroz SC (IRQ) 4 0.44
    2. Arbil FC 4 0.44
    3. Shorta Baghdad 4 0.44
    4. Naft SC Baghdad 5 0.56
    5. Al Zawraa 6 0.67
    Najgorszy ataków
    Drużyna Strzelone gole Gole w meczu
    1. Gharraf 4 0.44
    2. Ghaz Al Shamal SC 4 0.44
    3. Kahraba Baghdad 6 0.67
    4. Karbalaa FC 6 0.67
    5. Zakho FC 7 0.78
    Najgorszy obroń
    Drużyna Stracone bramki Gole w meczu
    1. Karkh SC 17 1.89
    2. Diyala FC 16 1.78
    3. Mosul FC 15 1.67
    4. Karbalaa FC 15 1.67
    5. Talaba Baghdad 14 1.56

    Najprostszy program
    Drużyna Program
    1. Gharraf
    1
    2. Arbil FC
    1
    3. Karbalaa FC
    1
    4. Kahraba Baghdad
    2
    5. Naft SC Baghdad
    2
    Najtrudniejszy program
    Drużyna Program
    1. Shorta Baghdad
    4
    2
    5
    5
    5
    4
    2. Quwa Al Jawiya
    5
    5
    4
    2
    4
    4
    3. Mina'a Basra
    4
    4. Zakho FC
    4
    5. Mosul FC
    4
    Wyniki
    1 - 1 16
     
     
    17.78%
    0 - 0 13
     
     
    14.44%
    2 - 0 11
     
     
    12.22%
    2 - 1 8
     
     
    8.89%
    0 - 1 7
     
     
    7.78%
    1 - 0 6
     
     
    6.67%
    3 - 0 5
     
     
    5.56%
    0 - 3 4
     
     
    4.44%
    2 - 2 4
     
     
    4.44%
    3 - 2 4
     
     
    4.44%
    1 - 2 3
     
     
    3.33%
    3 - 3 3
     
     
    3.33%
    0 - 2 2
     
     
    2.22%
    4 - 0 2
     
     
    2.22%
    2 - 3 1
     
     
    1.11%
    3 - 1 1
     
     
    1.11%

    Mecze Gol-Gol
    Mecze Gol-Gol: 40
     
     
    44%

    Pierwsza połowa: Zwycięstwa gospodarzy / Remisy / Zwycięstwa gości
    Zwycięstwa gospodarzy: 24
     
     
    27%
    Remisy: 40
     
     
    45%
    Zwycięstwa gości: 25
     
     
    28%
    Najlepszych forma
    Drużyna Forma Liczba punktów
    1. 18
    2. 14
    3. 13
    4. 13
    5. 12
    Najgorszy forma
    Drużyna Forma Liczba punktów
    1. 1
    2. 2
    3. 4
    4. 5
    5. 5
    <
    października 2026
    Piłka nożna prognozy
    >
    {"9":"wrze\u015bnia 2026","10":"pa\u017adziernika 2026","11":"listopada 2026"}
    PnWtŚrCzPtSoN
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031
    KLASYFIKACJA PKT M Z R P +/-
    1
    Al-Karma 23 9 7 2 0 10
    2
    Newroz SC (IRQ) 18 9 5 3 1 10
    3
    Zawra'a Baghdad 18 9 5 3 1 9
    4
    Arbil FC 18 9 5 3 1 9
    5
    Naft SC Baghdad 18 9 5 3 1 6
    6
    Shorta Baghdad 16 9 4 4 1 5
    7
    Duhok SC 12 9 2 6 1 3
    8
    Mina'a Basra 12 9 3 3 3 0
    9
    Quwa Al Jawiya 11 9 2 5 2 2
    10
    Al Jolan SC 11 9 2 5 2 -1
    11
    Diyala FC 9 9 2 3 4 -3
    12
    Zakho FC 9 9 2 3 4 -5
    13
    Ghaz Al Shamal SC 8 9 1 5 3 -3
    14
    Kahraba Baghdad 8 9 1 5 3 -4
    15
    Talaba Baghdad 8 9 1 5 3 -5
    16
    Naft Maysan 8 9 1 5 3 -5
    17
    Mosul FC 8 9 2 2 5 -6
    18
    Karkh SC 7 9 2 1 6 -5
    19
    Gharraf 6 9 1 3 5 -8
    20
    Karbalaa FC 6 9 1 3 5 -9
    AFC Champions League
    Relegation Play-off
    Relegation

    Porada dnia

    8.
    14.
    W ostatnich 11 meczach MLS Minnesota United zawsze padały gole dla obu drużyn.