cal Piłka nożna jest matematyką
Jeszcze
Więcej
Zapowiedzi meczów Wyniki na żywo Kontuzjowani zawodnicy Porównanie drużyn
Ustawienia
Strefa czasowa
cfimg
Kurs

    Irlandia Północna NIFL Championship

    Zwycięstwa gospodarzy / Remisy / Zwycięstwa gości
    Rozegrane mecze: 88
    Zwycięstwa gospodarzy: 35
     
     
    40%
    Remisy: 21
     
     
    24%
    Zwycięstwa gości: 32
     
     
    36%
     
    Spotkanie z wynikiem Poniżej/Powyżej 2.5 goli
    Poniżej 2.5 goli: 35
     
     
    40%
    Powyżej 2.5 goli: 53
     
     
    60%
     
    Strzelone gole
    Wszystkie gole: 278  
    Gole gospodarzy: 148
     
     
    53%
    Gole gości: 130
     
     
    47%
    Gole w meczu: 3.16
    5 najlepszych ataków
    Drużyna Strzelone gole Gole w meczu
    1. Glenavon 26 2.36
    2. Annagh United 25 2.27
    3. Newington YC 24 2.18
    4. Queens Univ Belfast 20 1.82
    5. Institute FC 20 1.82
    5 najlepszych obroń
    Drużyna Stracone bramki Gole w meczu
    1. Queens Univ Belfast 8 0.73
    2. Ards FC 13 1.18
    3. Annagh United 14 1.27
    4. Glenavon 14 1.27
    5. Warrenpoint Town 15 1.36
    Najgorszy ataków
    Drużyna Strzelone gole Gole w meczu
    1. Armagh City 9 0.82
    2. Strabane Athletic 10 0.91
    3. Rathfriland Rangers 11 1
    4. Moyola Park 12 1.09
    5. Ards FC 14 1.27
    Najgorszy obroń
    Drużyna Stracone bramki Gole w meczu
    1. Dundela FC 23 2.09
    2. Rathfriland Rangers 23 2.09
    3. Moyola Park 21 1.91
    4. Loughgall FC 21 1.91
    5. Newington YC 20 1.82

    Najprostszy program
    Drużyna Program
    1. Annagh United
    1
    3
    2
    2
    3
    3
    2. Ballinamallard Utd
    3
    2
    1
    2
    4
    2
    3. Rathfriland Rangers
    2
    3
    2
    3
    3
    1
    4. Dundela FC
    2
    3
    3
    2
    3
    2
    5. Institute FC
    3
    2
    3
    4
    1
    3
    Najtrudniejszy program
    Drużyna Program
    1. Queens Univ Belfast
    4
    4
    4
    3
    2
    3
    2. Newry City
    1
    2
    1
    1
    2
    4
    3. Moyola Park
    4
    2
    3
    4
    3
    3
    4. H&W Welders
    4
    2
    4
    3
    2
    4
    5. Armagh City
    2
    1
    1
    2
    1
    2
    Wyniki
    1 - 3 8
     
     
    9.09%
    1 - 0 7
     
     
    7.95%
    1 - 1 7
     
     
    7.95%
    2 - 2 7
     
     
    7.95%
    0 - 1 6
     
     
    6.82%
    1 - 2 6
     
     
    6.82%
    2 - 1 6
     
     
    6.82%
    0 - 0 5
     
     
    5.68%
    0 - 2 5
     
     
    5.68%
    2 - 0 5
     
     
    5.68%
    4 - 1 4
     
     
    4.55%
    0 - 3 3
     
     
    3.41%
    3 - 1 3
     
     
    3.41%
    1 - 4 2
     
     
    2.27%
    3 - 2 2
     
     
    2.27%
    4 - 0 2
     
     
    2.27%
    1 - 6 1
     
     
    1.14%
    3 - 5 1
     
     
    1.14%
    3 - 0 1
     
     
    1.14%
    3 - 3 1
     
     
    1.14%
    4 - 2 1
     
     
    1.14%
    5 - 5 1
     
     
    1.14%
    5 - 0 1
     
     
    1.14%
    6 - 0 1
     
     
    1.14%
    6 - 2 1
     
     
    1.14%
    7 - 0 1
     
     
    1.14%

    Mecze Gol-Gol
    Mecze Gol-Gol: 51
     
     
    58%

    Pierwsza połowa: Zwycięstwa gospodarzy / Remisy / Zwycięstwa gości
    Zwycięstwa gospodarzy: 28
     
     
    32%
    Remisy: 36
     
     
    41%
    Zwycięstwa gości: 24
     
     
    27%
    Najlepszych forma
    Drużyna Forma Liczba punktów
    1. 13
    2. 12
    3. 11
    4. 11
    5. 10
    Najgorszy forma
    Drużyna Forma Liczba punktów
    1. 3
    2. 4
    3. 4
    4. 6
    5. 7
    <
    października 2026
    Piłka nożna prognozy
    >
    {"9":"wrze\u015bnia 2026","10":"pa\u017adziernika 2026","11":"listopada 2026"}
    PnWtŚrCzPtSoN
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Sezon zasadniczy

    KLASYFIKACJA PKT M Z R P +/-
    1
    Annagh United 22 11 6 4 1 11
    2
    Glenavon 21 11 6 3 2 12
    3
    Newington YC 20 11 6 2 3 4
    4
    Queens Univ Belfast 19 11 6 1 4 12
    5
    Newry City 18 11 5 3 3 0
    6
    Warrenpoint Town 17 11 5 2 4 4
    7
    Institute FC 17 11 5 2 4 3
    8
    Ballinamallard Utd 17 11 5 2 4 1
    9
    H&W Welders 16 11 5 1 5 2
    10
    Ards FC 15 11 4 3 4 1
    11
    Moyola Park 14 11 4 2 5 -9
    12
    Loughgall FC 13 11 3 4 4 -6
    13
    Dundela FC 11 11 2 5 4 -4
    14
    Strabane Athletic 9 11 2 3 6 -10
    15
    Rathfriland Rangers 9 11 3 0 8 -12
    16
    Armagh City 5 11 0 5 6 -9
    Championship Group
    Relegation Group

    Porada dnia

    2.
    1.
    Flamengo jest niepokonany w ostatnich 13 meczach Copa Libertadores.