cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Днес | Прогнози 1X2

    Форма
    Домакин - Гост
    Вер. %
    1X2
    Прог
    ноза
    Пр. рез.
    Брой голове
    Време
    Коеф.
     Рез. 
    Live
    коеф
    14/10/2026
    JpC
    353629
    X1-1
    1 - 1
    2.13
    90°F
    +240
    +155 +240 +137 no no no
    ET
    100
    3 - 3(1 - 1)
    -
    +48000 - +47900
    1.
    RuC
    393625
    11-0
    1 - 0
    2.46
    59°F
    +155
    +155 +200 +180 no no no
    51
    0 - 0(0 - 0)
    +234
    +234 +117 +274
    Volna Nizhegorodskaya е в серия от 3 поредни победи във всички мачове от Купата.
    Th2
    452530
    13-1
    3 - 1
    3.08
    84°F
    -152
    -152 +280 +290 no no no
    52
    0 - 0(0 - 0)
    +117
    +117 +169 +362
    9.
    5.
    Нонг Буа Пичая спечели последните си 4 домакински мача в Тай Лига 2.
    Ru3
    343135
    21-2
    1 - 2
    2.83
    50°F
    -
    - - -
    49
    1 - 2(1 - 2)
    7.
    5.
    Последните 3 мача на Динамо-2 Москва срещу Динамо Ставропол в Fnl 2 - Division A Silver са с над 2.5 гола.
    UYL
    442432
    13-1
    3 - 1
    3.18
    54°F
    +100
    +100 +270 +200 no no no
    52
    0 - 2(0 - 1)
    +852
    +852 +343 -238
    29.
    22.
    UYL
    343630
    X2-2
    2 - 2
    2.99
    63°F
    +333
    -200 +333 +350 no no no
    55
    0 - 0(0 - 0)
    +163
    +110 +163 +387
    16.
    21.
    Tr2
    492526
    11-0
    1 - 0
    1.88
    72°F
    -164
    -164 +260 +350 no no no
    40
    1 - 0
    -714
    -714 +591 +2300
    5.
    19.
    Батман Петролспор загуби последните си 3 мача в ТFF 1. Лиг.
    RuC
    314326
    X1-1
    1 - 1
    2.27
    39°F
    +180
    +100 +180 +282 no no no
    38
    1 - 0
    +464
    -526 +464 +2300
    ФК Калуга е в серия от 3 поредни победи във всички мачове от Купата.
    Am2
    192754
    21-3
    1 - 3
    3.26
    68°F
    -
    - - -
    37
    0 - 0
    9.
    3.
    BKMA-2 Yerevan вкара поне два гола във всеки от последните си 5 мача срещу Shirak-2 в Първа лига.
    Am2
    311950
    21-3
    1 - 3
    3.50
    68°F
    -
    - - -
    38
    1 - 1
    11.
    6.
    Лернаин Арцах има над 2.5 гола във всичките си последни 8 гостувания в Първа лига.
    Th2
    125533
    X1-1
    1 - 1
    1.63
    77°F
    +225
    -118 +225 +280 no no no
    40
    1 - 0
    +504
    -556 +504 +2300
    14.
    10.
    Чантабури загуби последните си 3 мача срещу Nakhon Pathom в Thai League 2.
    Gr2
    252154
    21-2
    1 - 2
    4.08
    57°F
    -111
    +300 +230 -111 no no no
    21
    0 - 0
    +109
    +346 +205 +109
    12.
    3.
    Калитея ФК завърши наравно на полувремето в последните си 5 поредни гостувания в Супер Лига 2.
    Ke1
    303932
    X0-0
    0 - 0
    1.06
    82°F
    +190
    +200 +190 +130 no no no
    7
    0 - 0
    +202
    +223 +202 +152
    15.
    14.
    Homeboyz FC не успя да спечели в 8 от последните си 9 гостувания в Премиър лийг.
    Ke1
    423424
    12-0
    2 - 0
    1.84
    72°F
    +100
    +100 +180 +280 no no no
    -
    - - -
    13.
    12.
    AFC Leopards са непобедени в последните си 8 домакински мача от Висшата лига срещу Bandari FC.
    RuC
    402337
    12-1
    2 - 1
    2.67
    50°F
    -114
    -114 +246 +236 no no no
    10
    0 - 0
    +104
    +104 +245 +271
    Луки-Енергия отбеляза поне два гола във всеки от последните си 4 мача за Купата.
    Th2
    205624
    X1-1
    1 - 1
    1.63
    84°F
    +220
    +145 +220 +150 no no no
    10
    0 - 0
    +221
    +165 +221 +181
    18.
    17.
    В последните 4 мача между Kasetsart FC и Mahasarakham Sambaitao FC в Thai League 2 са отбелязани под 2.5 гола.
    Xk1
    492328
    12-1
    2 - 1
    2.87
    57°F
    +105
    +105 +230 +200 no no no
    10
    0 - 1
    +397
    +397 +320 -145
    8.
    9.
    KF Llapi спечели последните си 6 гостувания срещу KF Feronikeli в Суперлигата.
    UYL
    162460
    20-3
    0 - 3
    3.90
    50°F
    -333
    +525 +450 -333 no no no
    7
    0 - 0
    -250
    +656 +445 -250
    33.
    9.
    UYL
    362440
    21-2
    1 - 2
    3.86
    79°F
    -189
    +333 +333 -189 no no no
    9
    0 - 0
    -115
    +275 +324 -115
    14.
    12.
    Реал Мадрид U19 са непобедени в последните си 6 мача от Младежката лига на УЕФА.
    UYL
    352738
    20-2
    0 - 2
    2.12
    81°F
    -
    - - -
    9
    0 - 0
    Динамо Минск U19 завърши с под 2.5 гола в последните си 3 домакински мача в Младежката лига на УЕФА.
    UYL
    473023
    17-0
    7 - 0
    4.24
    -
    - - -
    10
    0 - 0
    UYL
    222850
    21-4
    1 - 4
    3.79
    -
    - - -
    9
    0 - 0
    Всички последни 4 мача на HJK U19 в Младежката лига на УЕФА са с над 2.5 гола.
    UYL
    461935
    11-0
    1 - 0
    2.42
    -
    - - -
    10
    0 - 0
    AFC
    294130
    X1-1
    1 - 1
    1.48
    91°F
    +300
    -175 +300 +333 no no no
    -
    - - -
    2.
    3.
    Пърсиб Бандунг нямат загуба в последните си 6 домакински мача в AFC Champions League 2.
    SiC
    313039
    21-2
    1 - 2
    3.83
    50°F
    +100
    +220 +290 +100 no no no
    -
    - - -
    Последните 7 гостувания на FC Košice в Slovensky Pohar завършиха с над 2.5 гола.
    SiC
    292843
    21-3
    1 - 3
    2.56
    54°F
    -208
    +425 +375 -208 no no no
    -
    - - -
    MFK Ружомберок е в серия от 3 поредни победи като гост в Slovensky Pohar.
    SiC
    262945
    21-3
    1 - 3
    4.60
    54°F
    +270
    -137 +275 +270 no no no
    -
    - - -
    SiC
    452431
    13-1
    3 - 1
    2.76
    57°F
    -303
    -303 +450 +650 no no no
    -
    - - -
    SiC
    102268
    20-3
    0 - 3
    3.24
    +270
    -137 +275 +270 no no no
    -
    - - -
    МСK Жилина е непобеден в последните си 8 мача в Slovensky Pohar.
    SiC
    352837
    21-2
    1 - 2
    3.07
    -222
    +400 +450 -222 no no no
    -
    - - -
    SiC
    252649
    21-3
    1 - 3
    3.71
    46°F
    -189
    +400 +375 -189 no no no
    -
    - - -
    AS Trencin останаха непобедени в 5 от последните си 6 мача за Купата на Словакия.
    Ee1
    422731
    12-1
    2 - 1
    2.92
    48°F
    -111
    -111 +240 +240 no no no
    -
    - - -
    10.
    8.
    FC Kuressaare отбеляза поне два гола във всеки от последните си 4 гостувания срещу Trans Narva в Meistriliiga.
    No2
    433622
    13-2
    3 - 2
    3.49
    54°F
    -120
    -120 +290 +270 no no no
    -
    - - -
    12.
    15.
    Strommen IF отбеляза поне два гола във всеки от последните си 3 домакински мача в 1. Division.
    It3
    521829
    12-0
    2 - 0
    1.96
    68°F
    +105
    +105 +210 +225 no no no
    -
    - - -
    18.
    14.
    Latina Calcio записаха под 2.5 гола във всичките си последни 4 мача от Серия C.
    11.
    9.
    Al Afriqi Derna SC е загубил на почивката и в края в последните си 5 домакински мача от Висшата лига.
    10.
    8.
    Последните 4 мача на Ал Уефак Аждабия срещу Ал Ахдар СК в Премиър лийг завършиха с под 2.5 гола.
    SiC
    132166
    20-3
    0 - 3
    3.24
    -2500
    +2000 +1400 -2500 no no no
    -
    - - -
    Спартак Търнава са непобедени в 5 от последните си 6 мача в Slovensky Pohar.
    SiC
    173350
    20-1
    0 - 1
    2.20
    46°F
    -455
    +1000 +500 -455 no no no
    -
    - - -
    10.
    7.
    Нчанга Рейнджърс загуби последните си 4 мача в Премиър лийг.
    1.
    12.
    Роял Вижън са с над 2.5 гола във всеки от последните си 4 мача в Примус Лигата.
    13.
    11.
    Never Give Up записа под 2.5 гола във всеки от последните си 3 мача в Primus League.
    Още
     
    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Прогноза на деня

    8.
    14.
    В последните си 11 мача от МЛС Минесота Юнайтед винаги са допускали голове от двата отбора.