cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă

    Norvegia 2. Division

    Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Meciuri jucate: 322
    Victorii gazda: 149
     
     
    46%
    Egalitati: 49
     
     
    15%
    Victorii oaspete: 124
     
     
    39%
     
    Intalniri cu goluri marcate Sub / Peste 2.5 goluri
    Sub 2.5 goluri: 110
     
     
    34%
    Peste 2.5 goluri: 212
     
     
    66%
     
    Goluri marcate
    Toate golurile: 1079  
    Goluri gazde: 589
     
     
    55%
    Goluri oaspeti: 490
     
     
    45%
    Goluri la un meci: 3.35
    Clasatie cu cele mai bune 5 ofensive
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Honefoss BK 56 2.43
    2. Eidsvold Turn 55 2.39
    3. Kjelsas 53 2.3
    4. Levanger FK 53 2.3
    5. IL Bjarg 52 2.26
    Clasatie cu cele mai bune 5 aparari
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Eidsvold Turn 20 0.87
    2. Grorud IL 21 0.91
    3. FK Jerv 23 1
    4. Notodden FK 25 1.09
    5. Sotra SK 25 1.09
    Cel mai grav atac
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. FK Vidar 21 0.91
    2. Eik-Tonsberg 25 1.09
    3. Follo FK 27 1.17
    4. SK Trygg/Lade 28 1.22
    5. Pors Grenland 28 1.22
    Cea mai gravă apărare
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Ullensaker / Kisa 74 3.22
    2. FK Vidar 63 2.74
    3. SK Trygg/Lade 56 2.43
    4. Eik-Tonsberg 53 2.3
    5. Skeid Fotball 52 2.26

    Cel mai simplu program
    Echipa Program
    1. Kvik Halden FK
    1
    1
    2
    2. Skeid Fotball
    1
    1
    3
    3. Lorenskog IF
    5
    1
    1
    4. Notodden FK
    2
    4
    1
    5. Grorud IL
    1
    3
    3
    1
    Cel mai dur program
    Echipa Program
    1. Honefoss BK
    1
    5
    5
    2. Pors Grenland
    3
    2
    5
    3
    3. Eidsvold Turn
    4
    4
    4
    4. Brattvag IL
    3
    4
    3
    5. IL Bjarg
    5
    5
    2
    Rezultate
    0 - 1 25
     
     
    7.76%
    1 - 2 25
     
     
    7.76%
    1 - 0 24
     
     
    7.45%
    2 - 1 24
     
     
    7.45%
    1 - 3 20
     
     
    6.21%
    1 - 1 19
     
     
    5.9%
    2 - 0 19
     
     
    5.9%
    2 - 3 17
     
     
    5.28%
    3 - 1 16
     
     
    4.97%
    3 - 0 14
     
     
    4.35%
    0 - 0 12
     
     
    3.73%
    4 - 1 12
     
     
    3.73%
    0 - 2 11
     
     
    3.42%
    2 - 2 11
     
     
    3.42%
    3 - 2 9
     
     
    2.8%
    4 - 0 9
     
     
    2.8%
    4 - 2 7
     
     
    2.17%
    0 - 3 6
     
     
    1.86%
    3 - 3 6
     
     
    1.86%
    0 - 4 3
     
     
    0.93%
    0 - 5 3
     
     
    0.93%
    1 - 4 3
     
     
    0.93%
    2 - 4 3
     
     
    0.93%
    4 - 3 3
     
     
    0.93%
    5 - 1 2
     
     
    0.62%
    5 - 0 2
     
     
    0.62%
    5 - 2 2
     
     
    0.62%
    6 - 0 2
     
     
    0.62%
    0 - 6 1
     
     
    0.31%
    1 - 7 1
     
     
    0.31%
    1 - 5 1
     
     
    0.31%
    2 - 5 1
     
     
    0.31%
    2 - 6 1
     
     
    0.31%
    3 - 5 1
     
     
    0.31%
    4 - 4 1
     
     
    0.31%
    4 - 5 1
     
     
    0.31%
    5 - 3 1
     
     
    0.31%
    5 - 6 1
     
     
    0.31%
    6 - 1 1
     
     
    0.31%
    7 - 1 1
     
     
    0.31%
    9 - 1 1
     
     
    0.31%

    Meciuri Gol-Gol
    Meciuri Gol-Gol: 191
     
     
    59%

    Pauza: Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Victorii gazda: 116
     
     
    36%
    Egalitati: 129
     
     
    40%
    Victorii oaspete: 77
     
     
    24%
    Cea mai bună forma
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 18
    2. 16
    3. 15
    4. 15
    5. 15
    Cea mai proastă formă
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 1
    2. 3
    3. 3
    4. 3
    5. 4
    <
    Octombrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"9":"Septembrie 2026","10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Meci selectat


    Grupa 1

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    FK Jerv 53 23 16 5 2 26
    2
    Brattvag IL 48 23 15 3 5 21
    3
    IL Bjarg 47 23 15 2 6 22
    4
    Mjondalen IF 47 23 15 2 6 16
    5
    Sotra SK 42 23 13 3 7 25
    6
    Notodden FK 35 23 10 5 8 8
    7
    Kvik Halden FK 34 23 10 4 9 4
    8
    SK Traeff 33 23 9 6 8 -7
    9
    FK Arendal 27 23 7 6 10 -8
    10
    Pors Grenland 26 23 7 5 11 -4
    11
    IL Sandviken 25 23 7 4 12 -13
    12
    Lysekloster 18 23 4 6 13 -20
    13
    Eik-Tonsberg 10 23 3 1 19 -28
    14
    FK Vidar 10 23 2 4 17 -42
    Promotion
    Promotion Play-off
    Relegation

    Grupa 2

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Eidsvold Turn 54 23 17 3 3 35
    2
    Kjelsas 50 23 16 2 5 21
    3
    Levanger FK 46 23 15 1 7 26
    4
    Honefoss BK 46 23 14 4 5 23
    5
    Grorud IL 46 23 14 4 5 22
    6
    Tromsdalen UIL 35 23 11 2 10 2
    7
    Lorenskog IF 34 23 10 4 9 -4
    8
    Stjørdals 33 23 10 3 10 -1
    9
    IK Junkeren 31 23 9 4 10 -7
    10
    Rana 30 23 9 3 11 -3
    11
    Skeid Fotball 20 23 6 2 15 -19
    12
    Follo FK 14 23 3 5 15 -23
    13
    Ullensaker / Kisa 13 23 4 1 18 -44
    14
    SK Trygg/Lade 10 23 2 4 17 -28
    Promotion
    Promotion Play-off
    Relegation

    Predictie al zilei

    2.
    4.
    Boca Juniors a păstrat poarta intactă în ultimele 4 meciuri acasă cu Talleres Córdoba în Liga Profesional.