Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Toate pronosticuri
2646
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri live
19
Top pronosticuri
Pronosticuri azi
447
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri maine
987
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Sfarsit de saptamana
1562
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri ieri
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Valori
288
Favorite
Liste
>
Britanic
177
Top European
63
European
745
American
170
African
82
Asiatic
169
Australijski
41
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
6
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
13
Algeria Cup
7
Super Cup
U21 League
8
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
10
Championship
12
League One
12
League Two
12
National League
12
National League N.
12
National League S.
12
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
1
Southern League
20
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
5
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
9
1st Division
5
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
11
Torneo Federal A
17
Copa Argentina
4
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
2
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
5
Npl South
4
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
FFA Cup
W League
4
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
7
Landesliga Steiermark
6
Landesliga Tirol
5
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
4
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
2
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
6
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
6
2e Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
2
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
1
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
5
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
Bielorusia Reserves
8
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
2
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Botswana
>
Premier League
8
Brazilia
>
Braziliei Série A
Serie B
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
Amazonense
Baiano
1
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
2
Carioca
1
Carioca 2
Catarinense
1
Catarinense 2
Cearense
1
Cearense 2
4
Gaucho
1
Gaucho 2
Goiano
1
Maranhense
1
Matogrossense
1
Mineiro
1
Mineiro 2
Paraense
2
Paraibano
2
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
2
Paulista A3
4
Paulista Serie B
Pernambucano
1
Piauiense
1
Potiguar
3
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
1
Sul-Matogrossense
2
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
5
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
5
Camerun
>
Elite One
9
Elite Two
2
Canada
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
7
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Chile
>
Primera Division
6
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Cipru
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
10
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
7
Croația
>
HNL
5
First NL
3
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
4
Danemarca
>
Superliga
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
2
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
5
Ecuador
>
Serie A
7
Serie B
5
Egipt
>
Premier
9
Second League
10
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
5
Elveția
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
6
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
Finlanda
>
Veikkausliiga
Ykkonen
Kakkonen
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
4
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
6
Gambia
>
GFA League
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
6
Regionalliga Nordost
7
Regionalliga Süd/Südwest
6
Regionalliga West
8
Regionalliga Bayern
10
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
8
Oberliga NOFV Sud
3
Oberliga Schleswig Holstein
6
Oberliga Hamburg
2
Oberliga Bremen
2
Oberliga Niedersachsen
8
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
4
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
8
Oberliga Bayern Nord
8
Oberliga Bayern Süd
7
Oberliga Baden Württemberg
8
Oberliga Mittelrhein
3
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
9
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
2
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
5
Grecia
>
Super League
7
Super League 2
4
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
1
Primera Division
12
Guineea
>
Ligue 1
8
Haiti
>
Championnat National
5
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
India
>
I-League
5
Super League
6
Indonezia
>
Liga 1
5
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
2
League 1
1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
10
Irlanda
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
2
League Cup
Israele
>
Premier League
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
24
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
11
Serie D Group B
11
Serie D Group C
3
Serie D Group D
9
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
12
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Jamaica
>
Premier League
7
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
5
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
7
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
8
Letonia
>
Virsliga
5
1. Liga
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
5
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
7
First Division
FA Trophy
4
Maroc
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
5
Mauritania
>
Ligue 1
4
Mauritius
>
Mauritian League
2
Mexic
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
8
Moldova
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
5
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
2
Championship
1
Irish Cup
2
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
9
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
10
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paraguay
>
Primera Division
4
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
7
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
6
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
31
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
7
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
8
Liga 2
8
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - Sud
8
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
8
Singapur
>
S-League
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
6
2. liga
7
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
3
2. Liga
8
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
Spania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
4
Tercera Division G3
5
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
8
Tercera Division G6
8
Tercera Division G7
4
Tercera Division G8
5
Tercera Division G9
8
Tercera Division G10
4
Tercera Division G11
2
Tercera Division G12
2
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
5
Tercera Division G15
10
Tercera Division G16
2
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
6
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
5
Togo
>
Championnat National
8
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
5
Tunisia
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
5
Division 1
8
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Uganda
>
Premier League
6
Ungaria
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
6
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
6
Segunda Division
8
Vietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
3
Țara Galilor
>
Premier
4
Division 1
14
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Țările de Jos
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
11
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Pronosticuri Gol-Gol Europa
<
Regatul Unit
Top Europa
Europa
America
Africa
Asia
Australia
Internaţional
Cupa Națională
>
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Probabilitate in %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rezultat
Italia Primavera 2
ItP
Brescia U19
AlbinoLeffe U19
29/03/2024 15:00
29
71
Da
1 - 3
3.29
15°
-
-
-
ItP
Cittadella U19
Udinese U19
29/03/2024 15:30
26
74
Da
1 - 3
3.60
15°
-
-
-
ItP
Alessandria U19
Reggiana U19
30/03/2024 11:45
38
62
Da
1 - 3
3.38
13°
-
-
-
ItP
FeralpiSalò U19
Südtirol U19
30/03/2024 14:30
27
73
Da
3 - 2
3.53
16°
-
-
-
ItP
Padova U19
Venezia U19
30/03/2024 14:30
33
67
Da
1 - 2
2.93
16°
-
-
-
ItP
Parma U19
Cremonese U19
30/03/2024 14:30
12
88
Da
2 - 3
3.31
15°
-
-
-
ItP
Renate U19
Como U19
30/03/2024 14:30
40
60
Da
2 - 1
2.92
14°
-
-
-
ItP
Salernitana U19
Monopoli U19
29/03/2024 14:30
45
55
Da
2 - 2
3.00
21°
-
-
-
ItP
Crotone U19
Benevento U19
30/03/2024 11:00
27
73
Da
1 - 3
3.54
17°
-
-
-
ItP
Perugia U19
Entella U19
30/03/2024 11:00
20
80
Da
3 - 2
3.50
17°
-
-
-
ItP
Pescara U19
Cesena U19
30/03/2024 11:00
7
93
Da
1 - 5
5.33
19°
-
-
-
ItP
Palermo U19
Napoli U19
30/03/2024 13:30
31
69
Da
2 - 3
2.67
21°
-
-
-
ItP
Ascoli U19
Ternana U19
30/03/2024 14:30
32
68
Da
3 - 1
3.63
23°
-
-
-
ItP
Spezia U19
Pisa U19
30/03/2024 14:30
18
82
Da
1 - 3
4.33
17°
-
-
-
ItP
Bari U19
Cosenza U19
30/03/2024 15:00
28
72
Da
2 - 2
3.63
20°
-
-
-
Italia Primavera 3
ItP
Pro Patria U19
Lecco U19
29/03/2024 15:00
24
76
Da
2 - 3
4.17
8°
-
-
-
ItP
Lucchese U19
Carrarese U19
30/03/2024 14:30
67
33
Nu
0 - 1
1.70
20°
-
-
-
ItP
Arzignano Valchiampo U19
Fiorenzuola U19
30/03/2024 14:30
10
90
Da
4 - 2
6.13
16°
-
-
-
ItP
Olbia U19
Pergolettese U19
30/03/2024 14:30
10
90
Da
3 - 4
6.17
24°
-
-
-
ItP
Rimini U19
Pro Sesto U19
30/03/2024 14:30
34
66
Da
1 - 1
2.40
17°
-
-
-
ItP
Pro Vercelli U19
Triestina U19
30/03/2024 14:30
31
69
Da
2 - 1
2.50
12°
-
-
-
ItP
Audace Cerignola U19
Potenza Calcio U19
29/03/2024 14:30
31
69
Da
3 - 2
3.13
24°
-
-
-
ItP
Turris U19
Catanzaro U19
29/03/2024 15:00
30
70
Da
1 - 2
3.17
21°
-
-
-
ItP
Virtus Francavilla U19
Vis Pesaro U19
30/03/2024 14:30
19
81
Da
3 - 2
2.88
20°
-
-
-
ItP
Foggia U19
Taranto U19
30/03/2024 14:30
40
60
Da
3 - 1
3.50
25°
-
-
-
ItP
Latina U19
Juve Stabia U19
30/03/2024 15:00
9
91
Da
2 - 3
4.67
19°
-
-
-
ItP
Fermana U19
Avellino U19
30/03/2024 15:30
24
76
Da
1 - 3
4.83
17°
-
-
-
Italia Serie A Women
ItW
Inter Milano W
Roma W
29/03/2024 18:30
20
80
Da
1 - 3
3.27
9°
-
-
-
ItW
Juventus W
Fiorentina W
30/03/2024 15:00
51
49
Nu
3 - 0
2.76
6°
-
-
-
ItW
Napoli W
Sampdoria W
30/03/2024 12:30
67
33
Nu
0 - 1
2.00
20°
-
-
-
ItW
Calcio Como W
AC Milan W
30/03/2024 18:00
38
62
Da
1 - 2
3.04
10°
-
-
-
Kosovo Superleague
Xk1
FC Prishtina
KF Ballkani
30/03/2024 13:00
43
57
Da
1 - 1
2.10
-
-
-
Xk1
KF Malisheva
KF Drita
30/03/2024 13:00
51
49
Nu
0 - 2
2.18
-
-
-
Xk1
KF Llapi
KF Liria
31/03/2024 12:00
50
50
Nu
3 - 0
3.26
-
-
-
Xk1
KF Feronikeli
KF Fushe Kosova
31/03/2024 12:00
49
51
Da
1 - 1
1.43
-
-
-
Xk1
Gjilani
FK Dukagjin
31/03/2024 12:00
46
54
Da
2 - 1
3.13
-
-
-
Letonia Virsliga
Lv1
FK Jelgava
FS METTA/LU Riga
29/03/2024 15:00
45
55
Da
2 - 1
2.62
9°
-
-
-
Lv1
FK Liepaja
Rigas Futbola skola
30/03/2024 13:00
51
49
Nu
0 - 3
2.93
8°
-
-
-
Lv1
BFC Daugavpils
FK Tukums 2000
30/03/2024 15:00
40
60
Da
1 - 2
3.47
15°
-
-
-
Lv1
Grobinas SC
FK Auda
31/03/2024 12:00
36
64
Da
1 - 1
2.40
20°
-
-
-
Lv1
Valmieras FK
Riga FC
31/03/2024 14:00
33
67
Da
1 - 2
2.52
17°
-
-
-
Lv1
FK Jelgava
FS METTA/LU Riga
29/03/2024 15:00
45
55
Da
2 - 1
2.62
9°
-
-
-
Lv1
FK Liepaja
Rigas Futbola skola
30/03/2024 13:00
51
49
Nu
0 - 3
2.93
8°
-
-
-
Lv1
BFC Daugavpils
FK Tukums 2000
30/03/2024 15:00
40
60
Da
1 - 2
3.47
15°
-
-
-
Lv1
Grobinas SC
FK Auda
31/03/2024 12:00
36
64
Da
1 - 1
2.40
20°
-
-
-
Lv1
Valmieras FK
Riga FC
31/03/2024 14:00
33
67
Da
1 - 2
2.52
17°
-
-
-
Lituania A Lyga
Lt1
FK Banga
Dziugas FC
29/03/2024 18:00
72
28
Nu
0 - 1
2.02
8°
1.62
2.20
1.62
Lt1
Hegelmann Litauen
FK Panevezys
30/03/2024 14:00
49
51
Da
2 - 1
2.69
18°
-
-
-
Lt1
FA Siauliai
Transinvest
30/03/2024 16:00
50
50
Nu
2 - 1
2.88
14°
-
-
-
Lt1
FK Suduva
DFK Dainava
31/03/2024 13:00
49
51
Da
1 - 1
2.31
22°
-
-
-
Lt1
FK Kauno Zalgiris
VMFD Zalgiris
31/03/2024 16:25
44
56
Da
1 - 2
2.95
21°
-
-
-
Lt1
FK Banga
Dziugas FC
29/03/2024 18:00
72
28
Nu
0 - 1
2.02
8°
1.62
2.20
1.62
Lt1
Hegelmann Litauen
FK Panevezys
30/03/2024 14:00
49
51
Da
2 - 1
2.69
18°
-
-
-
Lt1
FA Siauliai
Transinvest
30/03/2024 16:00
50
50
Nu
2 - 1
2.88
14°
-
-
-
Lt1
FK Suduva
DFK Dainava
31/03/2024 13:00
49
51
Da
1 - 1
2.31
22°
-
-
-
Lt1
FK Kauno Zalgiris
VMFD Zalgiris
31/03/2024 16:25
44
56
Da
1 - 2
2.95
21°
-
-
-
Lituania 1 Lyga
Lt2
FA Šiauliai II
Neptunas Klaipeda
29/03/2024 17:00
67
33
Nu
0 - 1
1.54
10°
-
-
-
Lt2
Kauno Zalgiris-2
FK Nevezis
29/03/2024 17:00
42
58
Da
1 - 2
3.33
13°
-
-
-
Lt2
FK Panevezys-2
NFA Kaunas
29/03/2024 17:00
58
42
Nu
0 - 2
2.38
11°
-
-
-
Lt2
FK Garliava
FK Tauras
30/03/2024 12:00
49
51
Da
1 - 1
1.17
18°
-
-
-
Lt2
FK Ekranas
FK Minija Kretinga
30/03/2024 14:00
49
51
Da
2 - 1
2.50
16°
-
-
-
Lt2
Vilniaus BFA
FK Babrungas
30/03/2024 14:00
41
59
Da
1 - 2
2.86
18°
-
-
-
Lt2
Atmosfera Mažeikiai
FK Riteriai
30/03/2024 14:00
54
46
Nu
0 - 2
2.00
14°
-
-
-
Lt2
FK Banga-2
Hegelmann Litauen 2
01/04/2024 14:00
77
23
Nu
2 - 0
1.00
15°
-
-
-
Luxembourg Divizia Națională
Lu1
Jeunesse Esch
FC Differdange 03
30/03/2024 16:00
18
82
Da
2 - 3
2.78
9°
-
-
-
Lu1
FC Schifflingen
UN Käerjéng
30/03/2024 16:00
55
45
Nu
0 - 2
2.25
9°
-
-
-
Lu1
Victoria Rosport
CS Fola Esch
30/03/2024 16:30
39
61
Da
2 - 1
3.51
11°
-
-
-
Lu1
F91 Dudelange
UNA Strassen
30/03/2024 18:00
30
70
Da
3 - 1
3.24
7°
-
-
-
Lu1
FC Marisca Miersch
US Mondorf
30/03/2024 18:00
34
66
Da
2 - 1
3.67
8°
-
-
-
Lu1
Swift Hesperange
FC Mondercange
30/03/2024 18:00
51
49
Nu
3 - 0
3.25
7°
-
-
-
Lu1
Union Titus Pétange
RFCU Luxemburg
30/03/2024 18:00
28
72
Da
3 - 1
3.28
7°
-
-
-
Lu1
FC Niedercorn
FC Wiltz
30/03/2024 18:30
51
49
Nu
2 - 0
2.48
7°
-
-
-
Lu1
Jeunesse Esch
FC Differdange 03
30/03/2024 16:00
18
82
Da
2 - 3
2.78
9°
-
-
-
Lu1
FC Schifflingen
UN Käerjéng
30/03/2024 16:00
55
45
Nu
0 - 2
2.25
9°
-
-
-
Lu1
Victoria Rosport
CS Fola Esch
30/03/2024 16:30
39
61
Da
2 - 1
3.51
11°
-
-
-
Lu1
F91 Dudelange
UNA Strassen
30/03/2024 18:00
30
70
Da
3 - 1
3.24
7°
-
-
-
Lu1
FC Marisca Miersch
US Mondorf
30/03/2024 18:00
34
66
Da
2 - 1
3.67
8°
-
-
-
Lu1
Swift Hesperange
FC Mondercange
30/03/2024 18:00
51
49
Nu
3 - 0
3.25
7°
-
-
-
Lu1
Union Titus Pétange
RFCU Luxemburg
30/03/2024 18:00
28
72
Da
3 - 1
3.28
7°
-
-
-
Lu1
FC Niedercorn
FC Wiltz
30/03/2024 18:30
51
49
Nu
2 - 0
2.48
7°
-
-
-
Macedonia de Nord Prva liga
Mk1
Tikves Kavadarci
Sileks Kratovo
30/03/2024 15:00
49
51
Da
1 - 1
2.19
22°
-
-
-
Mk1
Academy Pandev
Rabotnicki Skopje
31/03/2024 14:00
67
33
Nu
1 - 0
1.96
23°
-
-
-
Mk1
FK Gostivar
Makedonija GP
31/03/2024 14:00
70
30
Nu
1 - 0
1.69
24°
-
-
-
Mk1
Shkendija 79
Bregalnica Stip
31/03/2024 14:00
54
46
Nu
1 - 0
2.37
23°
-
-
-
Mk1
FK Shkupi
Vardar Skopje
31/03/2024 14:00
59
41
Nu
1 - 0
2.06
23°
-
-
-
Mk1
FC Struga
Voska Sport
31/03/2024 14:00
54
46
Nu
2 - 0
1.58
21°
-
-
-
Macedonia FYR Division 1
Mk2
FK Ohrid 2004
Belasica
30/03/2024 15:00
49
51
Da
1 - 1
2.42
20°
-
-
-
Mk2
Osogovo Kocani
FK Novaci
30/03/2024 15:00
59
41
Nu
2 - 0
2.40
21°
-
-
-
Mk2
Pobeda Prilep
FK Sasa
30/03/2024 15:00
63
37
Nu
1 - 0
2.32
21°
-
-
-
Mk2
Bashkimi Kumanovo
FK Detonit Junior
30/03/2024 15:00
25
75
Da
1 - 4
4.38
22°
-
-
-
Mk2
Teteks Tetovo
FK Kozuv
30/03/2024 15:00
45
55
Da
2 - 1
3.33
20°
-
-
-
Mk2
Besa Dobërdoll
FK Karaorman
30/03/2024 15:00
55
45
Nu
2 - 0
1.38
20°
-
-
-
Mk2
Pelister Bitola
Vardar Negotino
30/03/2024 15:00
53
47
Nu
2 - 0
1.17
21°
-
-
-
Mk2
Aresimi
FK Skopje
30/03/2024 15:00
57
43
Nu
0 - 1
1.67
20°
-
-
-
Malta Premier League
Mt1
Sirens FC
Balzan FC
06/04/2024 13:00
49
51
Da
1 - 2
3.04
15°
-
-
-
Mt1
Valletta FC
Floriana FC
06/04/2024 13:00
51
49
Nu
0 - 2
2.35
15°
-
-
-
Mt1
Marsaxlokk
Gzira United
06/04/2024 15:15
34
66
Da
1 - 2
2.79
15°
-
-
-
Mt1
Gudja United
Naxxar Lions
06/04/2024 15:30
46
54
Da
1 - 3
3.29
15°
-
-
-
Mt1
Mosta FC
Santa Lucia
07/04/2024 13:00
49
51
Da
1 - 2
2.93
15°
-
-
-
Mt1
Hamrun Spartans
Birkirkara FC
07/04/2024 13:00
39
61
Da
1 - 1
2.17
15°
-
-
-
Mt1
Sliema Wanderers
Hibernians Paola
07/04/2024 15:15
48
52
Da
1 - 1
2.28
15°
-
-
-
Mt1
Sirens FC
Balzan FC
06/04/2024 13:00
49
51
Da
1 - 2
3.04
15°
-
-
-
Mt1
Valletta FC
Floriana FC
06/04/2024 13:00
51
49
Nu
0 - 2
2.35
15°
-
-
-
Mt1
Marsaxlokk
Gzira United
06/04/2024 15:15
34
66
Da
1 - 2
2.79
15°
-
-
-
Mt1
Gudja United
Naxxar Lions
06/04/2024 15:30
46
54
Da
1 - 3
3.29
15°
-
-
-
Mt1
Mosta FC
Santa Lucia
07/04/2024 13:00
49
51
Da
1 - 2
2.93
15°
-
-
-
Mt1
Hamrun Spartans
Birkirkara FC
07/04/2024 13:00
39
61
Da
1 - 1
2.17
15°
-
-
-
Mt1
Sliema Wanderers
Hibernians Paola
07/04/2024 15:15
48
52
Da
1 - 1
2.28
15°
-
-
-
Malta FA Trophy
MtC
Marsaxlokk
Floriana FC
30/03/2024 14:00
43
57
Da
1 - 2
2.83
18°
-
-
-
MtC
Gzira United
Mgarr United
30/03/2024 14:00
62
38
Nu
1 - 0
2.33
18°
-
-
-
MtC
Birkirkara FC
Hamrun Spartans
30/03/2024 15:00
40
60
Da
2 - 1
2.52
18°
-
-
-
MtC
Mosta FC
Sliema Wanderers
30/03/2024 16:30
67
33
Nu
0 - 1
2.31
18°
-
-
-
Moldova Divizia Nationala
Md1
Zimbru Chisinau
FC Bălti
30/03/2024 16:00
33
67
Da
2 - 1
2.93
21°
-
-
-
Md1
Petrocub S-G
Dacia Chisinau
31/03/2024 14:00
35
65
Da
2 - 1
2.65
23°
-
-
-
Md1
FC Milsami
Sheriff Tiraspol
31/03/2024 16:00
51
49
Nu
0 - 2
2.39
18°
-
-
-
Md1
Sparta Selemet
FC Saxan
29/03/2024 14:00
67
33
Nu
0 - 2
1.90
18°
-
-
-
Md1
Speranta Drochia
Victoria Bardar
30/03/2024 14:00
51
49
Nu
0 - 2
2.29
-
-
-
Md1
CF Gagauziya
FC Floresti
30/03/2024 14:00
54
46
Nu
0 - 2
1.40
-
-
-
Muntenegru Prva Crnogorska Liga
Me1
FK Jezero
Mornar Bar
30/03/2024 15:00
67
33
Nu
0 - 0
1.38
16°
-
-
-
Me1
Sutjeska Niksic
Rudar Pljevlja
30/03/2024 15:00
58
42
Nu
3 - 0
2.65
16°
-
-
-
Me1
Arsenal Tivat
Decic Tuzi
30/03/2024 15:00
60
40
Nu
0 - 0
2.24
18°
-
-
-
Me1
Jedinstvo BP
Mladost Donja Gorica
30/03/2024 15:00
48
52
Da
2 - 1
2.64
17°
-
-
-
Me1
FK Buducnost
OFK Petrovac
30/03/2024 18:00
34
66
Da
2 - 1
3.06
15°
-
-
-
Muntenegru Druga Liga
Me2
OFK Igalo
FK Lovcen
30/03/2024 15:00
49
51
Da
1 - 1
2.25
15°
-
-
-
Me2
Iskra Danilovgrad
FK Grbalj
30/03/2024 15:00
63
37
Nu
0 - 1
1.67
21°
-
-
-
Me2
FK Kom
Internacional Podgorica
30/03/2024 15:00
61
39
Nu
0 - 0
2.13
20°
-
-
-
Me2
Bokelj Kotor
FK Podgorica
30/03/2024 15:00
35
65
Da
1 - 1
2.32
16°
-
-
-
Me2
FK Berane
FK Otrant
31/03/2024 14:00
55
45
Nu
0 - 2
2.18
20°
-
-
-
Norvegia Eliteserien
No1
Odd BK
FK Haugesund
31/03/2024 17:00
39
61
Da
2 - 1
2.61
8°
1.75
1.75
2.00
No1
Fredrikstad FK
FK Bodo/Glimt
01/04/2024 13:30
20
80
Da
1 - 3
3.26
7°
1.67
1.67
2.10
No1
Molde FK
Stromsgodset IF
01/04/2024 16:00
51
49
Nu
3 - 0
3.00
1°
2.00
1.75
2.00
No1
Tromso IL
SK Brann
01/04/2024 16:00
27
73
Da
2 - 1
2.56
-6°
1.67
1.67
2.10
No1
Lillestrom SK
Kristiansund BK
01/04/2024 16:00
30
70
Da
2 - 1
2.98
4°
1.75
1.75
2.00
No1
Rosenborg BK
Sandefjord
01/04/2024 16:00
51
49
Nu
3 - 0
3.51
1°
1.95
1.80
1.95
No1
Viking FK
Sarpsborg 08
01/04/2024 18:15
18
82
Da
3 - 1
3.17
6°
1.50
1.50
2.50
No1
KFUM Oslo
HamKam
02/04/2024 18:00
20
80
Da
2 - 3
3.38
3°
1.67
1.67
2.10
Norvegia 1. Division
No2
Bryne FK
IK Start
01/04/2024 16:00
37
63
Da
2 - 1
2.94
7°
1.67
1.67
2.10
No2
Kongsvinger
Ranheim Fotball
01/04/2024 16:00
23
77
Da
3 - 2
3.24
2°
1.50
1.50
2.50
No2
Valerenga
Sogndal
01/04/2024 16:00
37
63
Da
1 - 2
2.65
5°
1.73
1.73
2.00
No2
Aalesund FK
Stabaek
01/04/2024 16:00
65
35
Nu
0 - 1
1.43
2°
2.25
1.57
2.25
No2
Asane Fotball
Levanger FK
01/04/2024 16:00
23
77
Da
3 - 1
3.22
9°
1.62
1.62
2.20
No2
Mjondalen IF
Raufoss IL
01/04/2024 16:00
40
60
Da
1 - 2
2.66
3°
1.73
1.73
2.00
No2
Sandnes Ulf
Egersunds IK
01/04/2024 16:00
27
73
Da
2 - 1
2.98
7°
1.53
1.53
2.38
No2
Moss FK
Lyn Oslo
01/04/2024 16:00
33
67
Da
2 - 1
2.70
6°
1.62
1.62
2.20
Polonia Ekstraklasa
Pl1
Rakow Czestochowa
Ruch Chorzow
30/03/2024 12:30
27
73
Da
4 - 1
3.67
22°
2.00
2.00
1.75
Pl1
Jagiellonia
LKS Lodz
30/03/2024 15:00
51
49
Nu
2 - 0
2.43
19°
1.91
1.91
1.91
Pl1
Piast Gliwice
Slask Wroclaw
30/03/2024 17:30
56
44
Nu
0 - 1
2.23
18°
1.67
2.10
1.67
Pl1
Pogon Szczecin
Cracovia
30/03/2024 20:00
32
68
Da
2 - 2
2.56
14°
1.70
1.70
2.05
Pl1
Puszcza
Radomiak Radom
01/04/2024 11:30
48
52
Da
1 - 1
2.26
20°
1.80
1.80
1.95
Pl1
Stal Mielec
Lech Poznan
01/04/2024 14:00
43
57
Da
1 - 1
2.03
24°
1.95
1.95
1.80
Pl1
Widzew Lodz
Korona Kielce
01/04/2024 16:30
56
44
Nu
1 - 0
2.06
16°
1.95
1.80
1.95
Pl1
Gornik Zabrze
Legia Warszawa
01/04/2024 19:00
41
59
Da
1 - 1
2.10
11°
1.75
1.75
2.00
Pl1
Warta Poznan
Zaglebie Lubin
02/04/2024 18:00
49
51
Da
1 - 1
1.75
9°
1.95
1.95
1.80
Polonia 1. Liga
Pl2
Resovia
Gornik Leczna
30/03/2024 12:40
49
51
Da
1 - 1
2.06
21°
1.80
1.80
1.91
Pl2
Miedz Legnica
Arka Gdynia
30/03/2024 15:00
38
62
Da
1 - 2
2.67
22°
1.73
1.73
2.00
Pl2
Chrobry Glogow
Wisla Krakow
30/03/2024 17:30
38
62
Da
1 - 2
2.79
16°
1.80
1.80
1.91
Pl2
Podbeskidzie
Nieciecza KS
30/03/2024 20:00
50
50
Nu
1 - 1
2.00
14°
1.67
1.67
2.10
Pl2
Znicz Pruszkow
Polonia Warszawa
01/04/2024 11:40
64
36
Nu
1 - 0
1.75
19°
2.00
1.73
2.00
Pl2
Zaglebie Sosnowiec
GKS Katowice
01/04/2024 14:00
60
40
Nu
0 - 1
2.00
20°
1.83
1.83
1.83
Pl2
Motor Lublin
GKS Tychy
01/04/2024 16:30
58
42
Nu
0 - 1
2.00
22°
2.00
1.73
2.00
Pl2
Wisla Plock
Stal Rzeszow
02/04/2024 17:00
50
50
Nu
2 - 0
2.38
9°
1.67
1.67
2.10
Pl2
Lechia Gdansk
Odra Opole
02/04/2024 19:30
45
55
Da
1 - 1
1.70
4°
2.00
2.00
1.73
Polonia Division 2
Pl3
Stomil Olsztyn
Hutnik Krakow
30/03/2024 12:00
49
51
Da
1 - 1
2.10
22°
-
-
-
Pl3
Radunia Stężyca
Skra Czestochowa
30/03/2024 12:00
49
51
Da
1 - 1
1.83
17°
-
-
-
Pl3
Zagłębie Lubin II
Olimpia Grudziadz
30/03/2024 13:00
59
41
Nu
2 - 0
1.50
-
-
-
Pl3
Chojniczanka
KKS Kalisz
30/03/2024 14:30
43
57
Da
1 - 1
2.11
18°
-
-
-
Pl3
Pogoń Siedlce
Lech II Poznan
30/03/2024 15:00
39
61
Da
2 - 1
2.77
20°
-
-
-
Pl3
ŁKS Łódź II
Polonia Bytom
30/03/2024 17:00
38
62
Da
1 - 2
2.83
-
-
-
Portugalia Primeira
Pt1
Gil Vicente
FC Famalicão
29/03/2024 16:30
47
53
Da
1 - 1
2.27
12°
1.95
1.95
1.80
Pt1
SL Benfica
GD Chaves
29/03/2024 19:00
51
49
Nu
3 - 0
2.69
12°
1.70
2.05
1.70
Pt1
Estrela Amadora
Sporting CP
29/03/2024 21:30
28
72
Da
1 - 3
3.16
9°
2.05
2.05
1.70
Pt1
Vitória Guimarães
Moreirense FC
30/03/2024 16:30
56
44
Nu
1 - 0
1.82
7°
1.80
1.95
1.80
Pt1
FC Arouca
SC Farense
30/03/2024 16:30
22
78
Da
3 - 2
4.00
8°
1.80
1.80
1.95
Pt1
Boavista FC
Rio Ave
30/03/2024 19:00
49
51
Da
1 - 1
2.13
10°
2.00
2.00
1.75
Pt1
GD Estoril
FC Porto
30/03/2024 21:30
28
72
Da
1 - 2
2.79
13°
1.91
1.91
1.91
Pt1
FC Vizela
Casa Pia AC
31/03/2024 18:00
45
55
Da
2 - 1
3.38
8°
2.00
2.00
1.75
Pt1
Portimonense SC
Sporting Braga
01/04/2024 20:15
39
61
Da
1 - 2
2.50
15°
1.75
1.75
2.00
Portugalia Segunda Liga
Pt2
Belenenses
CD Feirense
29/03/2024 12:00
63
37
Nu
2 - 0
2.48
13°
1.83
1.83
1.83
46
0 - 1
(0 - 1)
Pt2
Pacos de Ferreira
UD Oliveirense
29/03/2024 15:00
63
37
Nu
1 - 0
2.08
10°
1.73
2.00
1.73
Pt2
CD Tondela
Vilaverdense FC
29/03/2024 16:30
44
56
Da
2 - 1
2.75
9°
2.00
2.00
1.73
1970-01-01
Meci selectat
Pt1
SL Benfica
GD Chaves
29/03/2024 19:00
1
Predictie al zilei
Pt1
Estrela Amadora
Sporting CP
29/03/2024 21:30
2
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program