Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Toate pronosticuri
2529
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri live
49
Top pronosticuri
Pronosticuri azi
363
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri maine
446
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Sfarsit de saptamana
1483
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri ieri
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Valori
108
Favorite
Liste
>
Britanic
178
Top European
63
European
745
American
156
African
75
Asiatic
170
Australijski
41
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
6
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
13
Algeria Cup
7
Super Cup
U21 League
8
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
10
Championship
12
League One
12
League Two
12
National League
12
National League N.
12
National League S.
12
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
1
Southern League
21
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
5
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
9
1st Division
8
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
1
Primera D
Copa de la Liga Profesional
13
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
4
Super Cup
Reserve League
2
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
2
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
5
Npl South
4
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
FFA Cup
W League
5
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
6
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
6
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
2
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
6
Second Division
3
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
6
2e Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
2
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
2
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
5
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
Bielorusia Reserves
8
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Botswana
>
Premier League
8
Brazilia
>
Braziliei Série A
Serie B
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
1
Amazonense
1
Baiano
1
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
2
Carioca
1
Carioca 2
Catarinense
1
Catarinense 2
Cearense
1
Cearense 2
4
Gaucho
1
Gaucho 2
Goiano
1
Maranhense
1
Matogrossense
1
Mineiro
2
Mineiro 2
Paraense
1
Paraibano
2
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
1
Paulista A2
2
Paulista A3
4
Paulista Serie B
Pernambucano
1
Piauiense
1
Potiguar
3
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
1
Sul-Matogrossense
2
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
5
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
5
Camerun
>
Elite One
6
Elite Two
2
Canada
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
7
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Cipru
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
7
Croația
>
HNL
5
First NL
3
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
Danemarca
>
Superliga
6
1. Division
6
2. Division
DBUs Landspokal
2
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
5
Ecuador
>
Serie A
8
Serie B
1
Egipt
>
Premier
9
Second League
10
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
Elveția
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
6
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
Finlanda
>
Veikkausliiga
Ykkonen
Kakkonen
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
4
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
6
Gambia
>
GFA League
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
8
Regionalliga Nordost
7
Regionalliga Süd/Südwest
6
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
10
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
8
Oberliga NOFV Sud
3
Oberliga Schleswig Holstein
6
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
3
Oberliga Niedersachsen
1
Oberliga Westfalen
5
Oberliga Hessen
6
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
9
Oberliga Bayern Nord
8
Oberliga Bayern Süd
8
Oberliga Baden Württemberg
8
Oberliga Mittelrhein
4
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
5
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
2
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
5
Grecia
>
Super League
7
Super League 2
4
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
3
Primera Division
Guineea
>
Ligue 1
8
Haiti
>
Championnat National
7
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
India
>
I-League
5
Super League
6
Indonezia
>
Liga 1
5
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
2
League 1
1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
1
Irlanda
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
2
League Cup
Israele
>
Premier League
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
1
Serie D Group C
3
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
1
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
12
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Jamaica
>
Premier League
7
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
7
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
8
Letonia
>
Virsliga
5
1. Liga
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
5
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
7
First Division
FA Trophy
4
Maroc
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
7
Mauritania
>
Ligue 1
6
Mauritius
>
Mauritian League
2
Mexic
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
3
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
8
Moldova
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
5
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
2
Championship
1
Irish Cup
2
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
9
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
19
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paraguay
>
Primera Division
4
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
7
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
31
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
7
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
8
Liga 2
8
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - Sud
8
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
5
Singapur
>
S-League
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
6
2. liga
7
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
3
2. Liga
8
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
Spania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
1
Tercera Division G2
5
Tercera Division G3
5
Tercera Division G4
Tercera Division G5
8
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
4
Tercera Division G8
5
Tercera Division G9
8
Tercera Division G10
4
Tercera Division G11
3
Tercera Division G12
3
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
5
Tercera Division G15
1
Tercera Division G16
4
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
6
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
5
Togo
>
Championnat National
8
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
Tunisia
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
5
Division 1
8
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Uganda
>
Premier League
6
Ungaria
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
6
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
7
Segunda Division
8
Vietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
8
Țara Galilor
>
Premier
4
Division 1
14
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Țările de Jos
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
11
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Pronosticuri Gol-Gol Europa
<
Regatul Unit
Top Europa
Europa
America
Africa
Asia
Australia
Internaţional
Cupa Națională
>
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Probabilitate in %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rezultat
Faroe Islands 1. deild
Fo2
TB Tvoroyri
AB Argir
31/03/2024 23:00
74
26
Nu
1 - 0
1.15
5°
-
-
-
Franța Ligue 1
Fr1
Lille
Lens
29/03/2024 21:00
40
60
Da
1 - 1
2.30
9°
1.80
1.80
1.95
Fr1
Metz
Monaco
30/03/2024 17:00
51
49
Nu
0 - 3
2.68
10°
2.00
1.75
2.00
Fr1
Lyon
Reims
30/03/2024 21:00
46
54
Da
1 - 1
2.10
8°
1.62
1.62
2.20
Fr1
Lorient
Brest
31/03/2024 12:00
52
48
Nu
0 - 2
2.25
15°
1.80
1.95
1.80
Fr1
Nice
Nantes
31/03/2024 14:00
63
37
Nu
1 - 0
1.79
14°
1.62
2.20
1.62
Fr1
Clermont
Toulouse
31/03/2024 14:00
48
52
Da
1 - 2
3.02
12°
1.80
1.80
1.95
Fr1
Le Havre
Montpellier
31/03/2024 14:00
48
52
Da
1 - 1
2.38
12°
1.75
1.75
2.00
Fr1
Strasbourg
Rennes
31/03/2024 16:05
38
62
Da
1 - 2
2.60
20°
1.70
1.70
2.05
Fr1
Olympique Marseille
PSG
31/03/2024 19:45
20
80
Da
2 - 2
3.17
14°
1.53
1.53
2.38
Franța Ligue 2
Fr2
Valenciennes FC
AS Saint-Etienne
30/03/2024 15:00
66
34
Nu
0 - 1
1.80
13°
1.67
2.10
1.67
Fr2
Amiens SC
Pau FC
30/03/2024 19:00
49
51
Da
1 - 1
1.78
10°
1.91
1.91
1.80
Fr2
Girondins Bordeaux
Paris FC
30/03/2024 19:00
63
37
Nu
0 - 0
1.92
13°
1.83
1.83
1.83
Fr2
Stade Laval
SC Bastia
30/03/2024 19:00
56
44
Nu
2 - 0
2.38
10°
1.62
2.20
1.62
Fr2
Troyes
Rodez AF
30/03/2024 19:00
51
49
Nu
0 - 2
2.27
8°
2.00
1.73
2.00
Fr2
USL Dunkerque
Annecy FC
30/03/2024 19:00
45
55
Da
1 - 2
3.00
10°
1.91
1.91
1.80
Fr2
US Concarneau
Angers
30/03/2024 19:00
55
45
Nu
0 - 2
2.38
10°
1.80
1.91
1.80
Fr2
Grenoble
Guingamp
30/03/2024 19:00
59
41
Nu
0 - 0
2.42
10°
1.73
2.00
1.73
Fr2
US Quevilly
SM Caen
30/03/2024 19:00
43
57
Da
1 - 2
2.75
11°
1.91
1.91
1.80
Fr2
Ajaccio
Auxerre
01/04/2024 19:45
57
43
Nu
0 - 1
1.93
12°
1.62
2.20
1.62
Franța National
Fr3
Dijon FCO
Nîmes Olympique
29/03/2024 19:30
38
62
Da
3 - 1
3.10
9°
-
-
-
Fr3
LB Châteauroux
Martigues
29/03/2024 19:30
44
56
Da
1 - 2
2.81
7°
-
-
-
Fr3
Le Mans FC
SAS Épinal
29/03/2024 19:30
47
53
Da
2 - 1
2.50
10°
-
-
-
Fr3
Marignane Gignac CB
Versailles 78
29/03/2024 19:30
50
50
Nu
1 - 1
1.83
17°
-
-
-
Fr3
SO Cholet
Red Star FC93
29/03/2024 19:30
56
44
Nu
0 - 2
2.20
9°
-
-
-
Fr3
AS Nancy
Monts d'Or Azergues
30/03/2024 19:30
58
42
Nu
1 - 0
2.00
8°
-
-
-
Fr3
US Avranches
FC Rouen
30/03/2024 19:30
68
32
Nu
0 - 0
1.13
10°
-
-
-
Fr3
Villefranche
FC Sochaux
30/03/2024 19:30
32
68
Da
2 - 2
3.90
8°
-
-
-
Fr3
Chamois Niortais
US Orléans
01/04/2024 15:30
36
64
Da
2 - 1
2.94
12°
-
-
-
Franța National 2
Fr4
EFC Fréjus-St-Raphaël
Le Puy Foot
30/03/2024 18:00
36
64
Da
2 - 1
4.00
13°
-
-
-
Fr4
Olympique Ales
Hyeres FC
30/03/2024 18:00
62
38
Nu
1 - 0
2.00
11°
-
-
-
Fr4
Sporting Toulon
ASF Andrézieux
30/03/2024 18:00
49
51
Da
1 - 1
1.67
13°
-
-
-
Fr4
Avoine OCC
Trelissac FC
30/03/2024 18:30
65
35
Nu
1 - 0
1.83
11°
-
-
-
Franța Division 1 Women
FrW
Paris W
Montpellier W
29/03/2024 21:00
24
76
Da
3 - 1
3.25
8°
-
-
-
FrW
Guingamp W
Saint-Étienne W
30/03/2024 13:00
39
61
Da
1 - 3
3.13
13°
-
-
-
FrW
Stade de Reims W
Bordeaux W
30/03/2024 14:30
51
49
Nu
3 - 0
3.74
11°
-
-
-
FrW
Fleury 91 W
Lille W
30/03/2024 14:30
42
58
Da
2 - 1
2.67
12°
-
-
-
FrW
PSG W
Dijon W
31/03/2024 13:30
19
81
Da
4 - 1
3.65
11°
-
-
-
FrW
Lyon W
Le Havre W
31/03/2024 20:00
12
88
Da
4 - 1
4.30
13°
-
-
-
Germania Bundesliga
De1
RB Leipzig
Mainz
30/03/2024 15:30
24
76
Da
3 - 1
4.40
22°
1.75
1.75
2.00
De1
Bayer Leverkusen
Hoffenheim
30/03/2024 15:30
20
80
Da
3 - 1
3.41
13°
1.70
1.70
2.05
De1
Eintracht Frankfurt
Union Berlin
30/03/2024 15:30
32
68
Da
3 - 1
3.31
19°
1.95
1.95
1.80
De1
Borussia M'gladbach
Freiburg
30/03/2024 15:30
22
78
Da
2 - 2
3.85
10°
1.53
1.53
2.38
De1
Werder Bremen
Wolfsburg
30/03/2024 15:30
39
61
Da
2 - 1
3.11
17°
1.62
1.62
2.20
De1
Bayern München
Borussia Dortmund
30/03/2024 18:30
11
89
Da
3 - 2
3.83
14°
1.36
1.36
3.00
De1
Augsburg
Köln
31/03/2024 14:30
44
56
Da
2 - 1
2.73
18°
1.75
1.75
2.00
De1
Stuttgart
Heidenheim
31/03/2024 16:30
51
49
Nu
2 - 0
2.46
18°
1.95
1.80
1.95
De1
Bochum
Darmstadt
31/03/2024 18:30
48
52
Da
2 - 1
2.64
14°
1.70
1.70
2.05
Germania 2. Bundesliga
De2
Holstein Kiel
Hansa Rostock
30/03/2024 13:00
38
62
Da
2 - 1
2.81
15°
1.67
1.67
2.10
De2
Kaiserslautern
Fortuna Düsseldorf
30/03/2024 13:00
16
84
Da
1 - 3
3.72
15°
1.53
1.53
2.38
De2
Braunschweig
SV Elversberg
30/03/2024 13:00
45
55
Da
1 - 2
2.63
18°
1.53
1.53
2.38
De2
Hertha
Nürnberg
30/03/2024 20:30
23
77
Da
3 - 1
3.19
13°
1.53
1.53
2.38
De2
Schalke 04
Karlsruher SC
31/03/2024 12:30
28
72
Da
1 - 2
2.94
17°
1.50
1.50
2.50
De2
St Pauli
Paderborn
31/03/2024 12:30
21
79
Da
3 - 1
3.35
14°
1.67
1.67
2.10
De2
Magdeburg
Hannover 96
31/03/2024 12:30
29
71
Da
2 - 2
2.88
16°
1.50
1.50
2.50
De2
Greuther Fürth
Hamburger SV
31/03/2024 12:30
51
49
Nu
0 - 2
2.38
18°
2.63
1.44
2.63
De2
SV Wehen
VfL Osnabruck
31/03/2024 12:30
46
54
Da
2 - 1
2.95
17°
1.57
1.57
2.25
Germania 3. Liga
De3
Unterhaching
Ingolstadt
30/03/2024 14:00
51
49
Nu
2 - 0
2.40
20°
2.20
1.62
2.20
De3
Preußen Münster
Dynamo Dresden
30/03/2024 14:00
36
64
Da
1 - 1
2.33
16°
1.53
1.53
2.38
De3
Jahn Regensburg
Hallescher FC
30/03/2024 14:00
52
48
Nu
2 - 0
2.14
19°
2.00
1.73
2.00
De3
SSV Ulm
Erzgebirge Aue
30/03/2024 14:00
56
44
Nu
1 - 0
1.75
19°
1.91
1.80
1.91
De3
Borussia Dortmund II
Waldhof Mannheim
30/03/2024 14:00
41
59
Da
2 - 1
2.87
16°
1.57
1.57
2.25
De3
Saarbrücken
RW Essen
30/03/2024 16:30
39
61
Da
1 - 1
2.25
12°
-
-
-
De3
SC Freiburg II
TSV 1860
30/03/2024 16:30
59
41
Nu
0 - 2
2.40
15°
1.91
1.80
1.91
De3
Viktoria Köln
VfB Lubeck
31/03/2024 12:30
34
66
Da
3 - 1
3.67
18°
1.62
1.62
2.20
De3
Verl
SV Sandhausen
31/03/2024 15:30
31
69
Da
2 - 2
3.00
15°
1.57
1.57
2.25
De3
Arminia Bielefeld
MSV Duisburg
31/03/2024 18:30
47
53
Da
1 - 1
2.37
10°
1.62
1.62
2.20
Germania Regionalliga Nord
De4
SC Weiche-08
Drochtersen/Assel
28/03/2024 19:30
41
59
Da
1 - 2
2.63
9°
1.53
1.53
2.38
FT
2 - 2
(1 - 0)
De4
Spelle-Venhaus
Eintracht Norderstedt
28/03/2024 19:30
51
49
Nu
0 - 3
2.80
11°
-
-
-
FT
0 - 2
(0 - 0)
De4
VfB Oldenburg
TSV Havelse
30/03/2024 16:00
26
74
Da
3 - 1
3.50
15°
-
-
-
De4
Hamburger SV II
FC St. Pauli II
31/03/2024 12:00
21
79
Da
2 - 2
3.49
14°
-
-
-
De4
Phönix Lübeck
Hannover 96 II
01/04/2024 13:00
9
91
Da
2 - 2
4.33
12°
-
-
-
De4
Bremer SV
SSV Jeddeloh
01/04/2024 14:00
32
68
Da
3 - 2
3.25
-
-
-
De4
Spelle-Venhaus
SC Weiche-08
01/04/2024 14:00
51
49
Nu
0 - 0
1.42
12°
-
-
-
De4
Hamburger SV II
Meppen
03/04/2024 18:00
26
74
Da
2 - 2
2.52
3°
-
-
-
Germania Regionalliga Süd/Südwest
De4
FSV Frankfurt
TuS Koblenz
28/03/2024 19:00
60
40
Nu
2 - 0
2.21
12°
-
-
-
FT
3 - 1
(0 - 0)
De4
Astoria Walldorf
FC Homburg
28/03/2024 19:00
51
49
Nu
0 - 3
2.72
12°
-
-
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
De4
Barockstadt Fulda-Lehnerz
TSV Steinbach
28/03/2024 19:00
33
67
Da
2 - 1
2.93
10°
-
-
-
FT
2 - 3
(2 - 0)
De4
SGV Freiberg
TSG Balingen
30/03/2024 14:00
36
64
Da
2 - 1
2.76
21°
-
-
-
De4
VfB Stuttgart II
Kickers Offenbach
30/03/2024 14:00
51
49
Nu
2 - 0
2.27
19°
-
-
-
De4
Eintracht Frankfurt II
VfR Aalen
30/03/2024 14:00
40
60
Da
1 - 1
2.00
18°
-
-
-
De4
Hoffenheim II
Stuttgarter Kickers
30/03/2024 14:00
32
68
Da
1 - 1
2.24
17°
-
-
-
De4
TSV Schott Mainz
Mainz II
30/03/2024 14:00
56
44
Nu
0 - 2
1.75
17°
-
-
-
De4
Bahlinger SC
Hessen Kassel
30/03/2024 14:00
45
55
Da
1 - 1
2.00
16°
-
-
-
Germania Regionalliga West
De4
RW Oberhausen
Düren Merzenich
28/03/2024 19:30
32
68
Da
2 - 1
2.83
6°
-
-
-
FT
2 - 2
(1 - 1)
De4
Gütersloh
FC Bocholt
30/03/2024 14:00
56
44
Nu
0 - 2
1.67
18°
-
-
-
De4
Fortuna Dusseldorf II
Rot Weiss Ahlen
30/03/2024 14:00
35
65
Da
3 - 1
3.36
12°
-
-
-
De4
Alemannia Aachen
Fortuna Köln
30/03/2024 14:00
23
77
Da
2 - 2
2.68
8°
-
-
-
De4
Wiedenbrück 2000
FC Schalke II
30/03/2024 14:00
39
61
Da
2 - 1
2.51
18°
-
-
-
De4
Velbert
Monchengladbach II
30/03/2024 14:00
31
69
Da
1 - 3
3.86
12°
-
-
-
De4
SV Lippstadt
Wuppertaler SV
30/03/2024 14:00
24
76
Da
1 - 3
3.60
19°
-
-
-
De4
FC Wegberg-Beeck
1. FC Koln II
31/03/2024 13:00
31
69
Da
1 - 3
3.11
16°
-
-
-
De4
Paderborn 07 II
SV Rödinghausen
31/03/2024 13:00
29
71
Da
1 - 3
3.13
15°
-
-
-
Germania Regionalliga Nordost
De4
Luckenwalde
BFC Dynamo
28/03/2024 19:00
27
73
Da
1 - 3
3.06
11°
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
De4
RW Erfurt
Greifswalder FC
28/03/2024 19:00
51
49
Nu
0 - 2
2.46
10°
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 1)
De4
Hertha BSC II
Lokomotive Leipzig
29/03/2024 13:00
32
68
Da
2 - 2
3.28
12°
-
-
-
De4
Berlin AK 07
VSG Altglienicke
30/03/2024 13:00
44
56
Da
1 - 2
2.62
21°
-
-
-
De4
Hansa Rostock II
Carl Zeiss Jena
30/03/2024 13:00
22
78
Da
1 - 4
4.50
16°
-
-
-
De4
Viktoria Berlin
Babelsberg
31/03/2024 12:00
43
57
Da
1 - 1
2.49
13°
-
-
-
De4
Chemnitzer FC
FSV Zwickau
31/03/2024 13:00
53
47
Nu
2 - 0
2.29
14°
-
-
-
De4
Energie Cottbus
Eilenburg
01/04/2024 12:00
18
82
Da
5 - 1
4.00
19°
-
-
-
De4
Chemie Leipzig
Meuselwitz
01/04/2024 12:00
45
55
Da
2 - 1
2.90
10°
-
-
-
Germania Regionalliga Bayern
De4
Bayern Munchen II
Schweinfurt
28/03/2024 19:00
15
85
Da
3 - 1
3.67
7°
-
-
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
De4
Memmingen
TSV Aubstadt
30/03/2024 14:00
40
60
Da
1 - 2
2.67
19°
-
-
-
De4
SpVgg Bayreuth
TSV Buchbach
30/03/2024 14:00
49
51
Da
2 - 1
2.58
19°
-
-
-
De4
Vilzing
SpVgg Ansbach
30/03/2024 14:00
51
49
Nu
3 - 0
2.71
20°
-
-
-
De4
FC Augsburg II
Illertissen
30/03/2024 14:00
34
66
Da
1 - 2
2.74
20°
-
-
-
De4
Türkgücü-Ataspor
Wacker Burghausen
30/03/2024 14:00
38
62
Da
2 - 1
2.71
21°
-
-
-
De4
Würzburger Kickers
1. FC Eintracht Bamberg
30/03/2024 14:00
31
69
Da
3 - 1
3.02
18°
-
-
-
De4
1. FC Nurnberg II
Greuther Furth II
30/03/2024 14:00
21
79
Da
3 - 1
3.55
20°
-
-
-
De4
Schalding-Heining
Viktoria Aschaffenburg
30/03/2024 14:00
45
55
Da
2 - 1
2.97
19°
-
-
-
De4
TSV Aubstadt
Würzburger Kickers
02/04/2024 16:45
15
85
Da
1 - 4
3.17
6°
1.67
1.67
2.10
De4
SpVgg Ansbach
Türkgücü-Ataspor
02/04/2024 16:45
51
49
Nu
0 - 2
2.29
5°
2.20
1.62
2.20
Germania Oberliga NOFV Nord
De5
Dynamo Schwerin
Rostocker FC
05/04/2024 17:00
30
70
Da
3 - 1
4.25
-
-
-
De5
Hertha Zehlendorf
Tennis Borussia Berlin
05/04/2024 18:30
12
88
Da
2 - 2
4.38
10°
-
-
-
De5
Optik Rathenow
RSV Eintracht
06/04/2024 13:00
30
70
Da
1 - 3
3.05
10°
-
-
-
De5
TuS Makkabi Berlin
Eintracht Mahlsdorf
07/04/2024 11:00
20
80
Da
2 - 3
2.67
-
-
-
De5
TSG Neustrelitz
Staaken
07/04/2024 12:30
21
79
Da
3 - 1
4.03
9°
-
-
-
De5
SV Lichtenberg
Sparta Lichtenberg
07/04/2024 13:00
13
87
Da
3 - 2
2.75
10°
-
-
-
De5
Anker Wismar
Union Fürstenwalde
07/04/2024 13:00
51
49
Nu
3 - 0
3.61
-
-
-
De5
Tasmania Berlin
CFC Hertha
07/04/2024 14:00
32
68
Da
2 - 1
2.70
-
-
-
Germania Oberliga NOFV Sud
De5
FC Grimma
VfB Auerbach
30/03/2024 13:30
37
63
Da
1 - 3
3.08
22°
-
-
-
De5
VfL Halle
Germania Halberstadt
30/03/2024 14:00
51
49
Nu
0 - 3
2.65
21°
-
-
-
De5
VFC Plauen
Magdeburg II
01/04/2024 13:00
51
49
Nu
1 - 0
1.00
-
-
-
Germania Oberliga Schleswig Holstein
De5
Bordesholm
SV Eichede
28/03/2024 19:00
51
49
Nu
0 - 3
3.13
7°
-
-
-
FT
0 - 3
(0 - 1)
De5
Preußen Reinfeld
Weiche-Flensburg II
30/03/2024 13:30
15
85
Da
4 - 1
3.88
17°
-
-
-
De5
TSB Flensburg
Todesfelde
30/03/2024 14:00
12
88
Da
2 - 3
2.91
8°
-
-
-
De5
Nordmark Satrup
Oldenburger SV
30/03/2024 14:00
26
74
Da
2 - 2
2.88
-
-
-
De5
Heider SV
Todesfelde
01/04/2024 13:00
23
77
Da
1 - 2
2.63
13°
-
-
-
De5
VfR Neumünster
Preußen Reinfeld
01/04/2024 13:00
22
78
Da
1 - 3
3.70
-
-
-
De5
Hohenwestedt
SV Eichede
01/04/2024 14:00
51
49
Nu
0 - 3
2.50
-
-
-
Germania Oberliga Hamburg
De5
Niendorfer TSV
TSV Sasel
28/03/2024 19:00
6
94
Da
3 - 2
4.29
7°
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
De5
Victoria Hamburg
Buchholz
28/03/2024 19:30
10
90
Da
3 - 2
3.98
7°
-
-
-
94
0 - 1
(0 - 1)
De5
TuRa Harksheide
Türkiye
28/03/2024 19:30
25
75
Da
3 - 1
4.21
7°
-
-
-
De5
Altona 93
Concordia Hamburg
28/03/2024 19:30
6
94
Da
3 - 2
4.00
7°
-
-
-
FT
6 - 1
(3 - 1)
De5
HEBC
USC Paloma
28/03/2024 19:30
21
79
Da
2 - 2
3.20
7°
-
-
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
De5
Halstenbek-Rellingen
Düneberg
28/03/2024 19:30
28
72
Da
3 - 1
3.50
-
-
-
FT
7 - 0
(5 - 0)
De5
Rugenbergen
Süderelbe
28/03/2024 19:30
20
80
Da
1 - 3
4.12
7°
-
-
-
FT
2 - 4
(1 - 2)
De5
ETSV Hamburg
Union Tornesch
28/03/2024 20:00
14
86
Da
4 - 1
5.10
-
-
-
64
2 - 0
(2 - 0)
De5
TuS Dassendorf
Alsterbrüder
30/03/2024 13:00
51
49
Nu
4 - 0
3.90
17°
-
-
-
De5
Buchholz
Altona 93
01/04/2024 13:00
26
74
Da
1 - 3
3.31
11°
-
-
-
Germania Oberliga Bremen
De5
Aumund-Vegesack
Woltmershausen
28/03/2024 19:30
15
85
Da
3 - 1
3.73
8°
-
-
-
FT
5 - 1
(1 - 1)
De5
BTS Neustadt
Geestemünde
29/03/2024 13:00
11
89
Da
3 - 1
4.40
9°
-
-
-
De5
Vatan Sport
FC Oberneuland
30/03/2024 13:00
5
95
Da
1 - 4
5.45
16°
-
-
-
Germania Oberliga Niedersachsen
De5
Atlas Delmenhorst
BSV Rehden
28/03/2024 17:00
61
39
Nu
1 - 0
1.17
8°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
De5
USI Lupo-Martini
Schöningen
28/03/2024 19:00
24
76
Da
2 - 1
3.05
10°
-
-
-
FT
3 - 1
(1 - 1)
De5
Eintracht Celle
Kickers Emden
28/03/2024 19:00
25
75
Da
1 - 3
4.54
9°
-
-
-
FT
0 - 4
(0 - 3)
De5
Vorsfelde
Germania Egestorf
28/03/2024 19:30
60
40
Nu
0 - 2
2.18
10°
-
-
-
90
1 - 0
(1 - 0)
Germania Oberliga Westfalen
De5
Schermbeck
Vreden
28/03/2024 19:00
20
80
Da
3 - 2
3.20
10°
-
-
-
FT
2 - 3
(1 - 0)
De5
Ennepetal
Finnentrop / Bamenohl
28/03/2024 19:00
19
81
Da
2 - 2
4.63
8°
-
-
-
FT
2 - 3
(0 - 2)
De5
Westfalia Rhynern
Gievenbeck
28/03/2024 19:00
37
63
Da
1 - 2
2.64
11°
-
-
-
FT
1 - 4
(1 - 3)
De5
Victoria Clarholz
Türkspor Dortmund
28/03/2024 19:00
51
49
Nu
0 - 1
1.83
10°
-
-
-
FT
2 - 4
(2 - 2)
De5
Bövinghausen
Eintracht Rheine
28/03/2024 19:00
38
62
Da
2 - 2
3.00
10°
-
-
-
FT
3 - 2
(1 - 0)
De5
Sportfreunde Lotte
ASC Dortmund
28/03/2024 19:00
21
79
Da
3 - 1
3.13
10°
-
-
-
FT
2 - 1
(2 - 1)
De5
Sportfreunde Siegen
Erkenschwick
28/03/2024 19:30
51
49
Nu
0 - 2
2.17
7°
-
-
-
De5
Preußen Münster II
Brünninghausen
28/03/2024 20:00
51
49
Nu
3 - 0
4.25
11°
-
-
-
De5
TSG Sprockhövel
SG Wattenscheid
04/04/2024 18:30
30
70
Da
1 - 3
3.92
7°
-
-
-
Germania Oberliga Hessen
De5
KSV Baunatal
SV Adler Weidenhausen
28/03/2024 19:00
30
70
Da
2 - 1
2.79
10°
-
-
-
FT
4 - 1
(2 - 0)
De5
Fernwald
E. Stadtallendorf
28/03/2024 19:00
22
78
Da
3 - 2
3.04
7°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
De5
FC 1906 Erlensee
FC Giessen
28/03/2024 19:30
51
49
Nu
0 - 1
2.04
11°
-
-
-
FT
1 - 4
(1 - 2)
De5
Rot-Weiß Walldorf
Bayern Alzenau
28/03/2024 19:30
15
85
Da
2 - 3
3.00
12°
-
-
-
De5
Marburg
SV Steinbach
30/03/2024 14:00
29
71
Da
3 - 1
4.30
-
-
-
De5
Hunfelder SV
Türk Gücü Friedberg
30/03/2024 15:00
10
90
Da
2 - 3
3.25
18°
-
-
-
De5
FC Giessen
Fernwald
01/04/2024 13:00
21
79
Da
3 - 1
3.50
13°
-
-
-
De5
SV Adler Weidenhausen
Waldgirmes
01/04/2024 14:00
20
80
Da
2 - 3
3.88
-
-
-
Germania Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
De5
Wormatia Worms
Quierschied
28/03/2024 19:00
51
49
Nu
2 - 0
1.60
12°
-
-
-
FT
3 - 1
(2 - 1)
De5
Arminia Ludwigshafen
Baumholder
28/03/2024 20:00
17
83
Da
3 - 2
4.63
12°
-
-
-
68
0 - 1
(0 - 1)
De5
Gonsenheim
1.FC Kaiserslautern II
30/03/2024 13:00
14
86
Da
3 - 2
2.95
17°
-
-
-
De5
Eintracht Trier
Cosmos Koblenz
30/03/2024 14:00
29
71
Da
2 - 1
3.00
13°
-
-
-
De5
FK Pirmasens
FV Engers 07
30/03/2024 14:00
9
91
Da
4 - 1
3.90
14°
-
-
-
De5
FC Bitburg
TSG Pfeddersheim
30/03/2024 14:30
22
78
Da
3 - 2
4.88
-
-
-
De5
Auersmacher
Mechtersheim
30/03/2024 15:30
14
86
Da
3 - 2
4.33
-
-
-
De5
Dudenhofen
A. Waldalgesheim
30/03/2024 15:30
44
56
Da
1 - 1
2.28
19°
-
-
-
De5
Karbach
TuS RW Koblenz
30/03/2024 15:30
15
85
Da
2 - 3
3.98
-
-
-
De5
Diefflen
SV Morlautern
31/03/2024 13:00
15
85
Da
3 - 1
4.57
15°
-
-
-
Germania Oberliga Bayern Nord
De5
Neudrossenfeld
Jahn Regensburg II
28/03/2024 19:00
27
73
Da
3 - 1
3.67
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
De5
Bayern Hof
Cham
30/03/2024 14:00
25
75
Da
2 - 2
3.21
19°
-
-
-
De5
Feucht
Ingolstadt II
30/03/2024 14:00
24
76
Da
1 - 3
4.60
19°
-
-
-
De5
Würzburger FV
Hankofen-Hailing
30/03/2024 15:00
31
69
Da
1 - 2
3.00
20°
-
-
-
De5
Ammerthal
VfB Eichstätt
30/03/2024 15:00
12
88
Da
2 - 4
3.67
19°
-
-
-
1970-01-01
Meci selectat
Zw1
Manica Diamonds FC
Chegutu Pirates
28/03/2024 14:00
1
Predictie al zilei
CLW
PSG W
Hacken W
28/03/2024 21:00
1
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program