Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Ligile mele
SUA
>
MLS
15
Fotbal
Pronosticuri azi
126
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
Pronosticuri maine
76
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
720
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
1537
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
46
Favorite
Liste
>
Britanic
39
Top European
36
European
413
American
57
African
36
Asiatic
115
Australijski
45
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
9
LaLiga
1
Bundesliga
9
Serie A
1
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
1
Braziliei Série A
1
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
10
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
8
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
5
League 1
2
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
1
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
9
Championship
1
League One
League Two
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
6
Southern League
Northern Premier
Women SL
1
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
10
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
Primera B
1
Primera C
3
Primera D
Copa de la Liga Profesional
1
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
1
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
6
Australia
>
A-League
1
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
2
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
9
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
2
Azerbaidjan
>
Premier League
1
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
2
Belgia
>
Jupiler Pro League
8
2e Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
1
Belize
>
Premier League
2
Benin
>
League 1
14
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
Second League
10
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
1
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Botswana
>
Premier League
2
Brazilia
>
Braziliei Série A
1
Serie B
1
Serie C
2
Serie D
2
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
1
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
1
Brasileiro Women
1
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
2
Second Leaguе
9
Third League - South-East
Third League - South-West
9
Third League - North-East
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
1
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
2
Camerun
>
Elite One
1
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Cehia
>
Synot liga
Druha Liga
8
CFL
17
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
Division E
Division F
Chile
>
Primera Division
1
Primera B
1
Copa Chile
1
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
9
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
Cipru
>
1. Division
3
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
Primera B
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
2
Liga de Ascenso
1
Croația
>
HNL
5
First NL
6
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
2
Danemarca
>
Superliga
1
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
2
Ecuador
>
Serie A
1
Serie B
5
Egipt
>
Premier
5
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
6
Elveția
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
7
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fiji
>
National Football League
Filipine
>
Football League
Finlanda
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
1
Kakkonen
4
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
9
Ligue 2
1
National
1
National 2
29
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
12
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
1
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
11
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
2
Gibraltar
>
National League
1
Grecia
>
Super League
4
Super League 2
2
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
Guineea
>
Ligue 1
6
Haiti
>
Championnat National
5
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
1
Second Division
6
FA Cup
India
>
I-League
Super League
1
Indonezia
>
Liga 1
8
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
8
League 1
9
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
Irlanda
>
Premier League
1
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
2
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Israele
>
Premier League
2
Liga Leumit
8
State Cup
1
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
1
Serie B
10
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
1
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
2
Primavera 2
16
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
Jamaica
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
1
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
2
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
1
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
3
Lesotho
>
Premier League
3
Letonia
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
8
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
2
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
1
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
8
Mali
>
Première Division
5
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroc
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
Mauritius
>
Mauritian League
Mexic
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
1
Liga Premier Serie B
Moldova
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
5
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
1
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
2
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
17
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paraguay
>
Primera Division
1
Division Intermedia
2
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
1
Segunda División
5
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
1
1. Liga
2
2. Liga
2
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
1
Segunda Liga
1
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
4
Republica Dominicană
>
LDF
2
România
>
Liga 1
2
Liga 2
1
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
4
1. Division
2
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
2
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - Sud
8
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
3
SUA
>
MLS
15
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
4
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
5
Singapur
>
S-League
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
1
2. Liga
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
3
Spania
>
LaLiga
1
Segunda Division
1
Primera División RFEF
20
Segunda B1
2
Segunda B2
2
Segunda B3
2
Segunda B4
2
Segunda B5
2
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
1
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
1
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
2
Allsvenskan
4
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
1
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
2
Togo
>
Championnat National
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
5
Tunisia
>
Ligue 1
1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
1
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
1
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
1
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Uganda
>
Premier League
8
Ungaria
>
NB I
6
NB II
1
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
2
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Vietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
3
Super Cup
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
Țara Galilor
>
Premier
Division 1
1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Țările de Jos
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
2
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
1
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Pronosticuri Sub/ Peste 2.5 goluri la meci Europa
<
Regatul Unit
Top Europa
Europa
America
Africa
Asia
Australia
Internaţional
Cupa Națională
>
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Gazda - Oaspete
Probabilitate in %
Sub/Peste
2.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rezultat
Albania Super League
Al1
Teuta Durres
Egnatia Rrogozhine
04/05/2024 02:00
68
32
Sub
0 - 1
1.59
14°
-
-
-
TBA
Al1
Vllaznia Shkodër
Dinamo Tirana
04/05/2024 02:00
53
47
Sub
0 - 0
2.35
10°
-
-
-
TBA
Al1
KF Laci
KF Tirana
04/05/2024 02:00
62
38
Sub
0 - 1
1.88
9°
-
-
-
TBA
Al1
Partizani Tirana
Skenderbeu
04/05/2024 02:00
64
36
Sub
1 - 0
1.78
11°
-
-
-
TBA
Al1
Erzeni Shijak
FK Kukesi
04/05/2024 02:00
61
39
Sub
1 - 0
1.94
13°
-
-
-
TBA
Albania League 1
Al2
Bylis Ballsh
Flamurtari Vlore
29/04/2024 15:00
39
61
Peste
2 - 2
3.04
21°
-
-
-
Al2
AF Elbasani
FK Vora
29/04/2024 18:00
38
62
Peste
2 - 1
3.08
19°
1.50
2.50
1.50
Andorra Primera Divisió
Ad1
Pas de la Casa
FC Santa Coloma
04/05/2024 20:30
13
87
Peste
0 - 3
4.33
0°
-
-
-
Ad1
FC Ordino
Atlètic Amèrica
05/05/2024 11:00
35
65
Peste
3 - 0
3.25
3°
-
-
-
Ad1
Penya Encarnada
Esperança dAndorra
05/05/2024 13:30
35
65
Peste
3 - 0
3.25
2°
-
-
-
Ad1
AC d'Escaldes
UE Santa Coloma
05/05/2024 16:00
54
46
Sub
0 - 2
2.31
5°
-
-
-
Ad1
Inter d'Escaldes
CE Carroi
05/05/2024 18:30
39
61
Peste
3 - 0
3.04
5°
-
-
-
Anglia Premier League
EPL
Chelsea
Tottenham
02/05/2024 20:30
21
79
Peste
3 - 1
3.95
10°
1.33
3.40
1.33
EPL
Luton Town
Everton
03/05/2024 21:00
22
78
Peste
1 - 2
3.88
8°
1.67
2.20
1.67
EPL
Arsenal
Bournemouth
04/05/2024 13:30
36
64
Peste
3 - 1
3.18
7°
1.36
3.20
1.36
EPL
Brentford
Fulham
04/05/2024 16:00
52
48
Sub
2 - 0
2.41
7°
2.30
2.30
1.62
EPL
Burnley
Newcastle United
04/05/2024 16:00
62
38
Sub
0 - 1
1.90
10°
2.63
2.63
1.50
EPL
Sheffield United
Nottingham Forest
04/05/2024 16:00
40
60
Peste
2 - 2
3.00
9°
1.62
2.30
1.62
EPL
Manchester City
Wolverhampton
04/05/2024 18:30
16
84
Peste
3 - 0
4.19
10°
1.33
3.40
1.33
EPL
Brighton
Aston Villa
05/05/2024 15:00
41
59
Peste
1 - 2
2.96
9°
1.50
2.63
1.50
EPL
Crystal Palace
Manchester United
06/05/2024 21:00
29
71
Peste
1 - 2
3.53
7°
-
-
-
Anglia Championship
CH
Preston North End
Leicester City
29/04/2024 21:00
61
39
Sub
0 - 1
1.94
10°
2.10
2.10
1.73
Anglia Premier League 2
PL2
Southampton U23s
Man United U23s
29/04/2024 13:00
51
49
Sub
1 - 1
2.43
13°
-
-
-
PL2
Derby U23s
Everton FC U23s
29/04/2024 20:00
64
36
Sub
1 - 1
1.81
11°
2.63
2.63
1.44
PL2
West Brom U23s
Leeds United U21
29/04/2024 20:00
35
65
Peste
1 - 3
3.25
10°
-
-
-
PL2
Wolves U23s
Brighton U23s
29/04/2024 20:00
52
48
Sub
1 - 1
2.38
10°
-
-
-
PL2
Newcastle U23s
Aston Villa U23s
29/04/2024 20:00
19
81
Peste
3 - 2
4.05
11°
3.25
3.25
1.33
PL2
Crystal Palace U21
Tottenham U23s
29/04/2024 20:00
37
63
Peste
2 - 3
3.13
13°
-
-
-
PL2
Nottingham Forest U21
Reading U23s
29/04/2024 20:00
12
88
Peste
3 - 1
4.38
8°
-
-
-
Anglia Women’s Super League
WSL
Liverpool W
Chelsea W
01/05/2024 20:00
30
70
Peste
1 - 3
3.52
14°
1.36
3.00
1.36
Austria Bundesliga
At1
Sturm Graz
Hartberg
05/05/2024 14:30
41
59
Peste
2 - 1
2.93
8°
1.67
2.15
1.67
At1
Austria Klagenfurt
LASK Linz
05/05/2024 14:30
13
87
Peste
1 - 3
4.37
5°
1.85
1.95
1.85
At1
Rapid Wien
RB Salzburg
05/05/2024 17:00
26
74
Peste
1 - 3
3.68
10°
1.73
2.08
1.73
At1
Austria Lustenau
Austria Wien
03/05/2024 19:30
58
42
Sub
0 - 1
2.08
11°
1.85
1.85
1.95
At1
Blau Weiss Linz
WSG Tirol
04/05/2024 17:00
54
46
Sub
1 - 1
2.30
8°
1.67
1.67
2.15
At1
SCR Altach
Wolfsberger AC
04/05/2024 17:00
58
42
Sub
1 - 1
2.10
6°
1.57
1.57
2.35
Austria Erste Division
At2
SKU Amstetten
Floridsdorfer AC
03/05/2024 18:10
58
42
Sub
0 - 2
2.08
8°
-
-
-
At2
FC Dornbirn
Kapfenberg
03/05/2024 18:10
56
44
Sub
2 - 0
2.22
7°
-
-
-
At2
FC Liefering
Sturm Graz II
03/05/2024 18:10
10
90
Peste
3 - 2
4.50
7°
-
-
-
At2
Leoben
St Polten
03/05/2024 18:10
13
87
Peste
3 - 1
4.33
4°
-
-
-
At2
SV Stripfing/Angern
SV Lafnitz
03/05/2024 18:10
40
60
Peste
2 - 1
3.00
11°
-
-
-
At2
Grazer AK
Admira
03/05/2024 20:30
43
57
Peste
2 - 2
2.83
8°
-
-
-
At2
SV Horn II
Bregenz
04/05/2024 14:30
27
73
Peste
1 - 3
3.67
-
-
-
At2
First Vienna
SV Ried
05/05/2024 10:30
5
95
Peste
1 - 3
4.75
-
-
-
Austria Regionalliga East
AtE
SC Neusiedl
FC Mannsdorf
03/05/2024 19:00
24
76
Peste
1 - 3
3.81
11°
-
-
-
AtE
Oberwart / Rotenturm
FCM Traiskirchen
03/05/2024 19:30
12
88
Peste
1 - 3
4.38
9°
-
-
-
AtE
Favoritner AC
Wiener Viktoria
03/05/2024 19:30
45
55
Peste
1 - 2
2.75
10°
-
-
-
AtE
Wiener SK
Rapid Wien II
03/05/2024 19:30
25
75
Peste
1 - 3
3.73
10°
-
-
-
AtE
Kremser SC
Ardagger
03/05/2024 19:30
63
37
Sub
1 - 0
1.83
10°
-
-
-
AtE
Team Wiener Linien
ASV Drassburg
03/05/2024 19:30
50
50
Peste
2 - 1
2.52
10°
-
-
-
AtE
SR Donaufeld Wien
Austria Wien II
04/05/2024 15:30
17
83
Peste
2 - 2
4.17
10°
-
-
-
AtE
FC Mauerwerk
SV Leobendorf
04/05/2024 16:00
61
39
Sub
0 - 2
1.94
10°
-
-
-
Austria Landesliga Wien
AtL
Gerasdorf Stammersdorf
Hellas Kagran
03/05/2024 18:00
37
63
Peste
3 - 1
3.13
10°
-
-
-
AtL
Mannswörth
FC Stadlau
03/05/2024 18:00
50
50
Sub
0 - 2
2.48
10°
-
-
-
AtL
SV Schwechat
Simmeringer SC
03/05/2024 18:30
38
62
Peste
2 - 1
3.12
10°
-
-
-
AtL
Union Mauer
Slovan HAC
04/05/2024 14:00
29
71
Peste
3 - 2
3.54
10°
-
-
-
AtL
Dinamo Helfort
SV Donau
04/05/2024 16:00
47
53
Peste
2 - 1
2.63
10°
-
-
-
AtL
FV Austria XIII
FC 1980 Wien
04/05/2024 16:00
40
60
Peste
2 - 3
3.00
10°
-
-
-
AtL
ASV 13
Wienerberg
04/05/2024 16:00
13
87
Peste
1 - 3
4.36
10°
-
-
-
AtL
Vorwärts Brigittenau
Red Star-Penzing
05/05/2024 10:30
17
83
Peste
1 - 3
4.17
10°
-
-
-
Austria Landesliga Burgenland
AtL
ASV Siegendorf
SC Pinkafeld
03/05/2024 19:00
17
83
Peste
3 - 1
4.13
10°
-
-
-
AtL
Parndorf
Klingenbach
03/05/2024 19:30
46
54
Peste
2 - 1
2.71
10°
-
-
-
AtL
Deutschkreutz
Marz
03/05/2024 19:30
52
48
Sub
1 - 1
2.40
10°
-
-
-
AtL
Leithaprodersdorf
Horitschon
03/05/2024 19:30
28
72
Peste
3 - 2
3.61
10°
-
-
-
AtL
Ritzing
SC Bad Sauerbrunn
04/05/2024 17:00
50
50
Sub
2 - 0
2.48
9°
-
-
-
Cancl.
AtL
Halbturn
Kohfidisch
04/05/2024 17:00
50
50
Peste
1 - 2
2.50
11°
-
-
-
AtL
St. Margarethen
SV Rudersdorf
04/05/2024 17:30
19
81
Peste
4 - 0
4.04
11°
-
-
-
AtL
Edelserpentin
Schattendorf
04/05/2024 18:00
45
55
Peste
1 - 2
2.75
4°
-
-
-
Austria Landesliga Oberösterreich
AtL
Vortuna Bad Leonfelden
Friedburg / Pöndorf
30/04/2024 20:00
45
55
Peste
1 - 2
2.75
15°
-
-
-
AtL
Mondsee
ASKÖ Oedt
03/05/2024 19:00
23
77
Peste
2 - 3
3.84
8°
-
-
-
AtL
GW Micheldorf
Wohnbau Dietach
03/05/2024 19:00
12
88
Peste
2 - 1
4.38
7°
-
-
-
AtL
Ostermiething
Friedburg / Pöndorf
03/05/2024 19:30
8
92
Peste
4 - 3
4.58
9°
-
-
-
AtL
Union Perg
Weißkirchen / Allhaming
03/05/2024 20:00
43
57
Peste
1 - 2
2.83
9°
-
-
-
AtL
Union Edelweiss
SPG Kornspitz Pregarten
04/05/2024 17:00
44
56
Peste
2 - 1
2.79
8°
-
-
-
AtL
Bad Ischl
Bad Schallerbach
04/05/2024 17:00
47
53
Peste
1 - 2
2.67
8°
-
-
-
AtL
Sankt Martin
Vortuna Bad Leonfelden
04/05/2024 17:00
60
40
Sub
1 - 0
2.00
8°
-
-
-
AtL
St. Valentin
FC Wels
04/05/2024 17:00
33
67
Peste
3 - 1
3.33
9°
-
-
-
Austria Landesliga Steiermark
AtL
SC Bruck an der Mur
Lafnitz II
02/05/2024 19:00
13
87
Peste
1 - 3
4.34
11°
-
-
-
AtL
TuS Heiligenkreuz
Ilz
02/05/2024 19:00
27
73
Peste
1 - 3
3.67
13°
-
-
-
AtL
Schladming
Fehring
03/05/2024 19:00
47
53
Peste
1 - 2
2.63
5°
-
-
-
AtL
Fürstenfeld
Koflach
03/05/2024 19:00
61
39
Sub
1 - 1
1.96
9°
-
-
-
AtL
Gnas
Wildon
03/05/2024 19:00
10
90
Peste
2 - 3
4.50
8°
-
-
-
AtL
Tillmitsch
FSC Hochegger Dächer
03/05/2024 19:00
33
67
Peste
1 - 3
3.33
3°
-
-
-
AtL
Lebring
Frauental
03/05/2024 19:00
30
70
Peste
3 - 1
3.48
8°
-
-
-
AtL
SC Kalsdorf
Union Gamlitz
03/05/2024 19:00
32
68
Peste
1 - 3
3.38
9°
-
-
-
Austria Regionalliga West
AtW
Pinzgau Saalfelden
SC Schwaz
30/04/2024 19:00
31
69
Peste
3 - 1
3.45
15°
-
-
-
AtW
SVG Reichenau
SV Wals-Grünau
04/05/2024 14:30
38
62
Peste
2 - 2
3.08
6°
-
-
-
AtW
Austria Salzburg
VfB Hohenems
04/05/2024 15:30
31
69
Peste
2 - 2
3.43
7°
-
-
-
AtW
Dornbirner SV
Bischofshofen
04/05/2024 17:00
57
43
Sub
1 - 1
2.17
5°
-
-
-
AtW
SC Imst
SC Rothis
04/05/2024 17:00
40
60
Peste
2 - 2
3.00
-5°
-
-
-
AtW
TSV St. Johann
RW Rankweil
04/05/2024 17:00
27
73
Peste
3 - 0
3.67
8°
-
-
-
AtW
Rheindorf Altach II
Silz / Mötz
05/05/2024 15:00
1
99
Peste
2 - 4
6.13
6°
-
-
-
AtW
FC Wolfurt
Kufstein
05/05/2024 15:00
45
55
Peste
1 - 2
2.75
5°
-
-
-
Belgia Jupiler Pro League
Be1
Cercle Brugge
Racing Genk
04/05/2024 20:45
48
52
Peste
1 - 2
2.62
7°
1.62
2.25
1.62
Be1
Royal Antwerp
Club Brugge
05/05/2024 13:30
43
57
Peste
1 - 2
2.86
8°
1.80
2.00
1.80
Be1
Union Saint-Gilloise
Anderlecht
05/05/2024 18:30
36
64
Peste
3 - 1
3.21
8°
1.80
2.00
1.80
Be1
Westerlo
Sint-Truiden
03/05/2024 20:45
44
56
Peste
2 - 1
2.80
9°
1.73
2.08
1.73
Be1
KV Mechelen
KAA Gent
04/05/2024 18:15
39
61
Peste
1 - 3
3.07
8°
1.67
2.15
1.67
Be1
OH Leuven
Standard Liège
05/05/2024 16:00
34
66
Peste
2 - 2
3.29
8°
1.70
2.10
1.70
Be1
RWD Molenbeek
Sporting Charleroi
04/05/2024 16:00
55
45
Sub
1 - 1
2.25
8°
1.85
1.85
1.95
Be1
KV Kortrijk
Eupen
05/05/2024 19:15
39
61
Peste
3 - 1
3.04
8°
1.85
1.95
1.85
Belgia Pro League U21
BeU
Lierse Kempenzonen U21
Waasland-Beveren U21
29/04/2024 20:00
22
78
Peste
2 - 2
3.92
16°
1.44
2.63
1.44
Belgia Super League Women
BeW
Gent W
Club Brugge W
04/05/2024 13:30
48
52
Peste
3 - 0
2.61
8°
-
-
-
BeW
OH Leuven W
RSC Anderlecht W
04/05/2024 13:30
38
62
Peste
2 - 3
3.08
8°
-
-
-
BeW
St. Liege W
Genk W
04/05/2024 19:00
43
57
Peste
2 - 1
2.83
7°
-
-
-
BeW
White Star Woluwé W
Charleroi W
03/05/2024 20:30
54
46
Sub
0 - 2
2.28
9°
-
-
-
BeW
Mechelen W
Zulte-Waregem W
04/05/2024 19:00
45
55
Peste
2 - 1
2.75
8°
-
-
-
Belgia National Division 1
Be3
Sporting Charleroi II
Thes Sport
03/05/2024 20:00
7
93
Peste
3 - 2
4.67
12°
-
-
-
Be3
Dessel Sport
Charleroi-Marchienne
04/05/2024 19:30
34
66
Peste
2 - 2
3.30
7°
-
-
-
Be3
RAAL La Louvière
Royal Knokke
04/05/2024 20:00
42
58
Peste
2 - 1
2.92
7°
-
-
-
Be3
Oud-Heverlee Leuven II
Royal Antwerp II
04/05/2024 20:00
56
44
Sub
1 - 1
2.20
8°
-
-
-
Be3
Sint-Eloois-Winkel Sport
KVK Tienen
04/05/2024 20:00
25
75
Peste
3 - 2
3.73
8°
-
-
-
Be3
Hoogstraten VV
Heist
04/05/2024 20:00
53
47
Sub
1 - 0
2.34
7°
-
-
-
Be3
Cappellen
Excelsior Virton
04/05/2024 20:00
10
90
Peste
0 - 3
4.50
8°
-
-
-
Be3
UR Namur
KAA Gent II
04/05/2024 20:00
24
76
Peste
1 - 3
3.80
7°
-
-
-
Be3
KSV Temse
Visé
04/05/2024 20:00
57
43
Sub
2 - 0
2.13
8°
-
-
-
Bielorusia Premier League
By1
FK Smorgon
Dnepr Mogilev
01/05/2024 15:00
53
47
Sub
1 - 1
2.36
21°
-
-
-
By1
Dinamo Minsk
FK Vitebsk
02/05/2024 17:15
58
42
Sub
1 - 1
2.12
21°
-
-
-
By1
Neman Grodno
Shakhter Soligorsk
02/05/2024 19:30
63
37
Sub
1 - 0
1.83
16°
-
-
-
By1
FK Minsk
Torpedo Zhodino
03/05/2024 17:00
61
39
Sub
0 - 2
1.93
18°
-
-
-
By1
BATE Borisov
FC Isloch
03/05/2024 19:00
39
61
Peste
1 - 3
3.04
11°
-
-
-
By1
Naftan Novopolotsk
FC Gomel
04/05/2024 13:30
52
48
Sub
1 - 1
2.40
7°
-
-
-
By1
FK Slutsk
Slavia Mozyr
04/05/2024 15:30
46
54
Peste
1 - 2
2.70
10°
-
-
-
By1
Arsenal Dzyarzhynsk
Dinamo Brest
04/05/2024 17:30
65
35
Sub
1 - 1
1.75
8°
-
-
-
Bielorusia Pershaya Liga
By2
Lokomotiv Gomel
Shakhtyor Petrikov
03/05/2024 15:00
54
46
Sub
2 - 0
2.29
17°
-
-
-
By2
FK Lida
FC Molodechno
03/05/2024 16:00
51
49
Sub
1 - 1
2.46
20°
-
-
-
By2
FK Orsha
FC Baranovichi
03/05/2024 17:00
36
64
Peste
3 - 2
3.20
16°
-
-
-
By2
Dinamo Minsk II
Ostrovets FC
03/05/2024 18:00
73
27
Sub
0 - 1
1.33
-
-
-
By2
FK Slonim
MKK-Dnepr
04/05/2024 12:00
25
75
Peste
1 - 4
3.75
13°
-
-
-
By2
BATE II
Energetik-BGU
04/05/2024 13:30
77
23
Sub
1 - 0
1.13
-
-
-
By2
Belshina Bobruisk
Torpedo BelAZ II
04/05/2024 14:00
75
25
Sub
1 - 0
1.25
9°
-
-
-
By2
Bumprom
FK Volna Pinsk
04/05/2024 15:30
45
55
Peste
2 - 1
2.75
10°
-
-
-
By2
ABFF U17
Niva Dolbizno
04/05/2024 16:00
55
45
Sub
0 - 1
2.25
-
-
-
Bosnia și Herțegovina Premier League
Ba1
FK Tuzla City
Igman Konjic
29/04/2024 16:30
16
84
Peste
3 - 2
4.19
22°
1.73
2.08
1.73
Bulgaria A Grupa
Bg1
CSKA 1948
Arda Kardzhali
29/04/2024 16:45
61
39
Sub
1 - 0
1.93
18°
1.60
1.60
2.30
Bg1
Beroe Stara Zagora
Etar Veliko Tarnovo
29/04/2024 19:15
50
50
Peste
3 - 0
2.50
12°
2.05
1.75
2.05
Bulgaria Second Professional Football League
Bg2
CSKA 1948 II
Yantra Gabrovo
02/05/2024 17:00
55
45
Sub
2 - 0
2.23
15°
-
-
-
Bg2
Spartak Pleven
Chernomorets 1919
02/05/2024 17:00
52
48
Sub
1 - 1
2.40
16°
-
-
-
Bg2
Litex Lovech
Belasitsa
02/05/2024 17:00
59
41
Sub
1 - 0
2.07
15°
-
-
-
Bg2
Chernomorets Balchik
Spartak Varna
02/05/2024 17:00
35
65
Peste
1 - 3
3.25
12°
-
-
-
Bg2
Montana
Maritsa Plovdiv
02/05/2024 17:00
39
61
Peste
2 - 1
3.07
18°
-
-
-
Bg2
Strumska Slava
Dunav Ruse
02/05/2024 17:00
60
40
Sub
0 - 1
2.00
16°
-
-
-
Bg2
Dobrudzha
Septemvri Sofia
03/05/2024 14:30
57
43
Sub
0 - 2
2.15
19°
-
-
-
Bg2
Svoge
Marek
03/05/2024 17:00
51
49
Sub
0 - 2
2.44
12°
-
-
-
Bg2
Ludogorets II
FK Bdin Vidin
03/05/2024 17:00
42
58
Peste
3 - 0
2.88
18°
-
-
-
Bulgaria Third League - South-West
Bg3
Vihren Sandanski
Rilski Sportist
01/05/2024 17:00
34
66
Peste
3 - 1
3.32
22°
-
-
-
Bg3
Botev Ihtiman
Chavdar Etropole
01/05/2024 17:00
49
51
Peste
2 - 1
2.53
16°
-
-
-
Cancl.
Bg3
FK Bansko
Hebar II
01/05/2024 17:00
63
37
Sub
1 - 0
1.83
14°
-
-
-
Bg3
FK Kyustendil
Pirin Razlog
01/05/2024 17:00
41
59
Peste
3 - 0
2.94
19°
-
-
-
Bg3
FK Septemvri Simitli
FC Oborishte
01/05/2024 17:00
57
43
Sub
2 - 0
2.15
20°
-
-
-
Bg3
Minyor Pernik
Slavia Sofia II
01/05/2024 17:00
50
50
Peste
2 - 1
2.50
18°
-
-
-
Bg3
Septemvri Sofia II
CSKA II Sofia
01/05/2024 17:00
55
45
Sub
0 - 2
2.25
18°
-
-
-
Bg3
Slivnishki Geroy
Vitosha Bistritsa
01/05/2024 17:00
61
39
Sub
2 - 0
1.97
18°
-
-
-
Bg3
CSKA 1948 Sofia III
OFK Kostinbrod 2012
01/05/2024 17:00
23
77
Peste
3 - 2
3.83
18°
-
-
-
Bg3
Balkan Botevgrad
Levski Sofia II
01/05/2024 17:00
57
43
Sub
2 - 0
2.17
17°
-
-
-
Bulgaria Third League - North-West
Bg3
Botev Vratsa II
Lokomotiv Gorna O.
03/05/2024 17:00
35
65
Peste
1 - 3
3.27
13°
-
-
-
Bg3
Pavlikeni
OFK Levski
03/05/2024 17:00
40
60
Peste
2 - 1
2.99
11°
-
-
-
Bg3
FC Sevlievo
Akademik Svishtov
03/05/2024 17:00
59
41
Sub
0 - 1
2.05
11°
-
-
-
Bg3
Juventus Malchika
Lokomotiv Mezdra
03/05/2024 17:00
33
67
Peste
1 - 3
3.33
11°
-
-
-
Bg3
Drenovets
Vihar Slavyanovo
03/05/2024 17:00
56
44
Sub
0 - 2
2.19
13°
-
-
-
Bg3
Yantra Polski Trambesh
Partizan Cerven Brjag
03/05/2024 17:00
28
72
Peste
3 - 0
3.58
12°
-
-
-
Cehia Druha Liga
Cz2
Pribram
Zbrojovka Brno
03/05/2024 17:00
53
47
Sub
1 - 0
2.36
11°
-
-
-
Cz2
Opava
MFK Chrudim
03/05/2024 18:00
53
47
Sub
1 - 1
2.35
14°
-
-
-
Cz2
Jihlava
FK Varnsdorf
03/05/2024 18:00
58
42
Sub
1 - 1
2.10
10°
-
-
-
Cz2
Dukla Praha
FC Vlasim
04/05/2024 14:00
42
58
Peste
2 - 1
2.91
8°
-
-
-
Cz2
Hanácká Slavia Kroměříž
Sparta Praha B
04/05/2024 17:00
45
55
Peste
1 - 2
2.73
10°
-
-
-
Cz2
SK Lisen
SK Prostějov
04/05/2024 17:00
32
68
Peste
2 - 1
3.38
10°
-
-
-
Cz2
Sigma Olomouc B
Taborsko
05/05/2024 10:15
31
69
Peste
1 - 3
3.43
9°
-
-
-
Cz2
Viktoria Zizkov
MFK Vyskov
05/05/2024 10:15
33
67
Peste
1 - 2
3.33
8°
-
-
-
Cehia Division A
Cz4
FK Komarov
Otava Katovice
04/05/2024 10:30
38
62
Peste
3 - 1
3.08
6°
-
-
-
Cz4
Jindrichuv Hradec
Banik Sokolov
04/05/2024 10:30
32
68
Peste
1 - 3
3.38
6°
-
-
-
Cz4
FK Tachov
SK Klatovy
04/05/2024 17:00
62
38
Sub
2 - 0
1.88
6°
-
-
-
Cz4
Pribram B
Viktoria Marianske L.
04/05/2024 17:00
49
51
Peste
1 - 2
2.54
6°
-
-
-
Cz4
Horovicko
Slavoj Cesky Krumlov
04/05/2024 17:00
44
56
Peste
2 - 1
2.82
6°
-
-
-
Cz4
Spartak Sobeslav
Aritma Prague
04/05/2024 17:00
24
76
Peste
2 - 3
3.80
6°
-
-
-
Cz4
FC Rokycany
Senco Doubravka
04/05/2024 17:00
52
48
Sub
1 - 0
2.41
6°
-
-
-
Cz4
Jiskra Domažlice II
Petřín Plzeň
05/05/2024 10:30
11
89
Peste
1 - 3
4.46
6°
-
-
-
Cehia Division B
Cz4
Štětí
Admira Praha II
04/05/2024 10:15
44
56
Peste
2 - 1
2.79
7°
-
-
-
Cz4
Újezd Praha 4
Neratovice-Byskovice
04/05/2024 10:15
42
58
Peste
2 - 3
2.92
8°
-
-
-
Cz4
Hrebec
SK Slany
04/05/2024 10:15
65
35
Sub
1 - 1
1.75
6°
-
-
-
1970-01-01
Meci selectat
Nl2
Emmen
Helmond Sport
29/04/2024 20:00
1
Predictie al zilei
Pe1
Cesar Vallejo
Sporting Cristal
30/04/2024 03:00
2
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program