cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă
    json_m

    Podillia Khmelnytsky - Inhulets Petrove31/08/2025 13:30 GMT

    55°F
    2
    1 - 5 FT
    Gazda - Oaspete
    Prob. %
    1X2
    Pr.
    Pron. rez.
    Numarul golurilor
    Timp
    Coef.cel mai inalt
     Rez. 
    Coef.
    live
    Etapa 4, Sezon obișnuit
    Ua2
    253639
    20-1
    0 - 1
    1.25
    55°F
    +104
    +264 +197 +104 no no no
    FT
    1 - 5(0 - 1)
    -
    - - -
    Meciurile intre cele doua echipe
    0
    0%
    Egalitati 0
    0%
    0
    0%
    Clasare 31/08/2025
    SEZON OBIȘNUIT PCT MJ V E Î GM GP +/-
    1
    Chernomorets Od 10 4 3 1 0 5 1 4
    2
    Livyi Bereh Kyiv 9 4 3 0 1 7 5 2
    3
    Bukovyna 8 4 2 2 0 6 3 3
    4
    Vorskla 7 4 2 1 1 5 2 3
    5
    FC Ahrobiznes 7 3 2 1 0 3 0 3
    6
    Prykarpattya 6 4 2 0 2 5 5 0
    7
    Inhulets Petrove 5 3 1 2 0 4 3 1
    8
    Niva Ternopil 4 3 1 1 1 4 4 0
    9
    Metalurh Zaporizhzhia 4 3 1 1 1 2 2 0
    10
    Probiy Horodenka 4 4 1 1 2 6 8 -2
    11
    UCSA 4 4 1 1 2 1 4 -3
    12
    Chernihiv 3 3 1 0 2 4 3 1
    13
    Viktoriya Mykolaivka 3 4 1 0 3 3 7 -4
    14
    Metalist Kharkov 1 3 0 1 2 2 4 -2
    15
    Podillia Khmelnytsky 1 3 0 1 2 1 4 -3
    16
    Yarud Mariupol 1 3 0 1 2 1 4 -3
    Promotion
    Promotion Play-off
    Relegation Play-off
    Relegation
    Victorii 2
    33%
    Egalitati 2
    33%
    Pierderi 2
    33%
    Victorii 2
    33%
    Egalitati 3
    50%
    Pierderi 1
    17%
    Victorii 1
    50%
    Egalitati 0
    0%
    Pierderi 1
    50%
    Victorii 2
    100%
    Egalitati 0
    0%
    Pierderi 0
    0%

    Intreaga statistica

    • Statistica
    • Gazda/Oaspete

    Meciuri jucate

    6
    6

    G.

    Marcate 4
    Med.
    pe meci
    0.67
    Primite 4
    Med.
    pe meci
    0.67
    Marcate 8
    Med.
    pe meci
    1.33
    Primite 9
    Med.
    pe meci
    1.5

    În ultimul 6 meciuri Marcat un gol În ultimul 6 meciuri
    Da Nu
    3 (50%)
    3 (50%)
    Da Nu
    5 (83%)
    1 (17%)
    Sub
    Peste
    Meciuri recente

    Sub/Peste

    3 3
    50% 50%
    1.5
    G.

    Sub/Peste

    1 5
    17% 83%

    Sub/Peste

    6 0
    100%
    2.5
    G.

    Sub/Peste

    2 4
    33% 67%

    Sub/Peste

    6 0
    100%
    3.5
    G.

    Sub/Peste

    4 2
    67% 33%

    Ambele au marcat (Da/Nu)

    Da
    1
    17% 83%
    Nu
    5
    Da
    5
    83% 17%
    Nu
    1
    Goluri pe perioadă de timp
    • Marcate
    • Primite
    G.
    1 2 3 4 5 6 7
    0' 15' 30' HT 60' 75' FT
    G.
    1 2 3 4 5 6 7
    0' 15' 30' HT 60' 75' FT

    Șuturi

    Med.
    pe meci
    Total șuturi 28 4.67
    Șuturi blocate 4 0.67

    54%Șuturi pe lângă

    29%Șuturi pe poartă

    55% În interiorul careului

    45% În afara careului

    Med.
    pe meci
    Total șuturi 48 8
    Șuturi blocate 7 1.17

    25%Șuturi pe lângă

    58%Șuturi pe poartă

    65% În interiorul careului

    35% În afara careului

    Pase
    Total 705
    Med.
    pe meci
    117.5
    Precise 546
    77%
    Posesie de minge
    56%

    Total 729
    Med.
    pe meci
    121.5
    Precise 611
    84%
    Posesie de minge
    53%
    Timpul mediu al evenimentului
    31'
    0'
    0' 15' 30' Pauza 60' 75' FT
    Marcate
    Primite
    42'
    22'
    0' 15' 30' Pauza 60' 75' FT
    Atacuri totale
    Podillia Khmelnytsky 231
    Med. 38.5
    Inhulets Petrove 253
    Med. 42.17
    Atacuri periculoase
    Podillia Khmelnytsky 127
    Med. 21.17
    Inhulets Petrove 169
    Med. 28.17

    Altele

    6 Meciuri jucate 6
    Med.
    pe meci
    Total Total Med.
    pe meci
    0.5 3 Nici un gol nu este permis 1 0.17
    3.67 22 Colțuri 16 2.67
    1.33 8 Lovituri de la poartă 7 1.17
    9.5 57 Aruncări de la margine 30 5
    0.5 3 Offside-uri 5 0.83
    0 0/ 0 Penalty-uri 0/ 1 0.17
    1 6 Paradele portarului 6 1
    Disciplinar
    Med.
    pe meci
    Total Total Med.
    pe meci
    0 0
    Cartonașe roșii
    0 0
    1.67 10
    Cartonașe galbene
    7 1.17
    4.67 28 Fauluri 22 3.67
    1.17 7 Tackling-uri 5 0.83
    Uşor 1
    Greu 5
    Ua2 08/31/2025
    2
    Ua2 09/06/2025
    2
    Ua2 09/13/2025
    2
    Ua2 09/20/2025
    2
    Ua2 09/28/2025
    4
    Ua2 10/04/2025
    4
    Ua2 08/31/2025
    1
    Ua2 09/07/2025
    2
    Ua2 09/13/2025
    1
    Ua2 09/20/2025
    1
    Ua2 10/04/2025
    2
    Ua2 10/08/2025
    2
    Ua2 10/08/2025
    1
    Ua2 10/12/2025
    2
    Ua2 10/18/2025
    2
    Ua2 10/25/2025
    4
    Ua2 11/02/2025
    2
    Ua2 11/08/2025
    2
    Ua2 11/15/2025
    1
    Ua2 11/22/2025
    1
    Ua2 03/21/2026
    2
    Ua2 03/28/2026
    2
    Ua2 04/04/2026
    2
    Ua2 04/08/2026
    2
    Ua2 04/12/2026
    4
    Ua2 04/18/2026
    4
    Ua2 04/25/2026
    1
    Ua2 05/02/2026
    2
    Ua2 05/09/2026
    2
    Ua2 05/16/2026
    4
    Ua2 05/23/2026
    2
    Ua2 05/30/2026
    2
    Ua2 10/12/2025
    2
    Ua2 10/18/2025
    2
    Ua2 11/02/2025
    2
    Ua2 11/08/2025
    1
    Ua2 11/15/2025
    2
    Ua2 11/22/2025
    2
    Ua2 11/29/2025
    2
    Ua2 03/21/2026
    1
    Ua2 03/28/2026
    2
    Ua2 04/04/2026
    1
    Ua2 04/08/2026
    1
    Ua2 04/18/2026
    2
    Ua2 04/25/2026
    2
    Ua2 05/02/2026
    2
    Ua2 05/09/2026
    2
    Ua2 05/16/2026
    2
    Ua2 05/23/2026
    2
    Ua2 05/30/2026
    1
    Vezi complet

    <
    Octombrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"9":"Septembrie 2026","10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Meci selectat


    Predictie al zilei

    2.
    4.
    Boca Juniors a păstrat poarta intactă în ultimele 4 meciuri acasă cu Talleres Córdoba în Liga Profesional.