Start
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
Piłka nożna
Prognozy na dziś
295
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
22
Prognozy na jutro
30
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
470
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
69
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
85
Amerykański
85
Afrykanin
20
Azjatycki
19
Australijski
Międzynarodowy
16
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
8
Copa America
8
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
8
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andora
>
Primera Divisio
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
Championship
League one
League two
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
1st Division
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
5
Primera C
3
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
12
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
Npl NSW
Brisbane Premier
Npl West
Npl South
Npl Queensland
Npl Tasmania
Northern Nsw
2
Npl Victoria
Npl Act 1
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
Regionalliga Central
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
Azerbejdżan
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
Benin
>
League 1
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
3
Pershaya Liga
3
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
16
Women Premier League
2
Second League
Super Cup
Women's Cup
4
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Botswana
>
Premier League
Bośnia
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Brazylia
>
Brasileiro Série A
8
Serie B
4
Serie C
7
Serie D
24
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
4
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
1
Catarinense
Catarinense 2
4
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
5
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
3
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
3
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
2
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Supercopa
Copa Paulista
3
Brasileiro U20
9
Carioca U20
Mineiro U20
1
Paranaense U19
Paulista U20
2
Brasileiro Women
6
Paulista Women
5
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
Third League - South-West
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
1
Primera B
8
Copa Chile
21
Super Cup
Chiny
>
Super League
3
League one
1
League two
1
FA Cup
Super Cup
Super League Women
3
Chorwacja
>
HNL
First NL
3. HNL Center
3. HNL North
3. HNL South
3. HNL East
3. HNL West
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
Division B
Division C
Division D
Division E
Division F
DR Congo
>
Super League
Dania
>
Super League
1. Division
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
Dżibuti
>
Division 1
Egipt
>
Premier
Second League
Egypt Cup
3
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
8
Serie B
5
Estonia
>
Meistriliiga
1
Esiliiga
3
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
2
Fidżi
>
National Football League
2
Filipiny
>
Football League
1
Finlandia
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
3
Suomen Cup
9
Francja
>
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
Grecja
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
Gwinea
>
Ligue 1
2
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
Segunda Division
1
Primera División RFEF
1
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
6
Copa Federacion
Primera Division Women
1
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
Second Division
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
Indonezja
>
Liga 1
Liga 2
Iran
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Islandia
>
Premier League
6
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
Izrael
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
Japonia
>
J-League
1
J2-League
J3-League
Football League
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
1
Soccer League
2
Canadian Championship
Katar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
3
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
2
Super League
5
Kolumbia
>
Primera A
Primera B
1
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
Korea Południowa
>
K-League 1
K-League 2
National League
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
Liga de Ascenso
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
Lesotho
>
Premier League
Liban
>
Premier League
2
Libia
>
Premier League
Litwa
>
A Lyga
1
1 Lyga
3
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
Macedonia Północna
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
1
Malawi
>
Super League
Malezja
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
Mauritius
>
Mauritian League
4
Meksyk
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Mongolia
>
Premier League
1
Mołdawia
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
6
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
7
1. Division
8
2. Division
5
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
17
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paragwaj
>
Primera Division
6
Division Intermedia
4
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
Segunda División
4
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
2
Rosja
>
Premier Liga
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
1
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
7
PFL - Ural
PFL - East
PFL - południe
8
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
Salwador
>
Primera Division
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
Singapur
>
S-League
1
S-Cup
Somalia
>
Championship
3
Stany Zjednoczone
>
MLS
NASL
USL Championship
1
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
Championship
League One
League Two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
Challenge League
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
4
Div 1 Norra
3
Div 1 Sodra
3
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
1
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
3
Tajlandia
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
1
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
Togo
>
Championnat National
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
Tunezja
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
UAE
>
Football League
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
Ukraina
>
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Urugwaj
>
Primera Division
4
Segunda Division
3
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
4
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Copa Venezuela
Wietnam
>
V.League 1
2
V.League 2
1
Second Division
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
2
1. Deild
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
1
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
5
Łotwa
>
Virsliga
3
1. Liga
2
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
1
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Prognoza
Mecz centrum
Inverness CT
81'
Larnell Cole
82'
Larnell Cole
0 :
3
Full-time
St Johnstone
Steven MacLean
40'
Blair Alston
65'
Liam Craig
pen 88'
Graham Cummins
90+1'
Venue:
Tulloch Caledonian Stadium
25
Williams
5
Warren
82'
12
McCarthy
21
Laing
57'
8
Draper
29
Cole
16
Tansey
3
Tremarco
57'
4
McNaughton
13
Mckay
18
Fisher
1
Mannus
14
Shaughnessy
3
Scobbie
24
Easton
15
Smith
26
Craig
18
Paton
70'
17
Coulson
82'
4
Alston
79'
9
MacLean
29
Cummins
Substitutions
82'
Scott Boden
57'
Liam Polworth
57'
Billy King
Substitutes
Scott Boden
Liam Polworth
Billy King
Ryan Esson
Henri Anier
Brad McKay
Jake Mulraney
Substitutions
David Wotherspoon
70'
Craig Thomson
82'
Chris Millar
79'
Substitutes
David Wotherspoon
Craig Thomson
Chris Millar
Steven Anderson
Zander Clark
George Hunter
Greg Hurst
Owain Williams
G
Gary Warren
CD
Jamie McCarthy
CD-L
Louis Laing
CD-R
Ross Draper
CM-L
Larnell Cole
CM-R
Greg Tansey
AM
Carl Tremarco
LM
Kevin McNaughton
RM
Billy Mckay
CF-L
Alex Fisher
CF-R
Ryan Esson
Sub
Henri Anier
Sub
Brad McKay
Sub
Jake Mulraney
Sub
Alan Mannus
G
Joe Shaughnessy
CD-L
Thomas Scobbie
CD-R
Brian Easton
LB
Clive Smith
RB
Liam Craig
CM-L
1
Paul Paton
CM-R
Michael Coulson
LM
Blair Alston
RM
Steven MacLean
CF-L
Graham Cummins
CF-R
Steven Anderson
Sub
Zander Clark
Sub
George Hunter
Sub
Greg Hurst
Sub
Commentary
82'
Substitution, St. Johnstone. Craig Thomson replaces Blair Alston.
82'
Substitution, Inverness CT. Scott Boden replaces Jamie McCart.
82'
Second yellow card to Larnell Cole (Inverness CT).
81'
Larnell Cole (Inverness CT) is shown the yellow card.
79'
Substitution, St. Johnstone. Chris Millar replaces Steven MacLean.
70'
Substitution, St. Johnstone. David Wotherspoon replaces Michael Coulson.
65'
Blair Alston (St. Johnstone) is shown the yellow card for a bad foul.
57'
Substitution, Inverness CT. Liam Polworth replaces Ross Draper.
57'
Substitution, Inverness CT. Billy King replaces Kevin McNaughton.
40'
Goal! Inverness CT 0, St. Johnstone 1. Steven MacLean (St. Johnstone) left footed shot from very close range to the centre of the goal.
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wyróżnione mecz
Cn1
Shijiazhuang
Qingdao Jonoon
16/06/2024 13:00
X
Premiership Regular Season
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Celtic
78
33
24
6
3
54
2
Rangers
75
33
24
3
6
49
3
Hearts
62
33
19
5
9
12
4
Kilmarnock
51
33
13
12
8
9
5
St Mirren
43
33
12
7
14
-5
6
Dundee
41
33
10
11
12
-10
7
Hibernian
39
33
9
12
12
-7
8
Motherwell
37
33
8
13
12
-5
9
Aberdeen
35
33
8
11
14
-14
10
St Johnstone
31
33
7
10
16
-22
11
Ross County
30
33
7
9
17
-24
12
Livingston
18
33
3
9
21
-37
Premiership Championship Group
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Celtic
93
38
29
6
3
65
2
Rangers
85
38
27
4
7
55
3
Hearts
68
38
20
8
10
12
4
Kilmarnock
56
38
14
14
10
2
5
St Mirren
47
38
13
8
17
-6
6
Dundee
42
38
10
12
16
-19
Premiership Relegation Group
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Aberdeen
48
38
12
12
14
-4
2
Hibernian
46
38
11
13
14
-7
3
Motherwell
43
38
10
13
15
-3
4
St Johnstone
35
38
8
11
19
-25
5
Ross County
35
38
8
11
19
-29
6
Livingston
25
38
5
10
23
-41
Porada dnia
Uy2
Oriental (URU)
Colón
17/06/2024 01:30
X
Video Highlight
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program