Start
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
183
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
18
Prognozy na jutro
401
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
719
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1109
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
49
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
139
Amerykański
151
Afrykanin
66
Azjatycki
87
Australijski
41
Międzynarodowy
20
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
12
Copa America
8
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
8
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
2
Andora
>
Primera Divisio
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
Championship
League one
League two
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
1st Division
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
5
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
17
Copa Argentina
1
Super Cup
Reserve League
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
5
Npl Queensland
5
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
Regionalliga Central
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
7
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
Azerbejdżan
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
Benin
>
League 1
8
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
8
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
16
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
4
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Botswana
>
Premier League
Bośnia
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Brazylia
>
Brasileiro Série A
10
Serie B
9
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
5
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
6
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
1
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Supercopa
Copa Paulista
11
Brasileiro U20
9
Carioca U20
4
Mineiro U20
6
Paranaense U19
Paulista U20
40
Brasileiro Women
8
Paulista Women
5
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
Third League - South-West
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
1
Primera B
8
Copa Chile
32
Super Cup
Chiny
>
Super League
5
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Chorwacja
>
HNL
First NL
1
3. HNL Center
3. HNL North
3. HNL South
3. HNL East
3. HNL West
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
1
MSFL
5
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
7
Division E
6
Division F
7
DR Congo
>
Super League
Dania
>
Super League
1. Division
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
Egipt
>
Premier
2
Second League
Egypt Cup
3
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
8
Serie B
5
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
6
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
7
Finlandia
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
8
Suomen Cup
16
Francja
>
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
Grecja
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
Gwinea
>
Ligue 1
2
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
Segunda Division
1
Primera División RFEF
2
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
9
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
Second Division
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
Indonezja
>
Liga 1
Liga 2
Iran
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
2
Iraq
>
Premier League
2
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Islandia
>
Premier League
6
1. Division
3
2. Division
3
Icelandic Cup
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
Izrael
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
Japonia
>
J-League
11
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
2
Canadian Championship
Katar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
1
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
8
Super League
7
Kolumbia
>
Primera A
1
Primera B
1
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
Liga de Ascenso
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
2
Lesotho
>
Premier League
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
1
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
Macedonia Północna
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
2
Malawi
>
Super League
Malezja
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
7
Botola 2
8
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
Mauritius
>
Mauritian League
4
Meksyk
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Mongolia
>
Premier League
4
Mołdawia
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
Eerste Divisie
Tweede Divisie
1
Derde Divisie
1
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
11
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
7
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
17
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paragwaj
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
Segunda División
6
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
1
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
1
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
1
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
8
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
Salwador
>
Primera Division
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
4
Singapur
>
S-League
3
S-Cup
Somalia
>
Championship
4
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
Championship
League One
League Two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
Challenge League
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tajlandia
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
1
League Cup
1
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
Togo
>
Championnat National
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
Tunezja
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
Ligue 2
4
Turcja
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
UAE
>
Football League
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
Ukraina
>
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
7
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Copa Venezuela
Wietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
4
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
1
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
9
Łotwa
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
2
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Prognoza
Mecz centrum
Grasshoppers
26'
Lucas Andersen
34'
Marko Basic
45'
Kim Kallstrom
73'
Caio
2 :
2
Full-time
St Gallen
Albian Ajeti
29'
Karim Haggui
62'
Andreas Wittwer
75'
Alain Wiss
86'
Venue:
Letzigrund Stadion
1
Vasic
4
Kallstrom
14
Lavanchy
6
Pnishi
81'
24
Bamert
21
Caio
7
Mar Sigurjonsson
8
Basic
11
Brahimi
45'
20
Munsy
10
Andersen
1
Lopar
21
Haggui
22
Aratore
14
Gelmi
36
Hefti
16
Wittwer
80'
28
Toko
4
Angha
27
Ajeti
69'
11
Brown
87'
23
Aleksic
Substitutions
81'
Nemanja Antonov
45'
Nicolas Hunziker
Substitutes
Nemanja Antonov
Nicolas Hunziker
Joel Mall
Benjamin Lüthi
Haris Tabakovic
Nikola Gjorgjev
Cedric Zesiger
Substitutions
Alain Wiss
80'
Yannis Tafer
69'
Mario Mutsch
87'
Substitutes
Alain Wiss
Yannis Tafer
Mario Mutsch
Albert Bunjaku
Dejan Stojanovic
Lucas Cueto
Gianluca Gaudino
Vaso Vasic
G
Kim Kallstrom
D
Numa Lavanchy
D
Alban Pnishi
D
Jan Bamert
D
Caio
M
Runar Mar Sigurjonsson
M
Marko Basic
M
Mërgim Brahimi
M
Ridge Munsy
F
Lucas Andersen
F
Joel Mall
Sub
Benjamin Lüthi
Sub
Haris Tabakovic
Sub
Nikola Gjorgjev
Sub
Cedric Zesiger
Sub
Daniel Lopar
G
Karim Haggui
D
Marco Aratore
D
Roy Gelmi
D
Silvan Hefti
D
Andreas Wittwer
M
Nzuzi Toko
M
Martin Angha
M
Albian Ajeti
M
Jonathan Brown
F
Danijel Aleksic
F
Albert Bunjaku
Sub
Dejan Stojanovic
Sub
Lucas Cueto
Sub
Gianluca Gaudino
Sub
Commentary
87'
Mario Mutsch (St Gallen) Substitution at 87'
86'
Alain Wiss (St Gallen) Yellow Card at 86'
81'
Nemanja Antonov (Grasshoppers) Substitution at 81'
80'
Alain Wiss (St Gallen) Substitution at 80'
75'
Andreas Wittwer (St Gallen) Goal at 75'
73'
Caio (Grasshoppers) Goal at 73'
69'
Yannis Tafer (St Gallen) Substitution at 70'
62'
Karim Haggui (St Gallen) Yellow Card at 62'
45'
Nicolas Hunziker (Grasshoppers) Substitution at 45'
45'
Kim Kallstrom (Grasshoppers) Yellow Card at 45'
34'
Marko Basic (Grasshoppers) Yellow Card at 34'
29'
Jonathan Brown (St Gallen) Goal at 29'
26'
Lucas Andersen (Grasshoppers) Goal at 26'
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wyróżnione mecz
Tn1
US Ben Guerdane
AS Marsa
14/06/2024 17:30
1
Super League Regular Season
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
BSC Young Boys
65
33
19
8
6
35
2
FC Lugano
59
33
18
5
10
17
3
Servette FC
57
33
16
9
8
15
4
St Gallen
50
33
14
8
11
9
5
FC Winterthur
49
33
13
10
10
-1
6
FC Zürich
48
33
12
12
9
9
7
FC Luzern
44
33
12
8
13
-5
8
Lausanne-Sport
40
33
10
10
13
-5
9
FC Basel
40
33
11
7
15
-10
10
Yverdon-Sport
40
33
11
7
15
-21
11
Grasshoppers
30
33
8
6
19
-10
12
Stade Lausanne Ouchy
23
33
5
8
20
-33
Super League Championship Group
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
BSC Young Boys
77
38
23
8
7
42
2
FC Lugano
65
38
20
5
13
16
3
Servette FC
64
38
18
10
10
16
4
FC Zürich
60
38
16
12
10
12
5
St Gallen
57
38
16
9
13
9
6
FC Winterthur
49
38
13
10
15
-11
Super League Relegation Group
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
FC Luzern
49
38
13
10
15
-6
2
FC Basel
49
38
13
10
15
-7
3
Yverdon-Sport
47
38
13
8
17
-21
4
Lausanne-Sport
45
38
11
12
15
-5
5
Grasshoppers
38
38
10
8
20
-8
6
Stade Lausanne Ouchy
29
38
7
8
23
-37
Porada dnia
Eu
Germany
Scotland
14/06/2024 21:00
1
Video Highlight
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program