Start
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
589
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
4
Prognozy na jutro
444
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1248
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
146
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
Top Europejski
4
Europejski
165
Amerykański
168
Afrykanin
78
Azjatycki
101
Australijski
40
Międzynarodowy
26
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
1
Ligue 1
1
Eredivisie
1
Liga Portugal
1
Brasileiro Série A
12
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
9
Ligue 2
15
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
8
Andora
>
Primera Divisio
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
Championship
League one
League two
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
7
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
1st Division
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
14
Nacional B
17
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
2
Australia
>
A-League
Npl NSW
7
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
5
Npl Victoria
6
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
1
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
6
Landesliga Burgenland
4
Landesliga Niederösterreich
6
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
5
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbejdżan
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
1
Bahrajn
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
1
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
Benin
>
League 1
8
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
5
Pershaya Liga
9
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
1
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Botswana
>
Premier League
Bośnia
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
8
Brazylia
>
Brasileiro Série A
12
Serie B
8
Serie C
11
Serie D
31
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
5
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
1
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
5
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
1
Roraimense
1
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
2
Carioca U20
Mineiro U20
5
Paranaense U19
Paulista U20
17
Brasileiro Women
8
Paulista Women
1
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
9
Third League - South-West
9
Third League - North-East
5
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
9
Primera B
9
Copa Chile
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
First NL
6
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
2
Second League
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
2
Druha Liga
CFL
12
MSFL
4
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
6
Division F
8
DR Congo
>
Super League
3
Dania
>
Super League
1. Division
6
2. Division
3
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
Egipt
>
Premier
1
Second League
Egypt Cup
4
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
7
Serie B
5
Estonia
>
Meistriliiga
4
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
5
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
7
Finlandia
>
Veikkausliiga
2
Ykkosliiga
4
Kakkonen
10
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
1
Ghana
>
Premier League
8
Gibraltar
>
National League
Grecja
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
1
Gwinea
>
Ligue 1
4
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
Segunda Division
11
Primera División RFEF
5
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
5
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
18
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
Second Division
FA Cup
1
Indie
>
I-League
Super League
Indonezja
>
Liga 1
Liga 2
Iran
>
IPL
8
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
Irlandia
>
Premier League
3
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Islandia
>
Premier League
5
1. Division
2
2. Division
4
Icelandic Cup
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
7
Izrael
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
Japonia
>
J-League
9
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Katar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
9
Kolumbia
>
Primera A
3
Primera B
2
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
7
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
7
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
Liga de Ascenso
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
Lesotho
>
Premier League
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
1
Litwa
>
A Lyga
4
1 Lyga
5
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
1
Macedonia Północna
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
4
Malawi
>
Super League
6
Malezja
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
8
Botola 2
2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
2
Meksyk
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Mongolia
>
Premier League
4
Mołdawia
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
1
Eerste Divisie
Tweede Divisie
4
Derde Divisie
8
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
1
Oberliga NOFV Nord
6
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
4
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
3
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
1
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
10
Nikaragua
>
Primera Division
1
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
7
2. Division
14
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
1
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
1
Paragwaj
>
Primera Division
6
Division Intermedia
6
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
Segunda División
5
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
1. Liga
1
2. Liga
1
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
1
Segunda Liga
1
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
1
National First Division
Nedbank Cup
1
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
2
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
5
PFL - West
9
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
8
Kubok
1
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
Salwador
>
Primera Division
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
9
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Somalia
>
Championship
6
Stany Zjednoczone
>
MLS
13
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
Championship
League One
League Two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
Challenge League
Swiss Cup
1
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
6
Div 1 Sodra
7
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
4
Tajlandia
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
Togo
>
Championnat National
8
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
Tunezja
>
Ligue 1
5
Tunisia Cup
Ligue 2
6
Turcja
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
1
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
UAE
>
Football League
9
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
Ukraina
>
Premier League
2
Persha Liga
2
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
5
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
3
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
1
Segunda Division
8
Wietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
3
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
3
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
1
Serie B
1
Serie C
2
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
2
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
1
Primavera 3
1
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
9
Zimbabwe
>
Premier League
1
Łotwa
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
11
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
1
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
26
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Prognoza
Mecz centrum
Cesena
5'
Camillo Ciano
27'
Daniele Capelli
32'
Emmanuel Cascione
37'
Francesco Renzetti
53'
Luca Valzania
pen 70'
Camillo Ciano
73'
Antonino Ragusa
88'
Moussa Saib Kone
3 :
0
Full-time
Latina Calcio
Marco Calderoni
39'
Paolo Dellafiore
51'
Pasquale Schiattarella
84'
Venue:
Stadio D. Manuzzi, Italy
22
Gomis
3
Renzetti
6
Lucchini
25
Capelli
38
Fontanesi
64'
4
Cascione
8
Valzania
23
Saib Kone
30
Kessie
90'
11
Ragusa
85'
28
Ciano
1
Ujkani
3
Bruscagin
5
Dellafiore
23
Brosco
24
Calderoni
79'
8
Scaglia
10
Olivera
28
Schiattarella
85'
9
Corvia
66'
18
Boadu-Maxwell
25
Dumitru
Substitutions
64'
Nicola Falasco
90'
Riccardo Improta
85'
Mirko Severini
Substitutes
Federico Agliardi
Pietro Menegatti
Mattia Gabrielli
Matteo Gasperi
Nicola Falasco
Riccardo Improta
Davide Succi
Simone Raffini
Mirko Severini
Substitutions
Maodo Mbaye
79'
Richmond Boakye
66'
Daniele Paponi
85'
Substitutes
Daniel Leone
Giuseppe Figliomeni
Maodo Mbaye
Andrea Milani
McDonald Mariga
Filippo Bandinelli
Najib Ammari
Richmond Boakye
Daniele Paponi
Alfred Gomis
G
Francesco Renzetti
D
Stefano Lucchini
D
Daniele Capelli
D
Leonardo Fontanesi
D
Emmanuel Cascione
M
Luca Valzania
M
Moussa Saib Kone
M
Franck Kessie
M
Antonino Ragusa
F
Camillo Ciano
F
Federico Agliardi
G
Pietro Menegatti
G
Mattia Gabrielli
D
Matteo Gasperi
M
Nicola Falasco
M
Riccardo Improta
F
Davide Succi
F
Simone Raffini
F
Mirko Severini
F
Samir Ujkani
G
Matteo Bruscagin
D
Paolo Dellafiore
D
Riccardo Brosco
D
Marco Calderoni
D
Luigi Scaglia
M
Rubén Olivera
M
Pasquale Schiattarella
M
Daniele Corvia
F
Acosty Boadu-Maxwell
F
Nicolao Dumitru
F
Daniel Leone
G
Giuseppe Figliomeni
D
Maodo Mbaye
D
Andrea Milani
D
McDonald Mariga
M
Filippo Bandinelli
M
Najib Ammari
M
Richmond Boakye
F
Daniele Paponi
F
Commentary
90'
Riccardo Improta (Cesena) Substitution at 90'
88'
Moussa Saib Kone (Cesena) Yellow Card at 88'
85'
Mirko Severini (Cesena) Substitution at 85'
85'
Daniele Paponi (Latina) Substitution at 85'
84'
Pasquale Schiattarella (Latina) Yellow Card at 84'
81'
Maodo Mbaye (Latina) Yellow Card at 81'
79'
Maodo Mbaye (Latina) Substitution at 80'
73'
Antonino Ragusa (Cesena) Goal at 73'
70'
Camillo Ciano (Cesena) Penalty - Scored at 70'
66'
Richmond Boakye (Latina) Substitution at 66'
64'
Nicola Falasco (Cesena) Substitution at 64'
53'
Luca Valzania (Cesena) Yellow Card at 53'
52'
Francesco Renzetti (Cesena) Red Card at 52'
51'
Paolo Dellafiore (Latina) Yellow Card at 51'
39'
Marco Calderoni (Latina) Yellow Card at 39'
37'
Francesco Renzetti (Cesena) Yellow Card at 37'
32'
Emmanuel Cascione (Cesena) Yellow Card at 32'
27'
Daniele Capelli (Cesena) Yellow Card at 27'
5'
Camillo Ciano (Cesena) Goal at 5'
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wyróżnione mecz
By1
Naftan Novopolotsk
FC Isloch
01/06/2024 15:00
2
Serie B Regular Season
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Parma FC
76
38
21
13
4
31
2
Calcio Como
73
38
21
10
7
18
3
Venezia FC
70
38
21
7
10
23
4
Cremonese
67
38
19
10
9
18
5
Catanzaro
60
38
17
9
12
9
6
Palermo
56
38
15
11
12
9
7
Sampdoria
55
38
16
9
13
3
8
Brescia Calcio
51
38
12
15
11
4
9
Modena FC
47
38
10
17
11
-6
10
Cosenza Calcio
47
38
11
14
13
5
11
Reggiana
47
38
10
17
11
-7
12
FC Südtirol
47
38
12
11
15
-2
13
AC Pisa
46
38
11
13
14
-3
14
Cittadella
46
38
11
13
14
-7
15
Spezia
44
38
9
17
12
-13
16
Ternana Calcio
43
38
11
10
17
-7
17
AS Bari
41
38
8
17
13
-11
18
Ascoli
41
38
9
14
15
-4
19
FeralpiSalò
33
38
8
9
21
-21
20
Calcio Lecco
26
38
6
8
24
-39
Porada dnia
Br1
Corinthians
Botafogo
02/06/2024 02:00
2
Video Highlight
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program