Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
15
Piłka nożna
Prognozy na dziś
130
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
21
Prognozy na jutro
90
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
875
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
1867
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
42
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
48
Top Europejski
40
Europejski
438
Amerykański
59
Afrykanin
35
Azjatycki
121
Australijski
45
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
2
Liga Europy
2
UEFA Europa Conference League
2
Premier League
9
LaLiga
1
Bundesliga
9
Serie A
1
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
1
Brasileiro Série A
1
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
10
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
5
League 1
2
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
1
Super Cup
U21 League
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
9
Championship
2
League one
League two
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
6
Southern League
Northern Premier
Women SL
1
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
10
1st Division
9
King Cup
2
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
Primera B
1
Primera C
3
Primera D
Copa de la Liga Profesional
1
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
5
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
1
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
3
Australia
>
A-League
1
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
1
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
9
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
8
Azerbejdżan
>
Premier League
1
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
8
2e-Klasse
2
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
Belgian Cup Women
1
Pro League U21
1
Belize
>
Premier League
2
Benin
>
League 1
8
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Botswana
>
Premier League
Bośnia
>
Premier league
1
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Brazylia
>
Brasileiro Série A
1
Serie B
1
Serie C
2
Serie D
2
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
16
Copa do Nordeste
2
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
1
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
1
Burundi
>
Ligue A
8
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
2
Second Leaguе
9
Third League - South-East
Third League - South-West
9
Third League - North-East
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
2
Super Cup
Chile
>
Primera Division
1
Primera B
1
Copa Chile
7
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
9
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
3
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
Druha Liga
8
CFL
17
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
Division E
Division F
DR Congo
>
Super League
Dania
>
Super League
1
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
5
Egipt
>
Premier
5
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
1
Serie B
5
Estonia
>
Meistriliiga
7
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fidżi
>
National Football League
Filipiny
>
Football League
Finlandia
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
1
Kakkonen
2
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
9
Ligue 2
1
National
1
National 2
29
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
2
Gibraltar
>
National League
1
Grecja
>
Super League
4
Super League 2
2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
2
Primera Division
Gwinea
>
Ligue 1
Haiti
>
Championnat National
5
Hiszpania
>
LaLiga
1
Segunda Division
1
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
1
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
2
Second Division
6
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
1
Indonezja
>
Liga 1
7
Liga 2
Iran
>
IPL
8
League 1
9
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
10
Irlandia
>
Premier League
1
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Islandia
>
Premier League
2
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
Izrael
>
Premier League
2
Liga Leumit
8
State Cup
1
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
2
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
4
Katar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
9
Kolumbia
>
Primera A
Primera B
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
2
Liga de Ascenso
1
Kuwait
>
Premier League
2
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
2
Lesotho
>
Premier League
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
8
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
2
Lithuanian Cup
12
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
Malawi
>
Super League
8
Malezja
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
4
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
Mauritius
>
Mauritian League
Meksyk
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
2
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
2
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
1
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
12
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
1
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
11
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
6
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
1
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
1
NM Cupen
16
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
17
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paragwaj
>
Primera Division
1
Division Intermedia
2
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
1
Segunda División
4
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
1
1. Liga
2
2. Liga
2
Polish Cup
1
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
1
Segunda Liga
1
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
1
National First Division
8
Nedbank Cup
2
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
3
1. Division
2
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
2
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
8
Kubok
3
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
2
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
Salwador
>
Primera Division
6
San Marino
>
Campionato
4
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
5
Singapur
>
S-League
S-Cup
Somalia
>
Championship
6
Stany Zjednoczone
>
MLS
15
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
1
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
6
Championship
5
League One
5
League Two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
4
Superettan
2
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
1
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
1
Słowenia
>
Prva Liga
1
2. Liga
Slovenian Cup
1
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Tajlandia
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
2
Togo
>
Championnat National
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
5
Tunezja
>
Ligue 1
1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
1
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
1
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
7
League Cup
1
Presidents Cup
2
Super Cup
Uganda
>
Premier League
8
Ukraina
>
Premier League
1
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Urugwaj
>
Primera Division
2
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Wietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
2
National Cup
2
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
6
NB II
1
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
1
Serie B
10
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
2
Primavera 2
16
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
Łotwa
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
2
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
2
Liga Europy
2
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
2
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
2
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Prognoza
Mecz centrum
AEK Athens
24'
Stratos Svarnas
40'
Damian Szymański
68'
Damian Szymański
2 :
2
Full-time
Asteras Tripoli
Luis Fernández
16'
Dani Suarez
18'
Venue:
Spiros Louis Olympic Stadium, Athens
30
G
Athanasiadis
24
D
Svarnas
5
D
Nedelcearu
15
D
Laci
46'
40
D
Mitaj
9
F
García
4
M
Szymański
20
M
Mantalos
65'
17
M
Tanković
31'
18
F
Oliveira
11
F
Ansarifard
99
G
Tsiftsis
27
D
Kotsiras
15
D
Suarez
19
D
Castaño
29
D
Alvarez
84'
12
M
Munafo
6
M
Luis Valiente Gimenez
62'
7
F
Tilica
75'
10
F
Fernández
75'
40
F
Sito
9
F
Barrales
Substitutions
65'
Christos Almpanis
46'
Hélder Lopes
31'
Nenad Krstičić
Substitutes
Panagiotis Tsintotas
Oleg Danchenko
Nassim Hnid
Hélder Lopes
Nenad Krstičić
Anel Šabanadžović
Christos Almpanis
Efthymios Christopoulos
Michalis Kosidis
Substitutions
Walter Iglesias
84'
Sudais Ali Baba
75'
Adrián Riera
75'
Francesc Regis
62'
Substitutes
Nikolaos Papadopoulos
Ilias Panagiotis Christopoulos
Rubén García
Triantafyllos Pasalidis
Walter Iglesias
Franco Bellocq
Sudais Ali Baba
Francesc Regis
Adrián Riera
11
Shots total
8
8
Shots on goal
5
60%
Possession
40%
7
Corners
5
2
Offsides
0
13
Fouls
10
3
Saves
4
Commentary
<
kwietnia 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"3":"marca 2024","4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wyróżnione mecz
Nl2
Emmen
Helmond Sport
29/04/2024 20:00
1
Super League Regular Season
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
PAOK Salonica
60
26
19
3
4
45
2
AEK Athens
59
26
17
8
1
35
3
Olympiacos FC
57
26
18
3
5
34
4
Panathinaikos
56
26
17
5
4
41
5
Aris Salonica
42
26
12
6
8
10
6
Lamia FC
34
26
9
7
10
-9
7
Asteras Tripoli
31
26
9
4
13
-10
8
Atromitos FC
28
26
6
10
10
-15
9
Panserraikos
27
26
6
9
11
-17
10
OFI Creta
25
26
5
10
11
-18
11
Kifisia
21
26
4
9
13
-25
12
Panetolikos
20
26
4
8
14
-20
13
Volos NFC
19
26
4
7
15
-28
14
PAS Giannina
18
26
3
9
14
-23
Super League Championship Group
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
AEK Athens
75
34
22
9
3
44
2
Panathinaikos
71
34
22
5
7
48
3
PAOK Salonica
71
33
22
5
6
47
4
Olympiacos FC
70
33
22
4
7
42
5
Aris Salonica
52
34
15
7
12
6
6
Lamia FC
35
34
9
8
17
-31
Super League Relegation Group
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
OFI Creta
35
32
7
14
11
-13
2
Asteras Tripoli
35
32
10
5
17
-16
3
Panserraikos
35
32
8
11
13
-18
4
Atromitos FC
34
32
7
13
12
-16
5
Panetolikos
33
32
8
9
15
-14
6
Volos NFC
32
32
8
8
16
-22
7
Kifisia
28
32
6
10
16
-28
8
PAS Giannina
22
32
4
10
18
-29
Porada dnia
Pe1
Cesar Vallejo
Sporting Cristal
30/04/2024 03:00
2
Video Highlight
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program