Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Brazylia
>
Brasileiro Série A
10
Serie B
6
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
1
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
1
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
4
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
12
Brasileiro Women
7
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
1248
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
227
Prognozy na jutro
1114
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2128
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
254
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
32
Top Europejski
42
Europejski
507
Amerykański
205
Afrykanin
97
Azjatycki
96
Australijski
22
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
5
LaLiga
7
Bundesliga
4
Serie A
8
Ligue 1
8
Eredivisie
5
Liga Portugal
8
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
2
Saudyjska Pro Liga
3
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
4
Ligue 2
5
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
1
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
5
Championship
2
League one
League two
1
National League
2
National League N.
2
National League S.
2
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
2
Southern League
Northern Premier
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
5
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
3
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
10
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
2
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
3
First League
4
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
6
Australia
>
A-League
2
Npl NSW
4
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
Npl Queensland
4
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
2
Npl Victoria
Npl Act 1
2
FFA Cup
W League
1
Austria
>
Bundesliga
5
Erste Division
1
Regionalliga East
1
Regionalliga Central
2
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
3
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
6
Landesliga Wien
4
Landesliga Burgenland
4
Landesliga Niederösterreich
5
Landesliga Oberösterreich
5
Landesliga Steiermark
2
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
3
Landesliga Kärnten
3
Azerbejdżan
>
Premier League
4
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
6
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
4
Belgia
>
Jupiler Pro League
6
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
8
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
8
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
1
Belize
>
Premier League
2
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
5
Pershaya Liga
5
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
5
Second League
10
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Botswana
>
Premier League
5
Bośnia
>
Premier league
4
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Brazylia
>
Brasileiro Série A
10
Serie B
6
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
1
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
1
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
4
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
12
Brasileiro Women
7
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
6
Second Leaguе
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
7
Primera B
7
Copa Chile
8
Super Cup
Chiny
>
Super League
League one
4
League two
6
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
4
First NL
3
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
7
2. Division
2
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
4
CFL
9
MSFL
3
Pohar CMFS
Division A
3
Division B
5
Division C
5
Division D
7
Division E
5
Division F
7
DR Congo
>
Super League
2
Dania
>
Super League
5
1. Division
2
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
3
Egipt
>
Premier
8
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
7
Serie B
5
Estonia
>
Meistriliiga
2
Esiliiga
3
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fidżi
>
National Football League
4
Filipiny
>
Football League
4
Finlandia
>
Veikkausliiga
3
Ykkosliiga
5
Kakkonen
10
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
8
Ligue 2
9
National
1
National 2
21
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
2
Ghana
>
Premier League
7
Gibraltar
>
National League
2
Grecja
>
Super League
7
Super League 2
8
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
3
Pirveli Liga
2
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
4
Primera Division
5
Gwinea
>
Ligue 1
6
Haiti
>
Championnat National
6
Hiszpania
>
LaLiga
7
Segunda Division
10
Primera División RFEF
17
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
8
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
7
Tercera Division G5
8
Tercera Division G6
5
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
8
Tercera Division G10
6
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
5
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
6
Tercera Division G16
7
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
4
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
2
Indonezja
>
Liga 1
9
Liga 2
Iran
>
IPL
8
League 1
9
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
2
Irlandia
>
Premier League
1
First Division
1
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
6
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Islandia
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
Izrael
>
Premier League
6
Liga Leumit
8
State Cup
1
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
5
J2-League
6
J3-League
6
Football League
6
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
2
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
2
Kamerun
>
Elite One
5
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
3
Soccer League
Canadian Championship
Katar
>
Stars League
6
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
2
Kazachstan
>
Premier League
2
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
6
Kolumbia
>
Primera A
10
Primera B
5
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
6
Korea Południowa
>
K-League 1
3
K-League 2
3
National League
4
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
4
Liga de Ascenso
2
Kuwait
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
8
Liban
>
Premier League
2
Libia
>
Premier League
10
Litwa
>
A Lyga
4
1 Lyga
2
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
2
Malawi
>
Super League
5
Malezja
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
5
Malta
>
Premier League
4
First Division
4
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
6
Botola 2
8
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
6
Mauritius
>
Mauritian League
5
Meksyk
>
Primera Division
7
Liga de Ascenso
4
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
14
Liga Premier Serie B
3
Mongolia
>
Premier League
2
Mołdawia
>
Divizia Nationala
3
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
5
Eerste Divisie
4
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
1
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
4
2. Bundesliga
4
3. Liga
4
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
4
Regionalliga Nordost
3
Regionalliga Süd/Südwest
1
Regionalliga West
2
Regionalliga Bayern
1
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
5
Oberliga NOFV Sud
3
Oberliga Schleswig Holstein
3
Oberliga Hamburg
4
Oberliga Bremen
2
Oberliga Niedersachsen
5
Oberliga Westfalen
8
Oberliga Hessen
2
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
2
Oberliga Bayern Nord
2
Oberliga Bayern Süd
1
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
6
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
11
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
9
Nikaragua
>
Primera Division
5
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
2
2. Division
10
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
5
Oman
>
Professional League
5
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paragwaj
>
Primera Division
5
Division Intermedia
4
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
8
Segunda División
8
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
6
1. Liga
8
2. Liga
6
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
8
Segunda Liga
6
Liga 3
9
Campeonato de Portugal
3
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
4
National First Division
2
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
3
Rosja
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
6
Fnl 2 - Division A Silver
6
PFL - West
7
PFL - Center
7
PFL - Ural
3
PFL - East
PFL - południe
3
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
7
Liga 2
3
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
4
Salwador
>
Primera Division
6
San Marino
>
Campionato
3
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
7
Serbia
>
Superliga
5
Prva Liga
4
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
7
Singapur
>
S-League
S-Cup
Somalia
>
Championship
3
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
2
Championship
League One
League Two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
6
Challenge League
3
Swiss Cup
2
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
5
Div 1 Norra
4
Div 1 Sodra
2
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
4
2. liga
8
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
7
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
4
Tajlandia
>
Premier League
4
Thai League 2
Thai League 3
1
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
3
Togo
>
Championnat National
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
5
Tunezja
>
Ligue 1
5
Tunisia Cup
Ligue 2
8
Turcja
>
Süper Lig
7
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
1
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
2
Division 1
4
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
8
Ukraina
>
Premier League
5
Persha Liga
4
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
3
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
5
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Wenezuela
>
Primera Division
4
Segunda Division
8
Wietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
4
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
2
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
4
NB II
9
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
8
Serie B
4
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
4
Primavera 2
3
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
1
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
4
Zimbabwe
>
Premier League
6
Łotwa
>
Virsliga
3
1. Liga
5
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Wyniki Brazylia Campeonato Matogrossense
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
2023/2024
2022/2023
2021/2022
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
06.04.2024
21:30
União Rondonópolis MT
0 - 1
Cuiabá
01:00
Luverdense
1 - 1
Mixto/MT
30.03.2024
23:00
Mixto/MT
0 - 1
Luverdense
20:30
Cuiabá
1 - 0
União Rondonópolis MT
24.03.2024
22:30
Cuiabá
4 - 3
Luverdense
23.03.2024
23:00
União Rondonópolis MT
2 - 1
Mixto/MT
17.03.2024
22:00
Luverdense
0 - 1
Cuiabá
16.03.2024
20:30
Mixto/MT
0 - 1
União Rondonópolis MT
10.03.2024
21:00
CEOV MS
2 - 3
Mixto/MT
09.03.2024
20:30
Luverdense
1 - 0
Nova Mutum
02.03.2024
22:30
Mixto/MT
2 - 3
CEOV MS
20:30
Nova Mutum
2 - 2
Luverdense
24.02.2024
20:30
Cuiabá
2 - 2
Nova Mutum
20:30
União Rondonópolis MT
4 - 1
Araguaia MT
20:30
CEOV MS
1 - 0
Academia
20:30
Luverdense
4 - 1
Dom Bosco MT
20:30
Primavera MG
1 - 1
Mixto/MT
22.02.2024
00:00
Dom Bosco MT
2 - 2
Mixto/MT
18.02.2024
22:30
Araguaia MT
1 - 2
CEOV MS
22:00
Academia
0 - 2
Cuiabá
21:00
Nova Mutum
0 - 1
Luverdense
21:00
Dom Bosco MT
1 - 1
Primavera MG
17.02.2024
20:30
Mixto/MT
1 - 3
União Rondonópolis MT
16.02.2024
00:00
CEOV MS
1 - 2
Nova Mutum
00:00
Luverdense
3 - 2
Academia
00:00
Cuiabá
3 - 0
Araguaia MT
15.02.2024
00:00
União Rondonópolis MT
1 - 0
Primavera MG
11.02.2024
21:00
Araguaia MT
1 - 2
Mixto/MT
21:00
Primavera MG
0 - 3
Luverdense
10.02.2024
21:00
Academia
2 - 1
Nova Mutum
20:30
CEOV MS
1 - 0
Dom Bosco MT
09.02.2024
00:00
Cuiabá
1 - 1
União Rondonópolis MT
04.02.2024
23:00
Nova Mutum
1 - 0
Primavera MG
23:00
União Rondonópolis MT
2 - 1
CEOV MS
23:00
Mixto/MT
1 - 2
Cuiabá
22:00
Luverdense
0 - 0
Araguaia MT
03.02.2024
20:30
Dom Bosco MT
0 - 2
Academia
02.02.2024
00:00
Primavera MG
0 - 0
CEOV MS
00:00
Luverdense
1 - 2
Cuiabá
01.02.2024
00:00
Nova Mutum
0 - 1
União Rondonópolis MT
00:00
Mixto/MT
2 - 1
Academia
31.01.2024
00:00
Dom Bosco MT
1 - 0
Araguaia MT
28.01.2024
22:00
União Rondonópolis MT
3 - 0
Luverdense
22:00
CEOV MS
2 - 1
Mixto/MT
27.01.2024
21:00
Araguaia MT
0 - 2
Nova Mutum
21:00
Academia
0 - 2
Primavera MG
20:30
Cuiabá
5 - 0
Dom Bosco MT
26.01.2024
01:00
Mixto/MT
1 - 1
Luverdense
25.01.2024
00:00
Academia
1 - 2
União Rondonópolis MT
00:00
Dom Bosco MT
1 - 1
Nova Mutum
00:00
Primavera MG
0 - 0
Araguaia MT
24.01.2024
00:00
CEOV MS
2 - 2
Cuiabá
21.01.2024
21:00
Araguaia MT
1 - 0
Academia
00:00
Nova Mutum
0 - 1
Mixto/MT
20.01.2024
22:30
Luverdense
2 - 0
CEOV MS
22:00
União Rondonópolis MT
2 - 0
Dom Bosco MT
20:30
Cuiabá
1 - 1
Primavera MG
Wyróżnione mecz
EPL
Fulham
Crystal Palace
27/04/2024 16:00
X
Campeonato Matogrossense 1st Phase
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
União Rondonópolis MT
25
9
8
1
0
14
2
Cuiabá
19
9
5
4
0
12
3
Luverdense
17
9
5
2
2
6
4
CEOV MS
14
9
4
2
3
0
5
Mixto/MT
12
9
3
3
3
-1
6
Nova Mutum
11
9
3
2
4
0
7
Primavera MG
8
9
1
5
3
-3
8
Academia
6
9
2
0
7
-6
9
Dom Bosco MT
6
9
1
3
5
-12
10
Araguaia MT
5
9
1
2
6
-10
Porada dnia
Fr1
PSG
Le Havre
27/04/2024 21:00
1
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program