Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
1252
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
9
Prognozy na jutro
1113
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2680
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
126
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
129
Top Europejski
58
Europejski
661
Amerykański
220
Afrykanin
113
Azjatycki
136
Australijski
40
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
9
Bundesliga
8
Serie A
9
Ligue 1
8
Eredivisie
5
Liga Portugal
8
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
3
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
4
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
1
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
10
Championship
11
League one
12
League two
12
National League
2
National League N.
2
National League S.
2
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
2
Southern League
21
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
6
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
3
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
2
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
4
First League
5
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
6
Australia
>
A-League
5
Npl NSW
6
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
3
Npl Queensland
5
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
5
Npl Victoria
6
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
2
Austria
>
Bundesliga
5
Erste Division
5
Regionalliga East
2
Regionalliga Central
3
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
6
Landesliga Burgenland
6
Landesliga Niederösterreich
6
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
5
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
6
Landesliga Kärnten
6
Azerbejdżan
>
Premier League
5
First Division
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
6
Second Division
1
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
3
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
4
Belgia
>
Jupiler Pro League
7
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
8
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
4
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
1
Belize
>
Premier League
2
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
6
Pershaya Liga
8
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
5
Second League
10
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Botswana
>
Premier League
7
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Brazylia
>
Brasileiro Série A
10
Serie B
8
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
1
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
1
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
4
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
15
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
7
Second Leaguе
8
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
7
Copa Chile
8
Super Cup
Chiny
>
Super League
1
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
4
First NL
4
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
7
2. Division
7
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
8
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
7
Division C
8
Division D
8
Division E
7
Division F
8
DR Congo
>
Super League
2
Dania
>
Super League
5
1. Division
2
2. Division
2
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
4
Egipt
>
Premier
9
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
8
Serie B
Estonia
>
Meistriliiga
4
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
7
Finlandia
>
Veikkausliiga
5
Ykkosliiga
5
Kakkonen
12
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
8
Ligue 2
10
National
1
National 2
22
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
2
Ghana
>
Premier League
7
Gibraltar
>
National League
2
Grecja
>
Super League
7
Super League 2
10
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
3
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
4
Primera Division
5
Gwinea
>
Ligue 1
6
Haiti
>
Championnat National
6
Hiszpania
>
LaLiga
9
Segunda Division
10
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
8
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
7
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
8
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
8
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
7
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
6
Second Division
6
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
2
Indonezja
>
Liga 1
9
Liga 2
Iran
>
IPL
8
League 1
9
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
2
Irlandia
>
Premier League
1
First Division
1
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
6
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Islandia
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
Izrael
>
Premier League
7
Liga Leumit
State Cup
1
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
2
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
2
Kamerun
>
Elite One
5
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Katar
>
Stars League
6
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
2
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
8
Kolumbia
>
Primera A
10
Primera B
6
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
6
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
2
Kuwait
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
8
Liban
>
Premier League
4
Libia
>
Premier League
10
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
4
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
4
Malawi
>
Super League
8
Malezja
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
5
Malta
>
Premier League
7
First Division
5
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
6
Botola 2
8
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
5
Meksyk
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
4
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
15
Liga Premier Serie B
3
Mongolia
>
Premier League
4
Mołdawia
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
5
Eerste Divisie
4
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
1
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
8
2. Bundesliga
7
3. Liga
9
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
6
Regionalliga Nordost
6
Regionalliga Süd/Südwest
8
Regionalliga West
6
Regionalliga Bayern
6
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
8
Oberliga Hamburg
6
Oberliga Bremen
7
Oberliga Niedersachsen
7
Oberliga Westfalen
8
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
7
Oberliga Bayern Nord
6
Oberliga Bayern Süd
8
Oberliga Baden Württemberg
7
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
6
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
9
Nikaragua
>
Primera Division
5
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
15
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paragwaj
>
Primera Division
6
Division Intermedia
6
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
8
Segunda División
8
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
7
1. Liga
8
2. Liga
7
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
8
Segunda Liga
8
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
5
National First Division
6
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
3
Rosja
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
6
Fnl 2 - Division A Silver
6
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
8
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
7
Liga 2
9
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
6
Salwador
>
Primera Division
6
San Marino
>
Campionato
4
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
7
Serbia
>
Superliga
6
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
7
Singapur
>
S-League
S-Cup
Somalia
>
Championship
3
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
1
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
6
Championship
4
League One
5
League Two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
6
Challenge League
3
Swiss Cup
2
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
7
Div 1 Sodra
6
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
5
2. liga
8
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
7
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
5
Tajlandia
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
3
Togo
>
Championnat National
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
5
Tunezja
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
Ligue 2
12
Turcja
>
Süper Lig
9
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
3
Division 1
8
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
Ukraina
>
Premier League
8
Persha Liga
9
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Wenezuela
>
Primera Division
4
Segunda Division
8
Wietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
National Cup
4
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
5
NB II
9
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
9
Serie B
8
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
8
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
3
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
8
Zimbabwe
>
Premier League
9
Łotwa
>
Virsliga
4
1. Liga
6
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Wyniki Japonia J3-League
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
21.04.2024
06:00
Vanraure Hachinohe
0 - 0
Giravanz K.
06:00
Fukushima United
1 - 2
Omiya Ardija
20.04.2024
07:00
Matsumoto Yamaga
2 - 1
Kamatamare Sanuki
07:00
Grulla Morioka
1 - 1
Ryukyu
14.04.2024
09:00
Ryukyu
4 - 3
Nagano Parceiro
08:00
FC Gifu
1 - 2
Tegevajaro Miyazaki
07:00
Giravanz K.
1 - 1
Kamatamare Sanuki
07:00
Grulla Morioka
0 - 1
FC Osaka
07:00
Omiya Ardija
1 - 1
Azul Claro Numazu
07:00
Kataller Toyama
2 - 0
Gainare Tottori
07:00
Zweigen Kanazawa
3 - 1
YSCC
06:00
Vanraure Hachinohe
0 - 1
FC Imabari
13.04.2024
07:00
Nara Club
2 - 2
Matsumoto Yamaga
07:00
Sagamihara
1 - 0
Fukushima United
10.04.2024
12:00
Fukushima United
2 - 2
Zweigen Kanazawa
12:00
YSCC
0 - 1
Omiya Ardija
12:00
Nagano Parceiro
0 - 2
Gainare Tottori
12:00
Azul Claro Numazu
2 - 1
Sagamihara
12:00
FC Gifu
1 - 1
Kataller Toyama
12:00
FC Osaka
2 - 0
Vanraure Hachinohe
12:00
Giravanz K.
2 - 0
Ryukyu
12:00
Tegevajaro Miyazaki
1 - 2
FC Imabari
11:00
Grulla Morioka
2 - 1
Nara Club
07.04.2024
07:00
Vanraure Hachinohe
1 - 1
Ryukyu
07:00
Kamatamare Sanuki
0 - 2
YSCC
06.04.2024
07:00
Omiya Ardija
1 - 0
FC Osaka
07:00
Sagamihara
1 - 1
FC Gifu
07:00
Kataller Toyama
1 - 0
Giravanz K.
07:00
Zweigen Kanazawa
6 - 1
Matsumoto Yamaga
07:00
Azul Claro Numazu
4 - 1
Grulla Morioka
07:00
Tegevajaro Miyazaki
2 - 1
Nara Club
06:00
FC Imabari
3 - 3
Nagano Parceiro
06:00
Gainare Tottori
1 - 0
Fukushima United
31.03.2024
07:00
Fukushima United
0 - 1
YSCC
07:00
Matsumoto Yamaga
1 - 2
FC Gifu
07:00
Nara Club
3 - 3
Zweigen Kanazawa
07:00
Giravanz K.
1 - 1
Omiya Ardija
07:00
Grulla Morioka
1 - 0
Tegevajaro Miyazaki
05:00
Gainare Tottori
0 - 0
Vanraure Hachinohe
30.03.2024
08:00
Ryukyu
3 - 1
Kataller Toyama
06:00
Nagano Parceiro
3 - 1
Azul Claro Numazu
05:00
FC Osaka
0 - 0
FC Imabari
05:00
Sagamihara
2 - 1
Kamatamare Sanuki
24.03.2024
07:00
FC Gifu
3 - 1
Grulla Morioka
06:00
Fukushima United
0 - 0
Kataller Toyama
06:00
YSCC
1 - 1
Gainare Tottori
06:00
Zweigen Kanazawa
1 - 0
Sagamihara
06:00
Azul Claro Numazu
2 - 1
Ryukyu
06:00
Kamatamare Sanuki
1 - 1
Nara Club
05:00
FC Imabari
0 - 1
Giravanz K.
05:00
Vanraure Hachinohe
1 - 1
Nagano Parceiro
23.03.2024
06:00
Omiya Ardija
3 - 1
Tegevajaro Miyazaki
05:00
FC Osaka
0 - 0
Matsumoto Yamaga
20.03.2024
10:00
Sagamihara
1 - 1
Omiya Ardija
07:00
Ryukyu
2 - 1
YSCC
06:03
Matsumoto Yamaga
1 - 0
Grulla Morioka
06:03
Nagano Parceiro
2 - 1
Fukushima United
06:03
Kataller Toyama
1 - 0
Zweigen Kanazawa
06:03
Nara Club
1 - 0
Vanraure Hachinohe
06:03
Giravanz K.
0 - 0
FC Osaka
06:03
Tegevajaro Miyazaki
1 - 1
Azul Claro Numazu
05:03
Gainare Tottori
1 - 1
Kamatamare Sanuki
05:03
FC Imabari
0 - 2
FC Gifu
17.03.2024
06:00
Grulla Morioka
1 - 3
Gainare Tottori
06:00
Fukushima United
1 - 0
Matsumoto Yamaga
06:00
Sagamihara
0 - 0
Ryukyu
05:00
Vanraure Hachinohe
2 - 0
Kataller Toyama
16.03.2024
06:00
Tegevajaro Miyazaki
0 - 2
Zweigen Kanazawa
06:00
Kamatamare Sanuki
1 - 1
Nagano Parceiro
06:00
Azul Claro Numazu
1 - 0
Giravanz K.
Wyróżnione mecz
EPL
Fulham
Crystal Palace
27/04/2024 16:00
X
J3-League
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Omiya Ardija
24
10
7
3
0
11
2
Azul Claro Numazu
20
10
6
2
2
10
3
FC Imabari
20
10
6
2
2
5
4
FC Osaka
19
10
5
4
1
9
5
FC Gifu
18
10
5
3
2
7
6
Ryukyu
16
10
4
4
2
2
7
Sagamihara
16
10
4
4
2
2
8
Zweigen Kanazawa
14
10
4
2
4
0
9
Kataller Toyama
14
10
3
5
2
0
10
Gainare Tottori
13
10
3
4
3
-2
11
Matsumoto Yamaga
13
10
3
4
3
-4
12
Giravanz K.
11
10
2
5
3
0
13
Nagano Parceiro
11
10
2
5
3
-1
14
YSCC
9
10
2
3
5
-5
15
Grulla Morioka
9
10
2
3
5
-7
16
Nara Club
8
10
1
5
4
-4
17
Tegevajaro Miyazaki
8
10
2
2
6
-6
18
Fukushima United
8
10
2
2
6
-6
19
Vanraure Hachinohe
7
10
1
4
5
-6
20
Kamatamare Sanuki
6
10
0
6
4
-5
Porada dnia
Fr1
PSG
Le Havre
27/04/2024 21:00
1
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program