Piłka nożna jest matematyką
Ulubione Polski> Ustawienia>
Zamknij[X]

Mistrzostwa

league_logo

Prognozy piłkarskie na Rosja Division 2 - Ural-Povolzhye
25.10.2020

Gospodarze - Goście Prawdop. w% Forebet Prognoza wyniku Liczba goli Pogodzie Odds Kelly Wynik
1 X 2
Runda 13
flag_280 Ru3
Lada DimitrovgradFK Chelyabinsk
25/10/2020 12:00
192259 2 1 - 2 2.50 10° -
flag_280 Ru3
Lada TogliattiFK Ural-2
25/10/2020 12:00
182557 2 1 - 3 3.61 10° -
243146 2 0 - 1 0.63 -
flag_280 Ru3
KAMAZ N. ChelnyVolga Ulyanovsk
25/10/2020 13:00
313336 2 1 - 2 2.06 -
flag_280 Ru3
Krylia-2 SovetovDynamo Barnaul
25/10/2020 13:00
222058 2 0 - 1 1.13 11° -
flag_280 Ru3
Zvezda PermNoSta Novotroitsk
25/10/2020 14:00
383427 1 3 - 1 2.58 -1° -
flag_280 Ru3
FK TyumenFK Orenburg-2
25/10/2020 15:00
711317 1 1 - 0 1.00 -
Runda 12
flag_280 Ru3
Dynamo BarnaulLada Dimitrovgrad
17/10/2020 11:00
532423 1 1 - 0 1.50 11° 2.20 0.14
FT
1 - 0
(0 - 0)
flag_280 Ru3
FC NovosibirskLada Togliatti
17/10/2020 12:00
71237 1 2 - 0 1.88 10° 1.06
FT
2 - 1
(1 - 0)
flag_280 Ru3
FK ChelyabinskKAMAZ N. Chelny
18/10/2020 12:00
462826 1 2 - 1 2.50 - Postp.
flag_280 Ru3
Zenit-IzhevskFK Ural-2
18/10/2020 12:00
322840 2 0 - 2 2.25 2.75 0.06
FT
1 - 1
(0 - 1)
flag_280 Ru3
FK Orenburg-2Krylia-2 Sovetov
18/10/2020 13:00
432433 1 2 - 1 2.75 12°-13° 2.00
FT
0 - 3
(0 - 3)
flag_280 Ru3
Volga UlyanovskFK Tyumen
18/10/2020 15:00
293536 2 0 - 1 1.63 12° 2.90 0.02
FT
0 - 1
(0 - 1)
flag_280 Ru3
Volna NizhegorodskayaZvezda Perm
18/10/2020 15:00
344224 X 0 - 0 0.38 3.40 0.18
FT
1 - 2
(0 - 1)

Wyróżnione mecz

Gospodarze - Goście Forebet
Dk1
Lyngby BK
Odense BK

23/10/2020 19:00
X

Division 2 - Ural-Povolzhye
Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
1. FC Novosibirsk 29 13 8 5 0 20 8 12
2. FK Tyumen 28 11 9 1 1 17 6 11
3. Volga Ulyanovsk 21 11 6 3 2 12 4 8
4. Dynamo Barnaul 20 12 6 2 4 17 14 3
5. Volna Nizhegorodskaya 20 11 6 2 3 14 11 3
6. Zvezda Perm 18 9 5 3 1 19 10 9
7. KAMAZ N. Chelny 16 9 5 1 3 25 10 15
8. FK Ural-2 16 11 4 4 3 15 16 -1
9. FK Chelyabinsk 15 9 5 0 4 17 7 10
10. NoSta Novotroitsk 13 10 4 1 5 18 16 2
11. Zenit-Izhevsk 8 11 2 2 7 9 17 -8
12. Lada Dimitrovgrad 7 10 2 1 7 7 13 -6
13. Krylia-2 Sovetov 7 12 2 1 9 14 28 -14
14. FK Orenburg-2 7 11 2 1 8 8 23 -15
15. Lada Togliatti 4 12 1 1 10 7 36 -29