Piłka nożna jest matematyką
Ulubione Polski> Ustawienia>
Zamknij[X]

Mistrzostwa

league_logo

Prognozy piłkarskie na Rosja Division 2 - Center
29.10.2020

Gospodarze - Goście Prawdop. w% Forebet Prognoza wyniku Liczba goli Pogodzie Odds Kelly Wynik
1 X 2
Runda 13
flag_275 Ru3
Sakhalin Y-Sakh.FK Ryazan
29/10/2020 09:00
261757 2 1 - 2 1.40 1.91 0.1
FT
1 - 0
(0 - 0)
flag_275 Ru3
FK KalugaSalyut Belgorod
29/10/2020 12:00
234136 X 1 - 1 2.65 3.40 0.16
FT
2 - 3
(1 - 0)
302743 2 1 - 3 3.00 1.95
FT
1 - 1
(1 - 0)
flag_275 Ru3
Kvant ObninskSaturn
29/10/2020 12:00
222751 2 1 - 3 2.83 1.57
FT
1 - 5
(1 - 2)
flag_275 Ru3
Avangard KurskStrogino Moscow
29/10/2020 13:00
304128 X 0 - 0 1.30 10° 3.50 0.17
FT
1 - 0
(0 - 0)
flag_275 Ru3
Fakel YouthAvtomobilist Noginsk
29/10/2020 15:00
203743 2 0 - 2 1.00 8°-9° 1.80
FT
0 - 1
(0 - 0)
flag_275 Ru3
Metallurg VidnoyeKrasnyi-SGAFKST
29/10/2020 16:00
262351 2 0 - 1 1.90 2.88 0.25
FT
1 - 4
(1 - 1)
flag_275 Ru3
Sokol SaratovMetallurg Lipetsk
29/10/2020 16:00
343729 X 1 - 1 2.09 3.60 0.13
FT
1 - 3
(1 - 1)
Runda 12
flag_275 Ru3
Strogino MoscowSokol Saratov
23/10/2020 12:00
152956 2 1 - 3 2.77 12° 1.29
FT
3 - 2
(2 - 2)
flag_275 Ru3
Sakhalin Y-Sakh.Krasnyi-SGAFKST
24/10/2020 08:00
122563 2 0 - 1 0.92 4°-5° 2.05 0.28
FT
4 - 0
(2 - 0)
flag_275 Ru3
Khimik NovomoskovskKvant Obninsk
24/10/2020 13:00
452926 1 2 - 1 3.13 11° 1.33
FT
1 - 1
(1 - 1)
flag_275 Ru3
Avtomobilist NoginskFK Kaluga
24/10/2020 13:00
324127 X 1 - 1 1.00 10° 3.25 0.15
FT
1 - 1
(0 - 1)
flag_275 Ru3
Salyut BelgorodAvangard Kursk
24/10/2020 14:00
492823 1 3 - 1 2.71 12° 1.70
FT
3 - 3
(1 - 0)
flag_275 Ru3
FK RyazanFK Khimki Youth
24/10/2020 15:00
601920 1 3 - 1 3.50 1.22
FT
3 - 1
(1 - 0)
572518 1 1 - 0 1.50 11° 1.22
FT
7 - 0
(4 - 0)
flag_275 Ru3
SaturnFakel Youth
24/10/2020 16:00
80119 1 2 - 0 1.63 10° 1.17
FT
2 - 0
(2 - 0)

Wyróżnione mecz

Gospodarze - Goście Forebet
UEL
AEK Athens
Leicester City

29/10/2020 18:55
1

Division 2 - Center
Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
1. Saturn 29 13 9 2 2 31 8 23
2. Metallurg Lipetsk 27 13 8 3 2 29 13 16
3. Sokol Saratov 24 13 7 3 3 23 11 12
4. Salyut Belgorod 23 13 6 5 2 22 10 12
5. Krasnyi-SGAFKST 22 13 6 4 3 18 12 6
6. FK Ryazan 22 13 7 1 5 21 16 5
7. Avtomobilist Noginsk 18 13 4 6 3 17 14 3
8. Khimik Novomoskovsk 18 13 4 6 3 14 15 -1
9. FK Kaluga 17 13 5 2 6 18 15 3
10. Strogino Moscow 17 13 5 2 6 15 21 -6
11. Kvant Obninsk 15 13 4 3 6 14 26 -12
12. FK Khimki Youth 13 13 4 1 8 16 30 -14
13. Avangard Kursk 12 12 2 6 4 11 18 -7
14. Metallurg Vidnoye 12 12 4 0 8 16 27 -11
15. Sakhalin Y-Sakh. 11 13 3 2 8 11 21 -10
16. Fakel Youth 6 13 2 0 11 9 28 -19