Język English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Piłka nożna jest matematyką

    Close[X]
     

    Mistrzostwa

    league_logo

    Prognozy piłkarskie na Rosja Division 2 - Center
    04.04.2020

    Gospodarze - Goście Prawdop. w% Forebet Prognoza wyniku Liczba goli Pogodzie Odds Kelly Wynik
    1 X 2
    Runda 18
    flag_275 Ru3
    Kvant ObninskZorkyi Krasnogorsk
    05/04/2020 13:00
    192160 2 1 - 3 4.23 -5° -
    flag_275 Ru3
    Rotor-2 VolgogradSokol Saratov
    05/04/2020 13:00
    81478 2 1 - 3 3.33 -6° -
    flag_275 Ru3
    Metallurg LipetskSaturn
    05/04/2020 13:00
    572518 1 3 - 1 2.82 -6° -
    flag_275 Ru3
    FK RyazanFK Kaluga
    05/04/2020 13:00
    363034 1 2 - 1 2.72 -6° -
    flag_275 Ru3
    FK Khimki YouthDynamo Bryansk
    05/04/2020 13:00
    161569 2 1 - 3 2.54 -5° -
    252846 2 1 - 2 2.63 -6° -
    flag_275 Ru3
    Strogino MoscowArarat Moscow
    05/04/2020 13:00
    291854 2 1 - 3 4.53 -5° -
    Runda 17
    flag_275 Ru3
    SaturnSokol Saratov
    09/11/2019 13:00
    233344 2 1 - 3 3.43 -
    FT
    0 - 2
    (0 - 1)
    flag_275 Ru3
    Salyut BelgorodStrogino Moscow
    09/11/2019 13:00
    512523 1 2 - 0 2.13 10° -
    FT
    1 - 0
    (1 - 0)
    flag_275 Ru3
    FK KalugaFK Khimki Youth
    09/11/2019 13:00
    423523 1 3 - 1 2.50 7°-8° -
    FT
    1 - 2
    (0 - 0)
    flag_275 Ru3
    Kvant ObninskArarat Moscow
    09/11/2019 13:00
    242354 2 0 - 2 2.00 -
    FT
    2 - 5
    (1 - 3)
    flag_275 Ru3
    Dynamo BryanskKhimik Novomoskovsk
    09/11/2019 14:00
    482725 1 3 - 1 2.55 -
    FT
    1 - 1
    (1 - 0)
    flag_275 Ru3
    Metallurg LipetskFK Ryazan
    09/11/2019 14:00
    433621 1 3 - 1 3.43 1.68
    FT
    3 - 0
    (1 - 0)

    Wyróżnione mecz

    Gospodarze - Goście Forebet
    Bg1
    Dunav Ruse
    Lokomotiv Plovdiv

    09/12/2019 16:00
    2

    Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Dynamo Bryansk 39 17 12 3 2 28 11 17
    2. Sokol Saratov 37 17 11 4 2 37 10 27
    3. Metallurg Lipetsk 37 17 11 4 2 30 9 21
    4. Khimik Novomoskovsk 26 17 7 5 5 27 20 7
    5. Salyut Belgorod 26 17 8 2 7 23 23 0
    6. FK Ryazan 24 17 6 6 5 29 26 3
    7. Zorkyi Krasnogorsk 23 16 7 2 7 31 32 -1
    8. Ararat Moscow 23 17 7 2 8 34 36 -2
    9. FK Kaluga 22 17 6 4 7 24 23 1
    10. Saturn 22 17 5 7 5 32 32 0
    11. FK Khimki Youth 18 17 5 3 9 23 32 -9
    12. Strogino Moscow 17 17 5 2 10 15 28 -13
    13. Rotor-2 Volgograd 8 16 2 2 12 14 33 -19
    14. Kvant Obninsk 8 17 2 2 13 8 40 -32