Język English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Piłka nożna jest matematyką

    Close[X]
     

    Mistrzostwa

    league_logo

    Prognozy piłkarskie na Macedonia Północna Prva liga
    18.09.2019

    Gospodarze - Goście Prawdop. w% Forebet Prognoza wyniku Liczba goli Pogodzie Odds Kelly Wynik
    1 X 2
    Runda 6
    flag_94 Mk1
    Rabotnicki SkopjeMakedonija GP
    18/09/2019 15:30
    272053 2 1 - 2 3.15 23° -
    flag_94 Mk1
    Sileks KratovoBorec Veles
    18/09/2019 15:30
    522226 1 2 - 1 4.00 25° -
    flag_94 Mk1
    RenovaShkendija 79
    18/09/2019 15:30
    453025 1 2 - 0 2.29 20° -
    flag_94 Mk1
    FC StrugaAcademy Pandev
    18/09/2019 15:30
    233245 2 0 - 1 1.00 24° -
    flag_94 Mk1
    FK ShkupiVardar Skopje
    18/09/2019 15:30
    264331 X 1 - 1 1.88 23° -
    Runda 5
    flag_94 Mk1
    Academy PandevRenova
    13/09/2019 15:00
    423622 1 2 - 0 2.35 27°-28° -
    FT
    2 - 0
    (1 - 0)
    flag_94 Mk1
    Shkendija 79Rabotnicki Skopje
    14/09/2019 15:00
    423127 1 2 - 1 2.78 20° -
    FT
    3 - 0
    (2 - 0)
    flag_94 Mk1
    Vardar SkopjeFC Struga
    14/09/2019 15:30
    374221 X 0 - 0 1.17 23° -
    FT
    3 - 0
    (0 - 0)
    flag_94 Mk1
    Makedonija GPBorec Veles
    14/09/2019 15:30
    453916 1 3 - 1 3.00 23° -
    FT
    3 - 1
    (1 - 1)
    flag_94 Mk1
    FK ShkupiSileks Kratovo
    14/09/2019 15:30
    403723 1 2 - 0 2.25 23° -
    FT
    1 - 0
    (0 - 0)

    Komputerowo obliczone prognozy piłkarskie (forebet)
    na następne spotkania

    Wyróżnione mecz

    Gospodarze - Goście Forebet
    Es1
    SD Eibar
    RCD Espanyol

    15/09/2019 11:00
    X

    Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Academy Pandev 13 5 4 1 0 7 1 6
    2. Makedonija GP 11 5 3 2 0 10 5 5
    3. Vardar Skopje 10 5 3 1 1 6 2 4
    4. FK Shkupi 8 5 2 2 1 6 5 1
    5. Renova 7 5 2 1 2 5 6 -1
    6. FC Struga 7 5 2 1 2 6 8 -2
    7. Shkendija 79 4 5 1 1 3 4 4 0
    8. Borec Veles 4 5 1 1 3 2 7 -5
    9. Sileks Kratovo 3 5 1 0 4 5 8 -3
    10. Rabotnicki Skopje 3 5 1 0 4 4 9 -5