cal Piłka nożna jest matematyką
Jeszcze
Więcej
Zapowiedzi meczów Wyniki na żywo Kontuzjowani zawodnicy Porównanie drużyn
Ustawienia
Strefa czasowa
cfimg
Kurs

    Kazachstan Premier League

    Zwycięstwa gospodarzy / Remisy / Zwycięstwa gości
    Rozegrane mecze: 240
    Zwycięstwa gospodarzy: 111
     
     
    46%
    Remisy: 65
     
     
    27%
    Zwycięstwa gości: 64
     
     
    27%
     
    Spotkanie z wynikiem Poniżej/Powyżej 2.5 goli
    Poniżej 2.5 goli: 119
     
     
    50%
    Powyżej 2.5 goli: 121
     
     
    50%
     
    Strzelone gole
    Wszystkie gole: 615  
    Gole gospodarzy: 349
     
     
    57%
    Gole gości: 266
     
     
    43%
    Gole w meczu: 2.56
    5 najlepszych ataków
    Drużyna Strzelone gole Gole w meczu
    1. Kairat Almaty 60 2
    2. Ordabasy 59 1.97
    3. FK Okzhetpes 49 1.63
    4. Astana 48 1.6
    5. FK Aktobe 47 1.57
    5 najlepszych obroń
    Drużyna Stracone bramki Gole w meczu
    1. Ordabasy 23 0.77
    2. Kairat Almaty 23 0.77
    3. Astana 31 1.03
    4. FK Atyrau 35 1.17
    5. FK Okzhetpes 38 1.27
    Najgorszy ataków
    Drużyna Strzelone gole Gole w meczu
    1. Kaisar Kyzylorda 25 0.83
    2. FK Atyrau 27 0.9
    3. Ulytau 27 0.9
    4. FK Kyzylzhar 31 1.03
    5. FC Zhetysu 31 1.03
    Najgorszy obroń
    Drużyna Stracone bramki Gole w meczu
    1. FC Zhetysu 49 1.63
    2. Kaspij Aktau 44 1.47
    3. Irtysh Pavlodar 44 1.47
    4. Yelimay Semey 44 1.47
    5. Tobol Kostanay 42 1.4

    Najprostszy program
    Drużyna Program
    1. FK Okzhetpes
    2. FK Aktobe
    3. Yelimay Semey
    4. Tobol Kostanay
    5. FK Kyzylzhar
    Najtrudniejszy program
    Drużyna Program
    1. Kairat Almaty
    2
    3
    5
    4
    2. Kaisar Kyzylorda
    5
    3. Ordabasy
    1
    4. FC Zhetysu
    5. Ulytau
    Wyniki
    1 - 1 31
     
     
    12.92%
    1 - 0 31
     
     
    12.92%
    2 - 1 27
     
     
    11.25%
    1 - 2 18
     
     
    7.5%
    2 - 0 18
     
     
    7.5%
    0 - 0 17
     
     
    7.08%
    2 - 2 16
     
     
    6.67%
    0 - 1 15
     
     
    6.25%
    3 - 1 10
     
     
    4.17%
    3 - 0 8
     
     
    3.33%
    0 - 2 7
     
     
    2.92%
    1 - 3 6
     
     
    2.5%
    2 - 3 6
     
     
    2.5%
    3 - 2 6
     
     
    2.5%
    0 - 3 5
     
     
    2.08%
    4 - 1 5
     
     
    2.08%
    1 - 4 4
     
     
    1.67%
    4 - 0 3
     
     
    1.25%
    2 - 4 2
     
     
    0.83%
    5 - 0 2
     
     
    0.83%
    0 - 4 1
     
     
    0.42%
    3 - 3 1
     
     
    0.42%
    4 - 2 1
     
     
    0.42%

    Mecze Gol-Gol
    Mecze Gol-Gol: 133
     
     
    55%

    Pierwsza połowa: Zwycięstwa gospodarzy / Remisy / Zwycięstwa gości
    Zwycięstwa gospodarzy: 84
     
     
    35%
    Remisy: 100
     
     
    42%
    Zwycięstwa gości: 55
     
     
    23%
    Najlepszych forma
    Drużyna Forma Liczba punktów
    1. 13
    2. 12
    3. 11
    4. 10
    5. 10
    Najgorszy forma
    Drużyna Forma Liczba punktów
    1. 4
    2. 5
    3. 5
    4. 6
    5. 7
    <
    listopada 2026
    Piłka nożna prognozy
    >
    {"10":"pa\u017adziernika 2026","11":"listopada 2026","12":"grudnia 2026"}
    PnWtŚrCzPtSoN
    01
    02030405060708
    09101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    30

    Sezon zasadniczy

    KLASYFIKACJA PKT M Z R P +/-
    1
    Ordabasy 68 30 21 5 4 36
    2
    Kairat Almaty 65 30 19 8 3 37
    3
    Astana 54 30 15 9 6 17
    4
    FK Okzhetpes 54 30 16 6 8 11
    5
    FK Aktobe 49 30 14 7 9 8
    6
    Yelimay Semey 45 30 12 9 9 -1
    7
    Tobol Kostanay 41 30 12 5 13 0
    8
    Zhenis 36 30 9 9 12 -8
    9
    Ulytau 35 30 9 8 13 -11
    10
    FK Kyzylzhar 33 30 9 6 15 -11
    11
    Kaspij Aktau 33 30 9 6 15 -12
    12
    Irtysh Pavlodar 32 30 8 8 14 -13
    13
    FK Atyrau 30 30 6 12 12 -8
    14
    Altai Semey 28 30 6 10 14 -11
    15
    FC Zhetysu 27 30 6 9 15 -18
    16
    Kaisar Kyzylorda 25 30 4 13 13 -16
    Champions League Qual.
    Europa Conference League Qual.
    Relegation

    Porada dnia

    8.
    2.
    Guadalajara Chivas nie przegrało w 8 kolejnych wyjazdowych meczach Liga MX.