cal Piłka nożna jest matematyką
Jeszcze
Więcej
Zapowiedzi meczów Wyniki na żywo Kontuzjowani zawodnicy Porównanie drużyn
Ustawienia
Strefa czasowa
cfimg
Kurs

    Chile Primera B

    Zwycięstwa gospodarzy / Remisy / Zwycięstwa gości
    Rozegrane mecze: 216
    Zwycięstwa gospodarzy: 96
     
     
    44%
    Remisy: 62
     
     
    29%
    Zwycięstwa gości: 58
     
     
    27%
     
    Spotkanie z wynikiem Poniżej/Powyżej 2.5 goli
    Poniżej 2.5 goli: 115
     
     
    53%
    Powyżej 2.5 goli: 101
     
     
    47%
     
    Strzelone gole
    Wszystkie gole: 565  
    Gole gospodarzy: 325
     
     
    58%
    Gole gości: 240
     
     
    42%
    Gole w meczu: 2.62
    5 najlepszych ataków
    Drużyna Strzelone gole Gole w meczu
    1. Antofagasta 47 1.74
    2. Cobreloa 45 1.67
    3. CD Magallanes 44 1.63
    4. Santiago Wanderers 42 1.56
    5. San Luis Quillota 42 1.56
    5 najlepszych obroń
    Drużyna Stracone bramki Gole w meczu
    1. Antofagasta 26 0.96
    2. San Marcos Arica 27 1
    3. San Luis Quillota 29 1.07
    4. Cobreloa 29 1.07
    5. Deportes Iquique 30 1.11
    Najgorszy ataków
    Drużyna Strzelone gole Gole w meczu
    1. Unión San Felipe 16 0.59
    2. Curicó Unido 24 0.89
    3. Puerto Montt 26 0.96
    4. Rangers Talca 27 1
    5. Deportes Santa Cruz 28 1.04
    Najgorszy obroń
    Drużyna Stracone bramki Gole w meczu
    1. Unión San Felipe 48 1.78
    2. Rangers Talca 42 1.56
    3. Deportes Santa Cruz 42 1.56
    4. Curicó Unido 40 1.48
    5. Deportes Copiapó 40 1.48

    Najprostszy program
    Drużyna Program
    1. Deportes Temuco
    1
    4
    2
    2. Deportes Copiapó
    3
    2
    3
    3. Cobreloa
    4
    2
    2
    4. Unión Española
    2
    1
    1
    5. Unión San Felipe
    3
    2
    3
    Najtrudniejszy program
    Drużyna Program
    1. Puerto Montt
    4
    5
    1
    4
    2. Antofagasta
    2
    5
    2
    2
    3. San Luis Quillota
    4
    4
    4
    4. Deportes Recoleta
    4
    5
    3
    5. CD Magallanes
    5
    3
    4
    Wyniki
    1 - 1 32
     
     
    14.81%
    2 - 1 23
     
     
    10.65%
    2 - 0 22
     
     
    10.19%
    0 - 1 19
     
     
    8.8%
    0 - 0 18
     
     
    8.33%
    1 - 0 16
     
     
    7.41%
    1 - 2 13
     
     
    6.02%
    2 - 2 11
     
     
    5.09%
    0 - 2 8
     
     
    3.7%
    3 - 1 8
     
     
    3.7%
    3 - 2 6
     
     
    2.78%
    2 - 3 5
     
     
    2.31%
    4 - 0 5
     
     
    2.31%
    3 - 0 4
     
     
    1.85%
    4 - 2 4
     
     
    1.85%
    0 - 3 3
     
     
    1.39%
    5 - 1 3
     
     
    1.39%
    0 - 4 2
     
     
    0.93%
    1 - 3 2
     
     
    0.93%
    1 - 4 2
     
     
    0.93%
    2 - 4 2
     
     
    0.93%
    4 - 1 2
     
     
    0.93%
    5 - 0 2
     
     
    0.93%
    1 - 5 1
     
     
    0.46%
    3 - 4 1
     
     
    0.46%
    3 - 3 1
     
     
    0.46%
    4 - 3 1
     
     
    0.46%

    Mecze Gol-Gol
    Mecze Gol-Gol: 117
     
     
    54%

    Pierwsza połowa: Zwycięstwa gospodarzy / Remisy / Zwycięstwa gości
    Zwycięstwa gospodarzy: 81
     
     
    38%
    Remisy: 90
     
     
    42%
    Zwycięstwa gości: 45
     
     
    21%
    Najlepszych forma
    Drużyna Forma Liczba punktów
    1. 18
    2. 12
    3. 11
    4. 11
    5. 10
    Najgorszy forma
    Drużyna Forma Liczba punktów
    1. 2
    2. 2
    3. 3
    4. 6
    5. 6
    <
    października 2026
    Piłka nożna prognozy
    >
    {"9":"wrze\u015bnia 2026","10":"pa\u017adziernika 2026","11":"listopada 2026"}
    PnWtŚrCzPtSoN
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Sezon zasadniczy

    KLASYFIKACJA PKT M Z R P +/-
    1
    San Luis Quillota 50 27 14 8 5 13
    2
    Cobreloa 48 27 13 9 5 16
    3
    CD Magallanes 46 27 13 7 7 5
    4
    Antofagasta 44 27 12 8 7 21
    5
    Santiago Wanderers 44 27 12 8 7 12
    6
    Deportes Recoleta 41 27 11 8 8 3
    7
    Deportes Copiapó 40 27 11 7 9 2
    8
    San Marcos Arica 39 27 10 9 8 6
    9
    Unión Española 36 27 10 6 11 -3
    10
    Deportes Temuco 35 27 9 8 10 5
    11
    Deportes Iquique 34 27 8 10 9 6
    12
    Puerto Montt 34 27 10 4 13 -9
    13
    Curicó Unido 27 27 7 9 11 -16
    14
    Deportes Santa Cruz 22 27 4 10 13 -14
    15
    Unión San Felipe 22 27 5 7 15 -32
    16
    Rangers Talca 21 27 5 6 16 -15
    CORRECTIONS
    Curicó Unido: -3 Liczba punktów
    Promotion
    Play-off Semi-finals
    Play-off Quarter-finals
    Relegation

    Porada dnia

    2.
    1.
    Flamengo jest niepokonany w ostatnich 13 meczach Copa Libertadores.