cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă

    Uruguay Primera Division

    Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Meciuri jucate: 257
    Victorii gazda: 106
     
     
    41%
    Egalitati: 66
     
     
    26%
    Victorii oaspete: 85
     
     
    33%
     
    Intalniri cu goluri marcate Sub / Peste 2.5 goluri
    Sub 2.5 goluri: 144
     
     
    56%
    Peste 2.5 goluri: 113
     
     
    44%
     
    Goluri marcate
    Toate golurile: 610  
    Goluri gazde: 334
     
     
    55%
    Goluri oaspeti: 276
     
     
    45%
    Goluri la un meci: 2.37
    Clasatie cu cele mai bune 5 ofensive
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. CA Torque 73 1.74
    2. CA Peñarol 67 1.6
    3. CD Maldonado 64 1.52
    4. Nacional (URU) 62 1.48
    5. Liverpool (URU) 61 1.45
    Clasatie cu cele mai bune 5 aparari
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Racing Club (URU) 35 0.83
    2. Central Español 36 0.86
    3. Cerro Largo 36 0.86
    4. Danubio FC 38 0.9
    5. Defensor Sporting 42 1
    Cel mai grav atac
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Danubio FC 30 0.71
    2. Cerro Largo 35 0.83
    3. Central Español 37 0.88
    4. CA Cerro 38 0.9
    5. CA Progreso 38 0.9
    Cea mai gravă apărare
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. CA Torque 67 1.6
    2. Liverpool (URU) 59 1.4
    3. CA Cerro 58 1.38
    4. Juventud LP 57 1.36
    5. Nacional (URU) 57 1.36

    Cel mai simplu program
    Echipa Program
    1. Montevideo Wanderers
    2
    2. CA Cerro
    2
    3. Danubio FC
    2
    4. Boston River
    2
    5. Central Español
    2
    Cel mai dur program
    Echipa Program
    1. CA Torque
    2
    2
    2. CD Maldonado
    5
    3. Liverpool (URU)
    5
    4. Peñarol
    4
    5. Albion FC (URU)
    4
    Rezultate
    1 - 1 34
     
     
    13.23%
    0 - 1 33
     
     
    12.84%
    1 - 0 30
     
     
    11.67%
    2 - 1 26
     
     
    10.12%
    1 - 2 22
     
     
    8.56%
    0 - 0 21
     
     
    8.17%
    2 - 0 16
     
     
    6.23%
    0 - 2 10
     
     
    3.89%
    3 - 0 10
     
     
    3.89%
    2 - 2 9
     
     
    3.5%
    1 - 3 8
     
     
    3.11%
    3 - 1 8
     
     
    3.11%
    3 - 2 5
     
     
    1.95%
    2 - 3 4
     
     
    1.56%
    4 - 1 4
     
     
    1.56%
    0 - 4 3
     
     
    1.17%
    4 - 0 3
     
     
    1.17%
    2 - 4 2
     
     
    0.78%
    3 - 3 2
     
     
    0.78%
    5 - 1 2
     
     
    0.78%
    0 - 3 1
     
     
    0.39%
    1 - 4 1
     
     
    0.39%
    2 - 5 1
     
     
    0.39%
    4 - 2 1
     
     
    0.39%
    6 - 1 1
     
     
    0.39%

    Meciuri Gol-Gol
    Meciuri Gol-Gol: 130
     
     
    51%

    Pauza: Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Victorii gazda: 80
     
     
    31%
    Egalitati: 118
     
     
    46%
    Victorii oaspete: 59
     
     
    23%
    Cea mai bună forma
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 14
    2. 14
    3. 13
    4. 11
    5. 10
    Cea mai proastă formă
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 1
    2. 2
    3. 4
    4. 4
    5. 5
    <
    Octombrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"9":"Septembrie 2026","10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Meci selectat


    Clausura

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    CA Torque 22 10 7 1 2 10
    2
    Liverpool (URU) 21 10 6 3 1 10
    3
    Peñarol 21 10 6 3 1 9
    4
    Nacional (URU) 20 10 6 2 2 5
    5
    CD Maldonado 18 10 5 3 2 8
    6
    Juventud LP 17 10 4 5 1 6
    7
    CA Cerro 17 10 5 2 3 -1
    8
    Montevideo Wanderers 15 10 4 3 3 -1
    9
    CA Progreso 13 10 4 1 5 -3
    10
    Boston River 12 10 3 3 4 0
    11
    Racing Club (URU) 12 10 3 3 4 -1
    12
    Defensor Sporting 8 10 2 2 6 -8
    13
    Danubio FC 7 10 1 4 5 -7
    14
    Albion FC (URU) 6 10 2 0 8 -8
    15
    Cerro Largo 5 10 0 5 5 -7
    16
    Central Español 5 10 1 2 7 -12
    Promotion Play-off

    Grupa 1

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Peñarol 16 7 5 1 1 9
    2
    Cerro Largo 11 7 3 2 2 2
    3
    Racing Club (URU) 10 7 2 4 1 1
    4
    Liverpool (URU) 9 7 2 3 2 0
    5
    Central Español 9 7 2 3 2 0
    6
    CA Cerro 9 7 3 0 4 -4
    7
    Defensor Sporting 6 7 1 3 3 -3
    8
    Boston River 5 7 1 2 4 -5
    Final

    Grupa 2

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Montevideo Wanderers 15 7 4 3 0 8
    2
    Nacional (URU) 13 7 4 1 2 0
    3
    CD Maldonado 12 7 3 3 1 6
    4
    CA Torque 12 7 4 0 3 0
    5
    Juventud LP 8 7 2 2 3 -3
    6
    Albion FC (URU) 6 7 1 3 3 -2
    7
    CA Progreso 6 7 2 0 5 -5
    8
    Danubio FC 4 7 0 4 3 -4
    Final

    Apertura

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Racing Club (URU) 31 15 9 4 2 9
    2
    CD Maldonado 29 15 9 2 4 8
    3
    Albion FC (URU) 28 15 8 4 3 10
    4
    Peñarol 27 15 8 3 4 7
    5
    Central Español 24 15 7 3 5 1
    6
    CA Torque 23 15 6 5 4 6
    7
    Nacional (URU) 22 15 7 1 7 5
    8
    Defensor Sporting 21 15 5 6 4 2
    9
    Liverpool (URU) 20 15 5 5 5 2
    10
    Montevideo Wanderers 20 15 6 2 7 -5
    11
    Danubio FC 18 15 4 6 5 -4
    12
    Cerro Largo 17 15 5 2 8 -3
    13
    Boston River 17 15 5 2 8 -6
    14
    Juventud LP 15 15 4 3 8 -5
    15
    CA Progreso 10 15 2 4 9 -11
    16
    CA Cerro 10 15 2 4 9 -16
    Promotion Play-off

    Predictie al zilei

    2.
    4.
    Boca Juniors a păstrat poarta intactă în ultimele 4 meciuri acasă cu Talleres Córdoba în Liga Profesional.