cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă

    Ungaria NB II

    Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Meciuri jucate: 71
    Victorii gazda: 37
     
     
    52%
    Egalitati: 17
     
     
    24%
    Victorii oaspete: 17
     
     
    24%
     
    Intalniri cu goluri marcate Sub / Peste 2.5 goluri
    Sub 2.5 goluri: 34
     
     
    48%
    Peste 2.5 goluri: 37
     
     
    52%
     
    Goluri marcate
    Toate golurile: 204  
    Goluri gazde: 124
     
     
    61%
    Goluri oaspeti: 80
     
     
    39%
    Goluri la un meci: 2.87
    Clasatie cu cele mai bune 5 ofensive
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Soroksar 25 2.78
    2. Tiszakécske 21 2.33
    3. Kecskemeti TE 17 1.89
    4. Kazincbarcikai SC 16 1.78
    5. Gyirmót FC 14 1.56
    Clasatie cu cele mai bune 5 aparari
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Kecskemeti TE 9 1
    2. Szegedi AK 9 1.13
    3. Mezokovesdi SE 10 1.11
    4. Fehervar 11 1.22
    5. Nagykanizsa FC 11 1.22
    Cel mai grav atac
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Kozarmisleny SE 6 0.67
    2. Szegedi AK 7 0.88
    3. Nagykanizsa FC 7 0.78
    4. Szentlorinc SE 9 1
    5. Budapesti VSC 9 1.13
    Cea mai gravă apărare
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Csakvari TK 21 2.33
    2. Kozarmisleny SE 18 2
    3. Diosgyori VTK 16 1.78
    4. Karcagi SE 14 1.56
    5. Gyirmót FC 14 1.56

    Cel mai simplu program
    Echipa Program
    1. Tiszakécske
    1
    2
    3
    4
    1
    4
    2. Mezokovesdi SE
    5
    1
    1
    1
    2
    2
    3. FC Ajka
    2
    3
    4
    1
    4
    2
    4. Budapesti VSC
    3
    4
    1
    3
    4
    1
    5. Karcagi SE
    2
    5
    4
    1
    3
    2
    Cel mai dur program
    Echipa Program
    1. Szentlorinc SE
    4
    1
    4
    2
    5
    4
    2. Soroksar
    3
    4
    1
    4
    2
    5
    3. Diosgyori VTK
    4
    2
    5
    4
    1
    1
    4. Nagykanizsa FC
    1
    2
    2
    5
    4
    1
    5. Csakvari TK
    4
    4
    2
    1
    3
    3
    Rezultate
    1 - 1 9
     
     
    12.68%
    1 - 0 9
     
     
    12.68%
    2 - 1 6
     
     
    8.45%
    2 - 0 6
     
     
    8.45%
    0 - 1 5
     
     
    7.04%
    1 - 2 5
     
     
    7.04%
    2 - 2 4
     
     
    5.63%
    0 - 2 3
     
     
    4.23%
    3 - 0 3
     
     
    4.23%
    3 - 1 3
     
     
    4.23%
    0 - 0 2
     
     
    2.82%
    1 - 4 2
     
     
    2.82%
    3 - 3 2
     
     
    2.82%
    3 - 2 2
     
     
    2.82%
    4 - 0 2
     
     
    2.82%
    4 - 1 2
     
     
    2.82%
    0 - 3 1
     
     
    1.41%
    2 - 3 1
     
     
    1.41%
    4 - 2 1
     
     
    1.41%
    4 - 3 1
     
     
    1.41%
    5 - 2 1
     
     
    1.41%
    6 - 0 1
     
     
    1.41%

    Meciuri Gol-Gol
    Meciuri Gol-Gol: 39
     
     
    55%

    Pauza: Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Victorii gazda: 28
     
     
    39%
    Egalitati: 32
     
     
    45%
    Victorii oaspete: 11
     
     
    15%
    Cea mai bună forma
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 16
    2. 14
    3. 13
    4. 11
    5. 11
    Cea mai proastă formă
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 1
    2. 4
    3. 4
    4. 6
    5. 6
    <
    Octombrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"9":"Septembrie 2026","10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031
    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Soroksar 20 9 6 2 1 13
    2
    Kecskemeti TE 20 9 6 2 1 8
    3
    Tiszakécske 19 9 5 4 0 8
    4
    Gyirmót FC 16 9 5 1 3 0
    5
    Kazincbarcikai SC 16 9 4 4 1 5
    6
    FC Ajka 15 9 4 3 2 2
    7
    Mezokovesdi SE 14 9 4 2 3 3
    8
    Fehervar 12 9 4 0 5 3
    9
    Szentlorinc SE 11 9 3 2 4 -4
    10
    Diosgyori VTK 11 9 3 2 4 -5
    11
    Karcagi SE 11 9 2 5 2 -1
    12
    Nagykanizsa FC 9 9 3 0 6 -4
    13
    Budapesti VSC 7 8 2 1 5 -2
    14
    Szegedi AK 7 8 1 4 3 -2
    15
    Csakvari TK 4 9 1 1 7 -12
    16
    Kozarmisleny SE 4 9 1 1 7 -12
    Promotion
    Promotion Play-off
    Relegation

    Predictie al zilei

    2.
    1.
    Flamengo este neînvinsă în ultimele 13 meciuri din Copa Libertadores.