cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă

    Ungaria NB I

    Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Meciuri jucate: 53
    Victorii gazda: 22
     
     
    42%
    Egalitati: 16
     
     
    30%
    Victorii oaspete: 15
     
     
    28%
     
    Intalniri cu goluri marcate Sub / Peste 2.5 goluri
    Sub 2.5 goluri: 21
     
     
    40%
    Peste 2.5 goluri: 32
     
     
    60%
     
    Goluri marcate
    Toate golurile: 169  
    Goluri gazde: 96
     
     
    57%
    Goluri oaspeti: 73
     
     
    43%
    Goluri la un meci: 3.19
    Clasatie cu cele mai bune 5 ofensive
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Paksi 19 2.11
    2. Vasas SC 18 2
    3. Ujpest FC 18 2
    4. Gyori ETO FC 16 1.78
    5. MTK Budapest 15 1.67
    Clasatie cu cele mai bune 5 aparari
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Ferencvaros 9 1.13
    2. Puskas Akademia 10 1.11
    3. Kisvárda FC 11 1.22
    4. Gyori ETO FC 11 1.22
    5. Vasas SC 12 1.33
    Cel mai grav atac
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Kisvárda FC 10 1.11
    2. Nyiregyhaza 10 1.11
    3. Ferencvaros 12 1.5
    4. Budapest Honved 12 1.5
    5. Zalaegerszegi TE 12 1.33
    Cea mai gravă apărare
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Nyiregyhaza 19 2.11
    2. Zalaegerszegi TE 18 2
    3. Paksi 17 1.89
    4. MTK Budapest 17 1.89
    5. Debrecen VSC 16 1.78

    Cel mai simplu program
    Echipa Program
    1. Debrecen VSC
    2
    1
    4
    3
    1
    2
    2. Puskas Akademia
    3
    1
    3
    2
    2
    4
    3. Kisvárda FC
    4
    2
    1
    4
    3
    1
    4. Ujpest FC
    4
    2
    1
    3
    2
    2
    5. Budapest Honved
    1
    3
    2
    2
    4
    4
    Cel mai dur program
    Echipa Program
    1. Gyori ETO FC
    4
    3
    4
    1
    4
    3
    2. Paksi
    2
    4
    4
    2
    1
    4
    3. Zalaegerszegi TE
    3
    2
    2
    4
    4
    4
    4. Ferencvaros
    2
    2
    2
    4
    4
    4
    5. MTK Budapest
    4
    4
    2
    1
    4
    3
    Rezultate
    1 - 1 9
     
     
    16.98%
    0 - 1 4
     
     
    7.55%
    1 - 2 4
     
     
    7.55%
    2 - 1 4
     
     
    7.55%
    2 - 2 4
     
     
    7.55%
    1 - 0 3
     
     
    5.66%
    2 - 4 3
     
     
    5.66%
    3 - 0 3
     
     
    5.66%
    3 - 2 3
     
     
    5.66%
    0 - 2 2
     
     
    3.77%
    0 - 0 2
     
     
    3.77%
    3 - 1 2
     
     
    3.77%
    4 - 2 2
     
     
    3.77%
    0 - 3 1
     
     
    1.89%
    2 - 3 1
     
     
    1.89%
    2 - 0 1
     
     
    1.89%
    3 - 3 1
     
     
    1.89%
    4 - 0 1
     
     
    1.89%
    5 - 0 1
     
     
    1.89%
    5 - 2 1
     
     
    1.89%
    5 - 1 1
     
     
    1.89%

    Meciuri Gol-Gol
    Meciuri Gol-Gol: 35
     
     
    66%

    Pauza: Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Victorii gazda: 19
     
     
    36%
    Egalitati: 21
     
     
    40%
    Victorii oaspete: 13
     
     
    25%
    Cea mai bună forma
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 12
    2. 12
    3. 10
    4. 10
    5. 10
    Cea mai proastă formă
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 5
    2. 5
    3. 5
    4. 6
    5. 6
    <
    Octombrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"9":"Septembrie 2026","10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Meci selectat


    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Puskas Akademia 18 9 6 0 3 4
    2
    Vasas SC 15 9 4 3 2 6
    3
    Gyori ETO FC 15 9 4 3 2 5
    4
    Ujpest FC 15 9 4 3 2 4
    5
    Paksi 14 9 4 2 3 2
    6
    Ferencvaros 13 8 3 4 1 3
    7
    Kisvárda FC 10 9 2 4 3 -1
    8
    Debrecen VSC 10 9 2 4 3 -3
    9
    Zalaegerszegi TE 9 9 3 0 6 -6
    10
    MTK Budapest 9 9 2 3 4 -2
    11
    Nyiregyhaza 8 9 2 2 5 -9
    12
    Budapest Honved 7 8 1 4 3 -3
    Champions League Qual.
    Europa Conference League Qual.
    Relegation Play-off
    Relegation

    Predictie al zilei

    2.
    4.
    Boca Juniors a păstrat poarta intactă în ultimele 4 meciuri acasă cu Talleres Córdoba în Liga Profesional.