cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă

    Țara Galilor Premier

    Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Meciuri jucate: 104
    Victorii gazda: 51
     
     
    49%
    Egalitati: 15
     
     
    14%
    Victorii oaspete: 38
     
     
    37%
     
    Intalniri cu goluri marcate Sub / Peste 2.5 goluri
    Sub 2.5 goluri: 41
     
     
    39%
    Peste 2.5 goluri: 63
     
     
    61%
     
    Goluri marcate
    Toate golurile: 342  
    Goluri gazde: 185
     
     
    54%
    Goluri oaspeti: 157
     
     
    46%
    Goluri la un meci: 3.29
    Clasatie cu cele mai bune 5 ofensive
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. The New Saints 44 3.38
    2. Caernarfon Town 37 2.85
    3. GAP Connah's Quay 30 2.31
    4. Barry Town 28 2.15
    5. Airbus UK 25 1.92
    Clasatie cu cele mai bune 5 aparari
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. The New Saints 6 0.46
    2. GAP Connah's Quay 9 0.69
    3. Pen-y-Bont FC 11 0.85
    4. Colwyn Bay 15 1.15
    5. Caernarfon Town 15 1.15
    Cel mai grav atac
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Haverfordwest 8 0.62
    2. Trefelin BGC 8 0.62
    3. Ammanford 10 0.77
    4. Briton Ferry Llansawel 12 0.92
    5. Flint Town Utd 12 0.92
    Cea mai gravă apărare
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Holywell Town 44 3.38
    2. Cambrian & Clydach 33 2.54
    3. Ammanford 32 2.46
    4. Trefelin BGC 31 2.38
    5. Flint Town Utd 25 1.92

    Cel mai simplu program
    Echipa Program
    1. Pen-y-Bont FC
    2
    1
    3
    4
    2
    2
    2. Colwyn Bay
    3
    3
    1
    3
    1
    3
    3. The New Saints
    1
    5
    2
    1
    2
    4
    4. Cambrian & Clydach
    3
    4
    3
    2
    1
    2
    5. Cardiff Met
    2
    4
    2
    1
    3
    1
    Cel mai dur program
    Echipa Program
    1. Haverfordwest
    1
    1
    3
    4
    5
    4
    2. Trefelin BGC
    2
    3
    4
    5
    3
    3
    3. Llandudno
    5
    2
    5
    3
    1
    3
    4. Caernarfon Town
    2
    3
    4
    5
    1
    2
    5. Holywell Town
    4
    2
    3
    2
    2
    5
    Rezultate
    1 - 0 12
     
     
    11.54%
    1 - 1 9
     
     
    8.65%
    2 - 1 9
     
     
    8.65%
    0 - 1 8
     
     
    7.69%
    3 - 0 7
     
     
    6.73%
    2 - 0 6
     
     
    5.77%
    0 - 2 5
     
     
    4.81%
    1 - 2 5
     
     
    4.81%
    2 - 2 5
     
     
    4.81%
    0 - 5 4
     
     
    3.85%
    1 - 3 4
     
     
    3.85%
    1 - 4 3
     
     
    2.88%
    3 - 1 3
     
     
    2.88%
    0 - 4 2
     
     
    1.92%
    0 - 3 2
     
     
    1.92%
    2 - 3 2
     
     
    1.92%
    3 - 2 2
     
     
    1.92%
    4 - 1 2
     
     
    1.92%
    0 - 0 1
     
     
    0.96%
    1 - 6 1
     
     
    0.96%
    1 - 5 1
     
     
    0.96%
    3 - 5 1
     
     
    0.96%
    4 - 3 1
     
     
    0.96%
    4 - 2 1
     
     
    0.96%
    5 - 1 1
     
     
    0.96%
    5 - 0 1
     
     
    0.96%
    5 - 2 1
     
     
    0.96%
    6 - 2 1
     
     
    0.96%
    6 - 1 1
     
     
    0.96%
    6 - 0 1
     
     
    0.96%
    9 - 1 1
     
     
    0.96%
    9 - 0 1
     
     
    0.96%

    Meciuri Gol-Gol
    Meciuri Gol-Gol: 54
     
     
    52%

    Pauza: Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Victorii gazda: 39
     
     
    38%
    Egalitati: 28
     
     
    27%
    Victorii oaspete: 37
     
     
    36%
    Cea mai bună forma
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 18
    2. 15
    3. 15
    4. 15
    5. 11
    Cea mai proastă formă
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 1
    2. 1
    3. 4
    4. 5
    5. 6
    <
    Octombrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"9":"Septembrie 2026","10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Sezon obișnuit

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    The New Saints 37 13 12 1 0 38
    2
    GAP Connah's Quay 31 13 10 1 2 21
    3
    Pen-y-Bont FC 30 13 9 3 1 14
    4
    Caernarfon Town 26 13 8 2 3 22
    5
    Colwyn Bay 25 13 8 1 4 7
    6
    Barry Town 25 13 8 1 4 5
    7
    Cardiff Met 21 13 6 3 4 8
    8
    Airbus UK 21 13 7 0 6 7
    9
    Cambrian & Clydach 18 13 5 3 5 -12
    10
    Llandudno 16 13 5 1 7 -1
    11
    Briton Ferry 12 13 3 3 7 -10
    12
    Haverfordwest 10 13 3 1 9 -11
    13
    Ammanford 9 13 2 3 8 -22
    14
    Flint Town Utd 8 13 2 2 9 -13
    15
    Trefelin BGC 6 13 1 3 9 -23
    16
    Holywell Town 2 13 0 2 11 -30
    Championship Group
    Europa Conference League playoffs
    Relegation Group

    Predictie al zilei

    9.
    2.
    Junior Barranquilla nu a primit gol în ultimele 3 deplasări împotriva celor de la Deportivo Cali în Primera A.