cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă

    Paraguay Division Intermedia

    Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Meciuri jucate: 224
    Victorii gazda: 91
     
     
    41%
    Egalitati: 61
     
     
    27%
    Victorii oaspete: 72
     
     
    32%
     
    Intalniri cu goluri marcate Sub / Peste 2.5 goluri
    Sub 2.5 goluri: 119
     
     
    53%
    Peste 2.5 goluri: 105
     
     
    47%
     
    Goluri marcate
    Toate golurile: 590  
    Goluri gazde: 304
     
     
    52%
    Goluri oaspeti: 286
     
     
    48%
    Goluri la un meci: 2.63
    Clasatie cu cele mai bune 5 ofensive
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. General Caballero JLM 56 2
    2. Deportivo Santaní 47 1.68
    3. Independiente FBC 43 1.54
    4. Benjamín Aceval 43 1.54
    5. Paraguari 40 1.43
    Clasatie cu cele mai bune 5 aparari
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Deportivo Santaní 27 0.96
    2. 12 de Junio VH 28 1
    3. Sol de América (PAR) 29 1.04
    4. Resistencia SC 33 1.18
    5. General Caballero JLM 34 1.21
    Cel mai grav atac
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Guaireña FC 23 0.82
    2. Encarnación 25 0.89
    3. Resistencia SC 32 1.14
    4. Fernando de la Mora 32 1.14
    5. Tacuary FBC 32 1.14
    Cea mai gravă apărare
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Tacuary FBC 47 1.68
    2. CA Tembetary 45 1.61
    3. 3 de Noviembre 42 1.5
    4. Sportivo Carapeguá 41 1.46
    5. Fernando de la Mora 40 1.43

    Cel mai simplu program
    Echipa Program
    1. General Caballero JLM
    1
    2. Paraguari
    2
    3. Independiente FBC
    2
    4. 12 de Junio VH
    2
    5. Sportivo Carapeguá
    3
    Cel mai dur program
    Echipa Program
    1. Encarnación
    5
    2. Fernando de la Mora
    4
    3. Tacuary FBC
    2
    4. Guaireña FC
    2
    5. Resistencia SC
    4
    Rezultate
    1 - 1 33
     
     
    14.73%
    1 - 0 26
     
     
    11.61%
    2 - 1 20
     
     
    8.93%
    0 - 0 17
     
     
    7.59%
    0 - 1 17
     
     
    7.59%
    2 - 0 14
     
     
    6.25%
    1 - 2 13
     
     
    5.8%
    0 - 2 12
     
     
    5.36%
    1 - 3 11
     
     
    4.91%
    2 - 2 11
     
     
    4.91%
    3 - 2 11
     
     
    4.91%
    2 - 3 8
     
     
    3.57%
    3 - 1 7
     
     
    3.13%
    3 - 0 5
     
     
    2.23%
    0 - 4 3
     
     
    1.34%
    0 - 3 3
     
     
    1.34%
    2 - 4 3
     
     
    1.34%
    4 - 2 2
     
     
    0.89%
    4 - 3 2
     
     
    0.89%
    5 - 2 2
     
     
    0.89%
    1 - 4 1
     
     
    0.45%
    3 - 4 1
     
     
    0.45%
    4 - 1 1
     
     
    0.45%
    6 - 2 1
     
     
    0.45%

    Meciuri Gol-Gol
    Meciuri Gol-Gol: 127
     
     
    57%

    Pauza: Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Victorii gazda: 60
     
     
    27%
    Egalitati: 109
     
     
    49%
    Victorii oaspete: 55
     
     
    25%
    Cea mai bună forma
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 15
    2. 15
    3. 14
    4. 13
    5. 12
    Cea mai proastă formă
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 3
    2. 4
    3. 4
    4. 4
    5. 5
    <
    Octombrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"9":"Septembrie 2026","10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Meci selectat


    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    General Caballero JLM 56 28 17 5 6 22
    2
    Deportivo Santaní 54 28 17 3 8 20
    3
    12 de Junio VH 51 28 14 9 5 9
    4
    Independiente FBC 43 28 11 10 7 8
    5
    Benjamín Aceval 42 28 12 6 10 5
    6
    Sportivo Carapeguá 42 28 12 6 10 -5
    7
    Sol de América (PAR) 41 28 9 14 5 6
    8
    Paraguari 41 28 12 5 11 3
    9
    Resistencia SC 36 28 9 9 10 -1
    10
    CA Tembetary 36 28 10 6 12 -6
    11
    Fernando de la Mora 34 28 9 7 12 -8
    12
    Deportivo Capiatá 32 28 7 11 10 -4
    13
    3 de Noviembre 29 28 7 8 13 -6
    14
    Guaireña FC 28 28 7 7 14 -13
    15
    Tacuary FBC 24 28 4 12 12 -15
    16
    Encarnación 22 28 6 4 18 -15
    Promotion

    Predictie al zilei

    2.
    4.
    Boca Juniors a păstrat poarta intactă în ultimele 4 meciuri acasă cu Talleres Córdoba în Liga Profesional.