cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă

    Noua Zeelandă Premiership

    Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Meciuri jucate: 59
    Victorii gazda: 26
     
     
    44%
    Egalitati: 16
     
     
    27%
    Victorii oaspete: 17
     
     
    29%
     
    Intalniri cu goluri marcate Sub / Peste 2.5 goluri
    Sub 2.5 goluri: 19
     
     
    32%
    Peste 2.5 goluri: 40
     
     
    68%
     
    Goluri marcate
    Toate golurile: 208  
    Goluri gazde: 115
     
     
    55%
    Goluri oaspeti: 93
     
     
    45%
    Goluri la un meci: 3.53
    Clasatie cu cele mai bune 5 ofensive
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Team Wellington 35 2.5
    2. Waitakere United 28 2
    3. Auckland City 27 1.93
    4. Eastern Suburbs 25 1.79
    5. Hamilton Wanderers 23 1.64
    Clasatie cu cele mai bune 5 aparari
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Auckland City 13 0.93
    2. Team Wellington 21 1.5
    3. Hamilton Wanderers 21 1.5
    4. Eastern Suburbs 23 1.64
    5. Canterbury United 24 1.71
    Cel mai grav atac
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Hawke's Bay Utd 17 1.21
    2. Wellington PhoenixR 18 1.29
    3. Canterbury United 21 1.5
    4. Hamilton Wanderers 23 1.64
    5. Eastern Suburbs 25 1.79
    Cea mai gravă apărare
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Wellington PhoenixR 37 2.64
    2. Hawke's Bay Utd 29 2.07
    3. Waitakere United 26 1.86
    4. Canterbury United 24 1.71
    5. Eastern Suburbs 23 1.64

    Cel mai simplu program
    Echipa Program
    1. Waitakere United
    2. Team Wellington
    3. Hamilton Wanderers
    4. Canterbury United
    5. Hawke's Bay Utd
    Cel mai dur program
    Echipa Program
    1. Auckland City
    5
    4
    2. Eastern Suburbs (NZL)
    4
    5
    3. Wellington Phoenix (R)
    4
    Rezultate
    1 - 1 10
     
     
    16.95%
    2 - 1 5
     
     
    8.47%
    2 - 2 5
     
     
    8.47%
    1 - 2 4
     
     
    6.78%
    2 - 0 4
     
     
    6.78%
    0 - 3 3
     
     
    5.08%
    0 - 4 3
     
     
    5.08%
    1 - 0 3
     
     
    5.08%
    3 - 1 3
     
     
    5.08%
    3 - 2 3
     
     
    5.08%
    1 - 4 2
     
     
    3.39%
    4 - 1 2
     
     
    3.39%
    0 - 2 1
     
     
    1.69%
    0 - 1 1
     
     
    1.69%
    2 - 3 1
     
     
    1.69%
    2 - 4 1
     
     
    1.69%
    3 - 3 1
     
     
    1.69%
    3 - 4 1
     
     
    1.69%
    3 - 0 1
     
     
    1.69%
    4 - 0 1
     
     
    1.69%
    5 - 2 1
     
     
    1.69%
    5 - 1 1
     
     
    1.69%
    7 - 0 1
     
     
    1.69%
    8 - 0 1
     
     
    1.69%

    Meciuri Gol-Gol
    Meciuri Gol-Gol: 40
     
     
    68%

    Pauza: Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Victorii gazda: 17
     
     
    31%
    Egalitati: 21
     
     
    38%
    Victorii oaspete: 17
     
     
    31%
    Cea mai bună forma
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 15
    2. 11
    3. 8
    4. 6
    5.
    0
    Cea mai proastă formă
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1.
    0
    2.
    0
    3.
    0
    4.
    0
    5. 6
    <
    Octombrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"9":"Septembrie 2026","10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Sezon obișnuit

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Auckland City 28 14 8 4 2 14
    2
    Team Wellington 26 14 7 5 2 14
    3
    Hamilton Wanderers 20 14 5 5 4 2
    4
    Eastern Suburbs (NZL) 19 14 5 4 5 2
    5
    Waitakere United 18 14 4 6 4 2
    6
    Canterbury United 18 14 5 3 6 -3
    7
    Hawke's Bay Utd 13 14 4 1 9 -12
    8
    Wellington Phoenix (R) 10 14 2 4 8 -19
    Promotion Play-off

    Predictie al zilei

    15.
    12.
    Sporting Kansas City a avut peste 2.5 goluri în fiecare dintre ultimele 4 meciuri de acasă din MLS.