cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă

    Norvegia 1. Division

    Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Meciuri jucate: 215
    Victorii gazda: 108
     
     
    50%
    Egalitati: 38
     
     
    18%
    Victorii oaspete: 69
     
     
    32%
     
    Intalniri cu goluri marcate Sub / Peste 2.5 goluri
    Sub 2.5 goluri: 62
     
     
    29%
    Peste 2.5 goluri: 153
     
     
    71%
     
    Goluri marcate
    Toate golurile: 821  
    Goluri gazde: 467
     
     
    57%
    Goluri oaspeti: 354
     
     
    43%
    Goluri la un meci: 3.82
    Clasatie cu cele mai bune 5 ofensive
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Kongsvinger 81 3
    2. Haugesund 78 2.89
    3. Stromsgodset IF 76 2.81
    4. Ranheim Fotball 68 2.52
    5. Stabaek 64 2.37
    Clasatie cu cele mai bune 5 aparari
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Stromsgodset IF 33 1.22
    2. Stabaek 34 1.26
    3. Bryne FK 38 1.41
    4. Odd BK 41 1.52
    5. Kongsvinger 42 1.56
    Cel mai grav atac
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Raufoss IL 29 1.12
    2. Asane Fotball 37 1.37
    3. Bryne FK 37 1.37
    4. Sandnes Ulf 37 1.37
    5. Moss FK 40 1.48
    Cea mai gravă apărare
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Raufoss IL 69 2.65
    2. Ranheim Fotball 67 2.48
    3. Asane Fotball 61 2.26
    4. Strommen IF 59 2.19
    5. Sogndal 59 2.27

    Cel mai simplu program
    Echipa Program
    1. Lyn Oslo
    2
    1
    2
    1
    2
    2. Moss FK
    2
    1
    5
    3
    3. Ranheim Fotball
    4
    1
    3
    1
    2
    4. Raufoss IL
    2
    1
    3
    2
    1
    5. Kongsvinger
    1
    1
    2
    4
    4
    Cel mai dur program
    Echipa Program
    1. Stromsgodset IF
    5
    2
    4
    2
    2
    2. Sogndal
    1
    1
    5
    3
    3
    2
    3. Sandnes Ulf
    5
    2
    5
    4
    1
    4. Haugesund
    5
    2
    4
    1
    4
    5. Bryne FK
    3
    1
    1
    2
    5
    Rezultate
    1 - 1 15
     
     
    6.98%
    2 - 1 14
     
     
    6.51%
    1 - 0 13
     
     
    6.05%
    1 - 2 13
     
     
    6.05%
    2 - 0 13
     
     
    6.05%
    2 - 2 12
     
     
    5.58%
    3 - 0 12
     
     
    5.58%
    0 - 2 10
     
     
    4.65%
    3 - 1 9
     
     
    4.19%
    4 - 2 9
     
     
    4.19%
    5 - 1 9
     
     
    4.19%
    2 - 3 8
     
     
    3.72%
    0 - 1 7
     
     
    3.26%
    3 - 2 7
     
     
    3.26%
    0 - 3 6
     
     
    2.79%
    1 - 3 5
     
     
    2.33%
    1 - 4 5
     
     
    2.33%
    3 - 3 5
     
     
    2.33%
    0 - 0 4
     
     
    1.86%
    4 - 1 4
     
     
    1.86%
    4 - 0 4
     
     
    1.86%
    0 - 4 3
     
     
    1.4%
    3 - 4 3
     
     
    1.4%
    4 - 3 3
     
     
    1.4%
    2 - 4 2
     
     
    0.93%
    4 - 4 2
     
     
    0.93%
    5 - 0 2
     
     
    0.93%
    6 - 2 2
     
     
    0.93%
    6 - 1 2
     
     
    0.93%
    0 - 7 1
     
     
    0.47%
    0 - 5 1
     
     
    0.47%
    1 - 5 1
     
     
    0.47%
    1 - 6 1
     
     
    0.47%
    2 - 5 1
     
     
    0.47%
    3 - 5 1
     
     
    0.47%
    4 - 5 1
     
     
    0.47%
    5 - 2 1
     
     
    0.47%
    5 - 4 1
     
     
    0.47%
    6 - 0 1
     
     
    0.47%
    7 - 2 1
     
     
    0.47%
    9 - 1 1
     
     
    0.47%

    Meciuri Gol-Gol
    Meciuri Gol-Gol: 138
     
     
    64%

    Pauza: Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Victorii gazda: 92
     
     
    43%
    Egalitati: 68
     
     
    32%
    Victorii oaspete: 55
     
     
    26%
    Cea mai bună forma
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 18
    2. 13
    3. 13
    4. 12
    5. 11
    Cea mai proastă formă
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 2
    2. 2
    3. 4
    4. 4
    5. 4
    <
    Octombrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"9":"Septembrie 2026","10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Sezon obișnuit

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Stromsgodset IF 60 27 18 6 3 43
    2
    Kongsvinger 59 27 18 5 4 39
    3
    Haugesund 59 27 19 2 6 33
    4
    Stabaek 52 27 16 4 7 30
    5
    Odd BK 45 27 13 6 8 13
    6
    Bryne FK 39 27 12 3 12 -1
    7
    IL Hodd 38 27 11 5 11 -6
    8
    Ranheim Fotball 35 27 10 5 12 1
    9
    Egersunds IK 34 27 9 7 11 -11
    10
    Strommen IF 33 27 9 6 12 -11
    11
    Lyn Oslo 31 27 9 4 14 -16
    12
    Moss FK 29 27 8 5 14 -16
    13
    Sandnes Ulf 26 27 7 5 15 -17
    14
    Sogndal 24 26 6 6 14 -17
    15
    Asane Fotball 22 27 6 5 16 -24
    16
    Raufoss IL 20 26 6 2 18 -40
    CORRECTIONS
    Asane Fotball: -1 Numarul punctelor:
    Promotion
    Promotion Play-off
    Relegation Play-off
    Relegation

    Predictie al zilei

    9.
    2.
    Junior Barranquilla nu a primit gol în ultimele 3 deplasări împotriva celor de la Deportivo Cali în Primera A.