cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă

    Malta Premier League

    Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Meciuri jucate: 42
    Victorii gazda: 14
     
     
    33%
    Egalitati: 13
     
     
    31%
    Victorii oaspete: 15
     
     
    36%
     
    Intalniri cu goluri marcate Sub / Peste 2.5 goluri
    Sub 2.5 goluri: 21
     
     
    50%
    Peste 2.5 goluri: 21
     
     
    50%
     
    Goluri marcate
    Toate golurile: 114  
    Goluri gazde: 53
     
     
    46%
    Goluri oaspeti: 61
     
     
    54%
    Goluri la un meci: 2.71
    Clasatie cu cele mai bune 5 ofensive
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Valletta FC 17 2.43
    2. Floriana FC 17 2.43
    3. Marsaxlokk 13 1.86
    4. Hamrun Spartans 11 1.57
    5. Mosta FC 10 1.43
    Clasatie cu cele mai bune 5 aparari
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Valletta FC 6 0.86
    2. Birkirkara FC 6 0.86
    3. Balzan FC 7 1
    4. Sliema Wanderers 8 1.14
    5. Mosta FC 8 1.14
    Cel mai grav atac
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Birzebbuga St. Peters 3 0.43
    2. Gzira United 4 0.57
    3. Zabbar St. Patrick 6 0.86
    4. Hibernians Paola 6 0.86
    5. Sliema Wanderers 8 1.14
    Cea mai gravă apărare
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Birzebbuga St. Peters 16 2.29
    2. Gzira United 15 2.14
    3. Hibernians Paola 11 1.57
    4. Zabbar St. Patrick 11 1.57
    5. Marsaxlokk 10 1.43

    Cel mai simplu program
    Echipa Program
    1. Hibernians Paola
    1
    1
    3
    3
    2. Marsaxlokk
    3
    1
    2
    1
    3. Birzebbuga St. Peters
    2
    4
    1
    3
    4. Balzan FC
    2
    4
    3
    2
    5. Gzira United
    4
    2
    1
    4
    Cel mai dur program
    Echipa Program
    1. Valletta FC
    2
    3
    4
    4
    2. Sliema Wanderers
    4
    2
    4
    4
    3. Zabbar St. Patrick
    3
    4
    4
    3
    4. Mosta FC
    4
    4
    2
    2
    5. Birkirkara FC
    4
    4
    3
    1
    Rezultate
    1 - 1 8
     
     
    19.05%
    0 - 2 6
     
     
    14.29%
    1 - 0 4
     
     
    9.52%
    2 - 1 4
     
     
    9.52%
    0 - 3 3
     
     
    7.14%
    1 - 2 3
     
     
    7.14%
    2 - 2 3
     
     
    7.14%
    0 - 0 2
     
     
    4.76%
    4 - 1 2
     
     
    4.76%
    0 - 4 1
     
     
    2.38%
    1 - 3 1
     
     
    2.38%
    2 - 5 1
     
     
    2.38%
    2 - 0 1
     
     
    2.38%
    3 - 0 1
     
     
    2.38%
    4 - 2 1
     
     
    2.38%
    4 - 0 1
     
     
    2.38%

    Meciuri Gol-Gol
    Meciuri Gol-Gol: 23
     
     
    55%

    Pauza: Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Victorii gazda: 10
     
     
    24%
    Egalitati: 13
     
     
    31%
    Victorii oaspete: 19
     
     
    45%
    Cea mai bună forma
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 13
    2. 13
    3. 11
    4. 11
    5. 11
    Cea mai proastă formă
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 1
    2. 3
    3. 3
    4. 5
    5. 7
    <
    Octombrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"9":"Septembrie 2026","10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Meci selectat


    Apertura

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Valletta FC 16 7 5 1 1 11
    2
    Marsaxlokk 14 7 4 2 1 3
    3
    Floriana FC 14 7 4 2 1 9
    4
    Mosta FC 12 7 3 3 1 2
    5
    Hamrun Spartans 11 7 3 2 2 3
    6
    Sliema Wanderers 11 7 3 2 2 0
    7
    Balzan FC 10 7 2 4 1 3
    8
    Birkirkara FC 10 7 3 1 3 3
    9
    Hibernians Paola 6 7 1 3 3 -5
    10
    Zabbar St. Patrick 5 7 1 2 4 -5
    11
    Gzira United 3 7 0 3 4 -11
    12
    Birzebbuga St. Peters 1 7 0 1 6 -13
    Championship Group
    Relegation Group

    Predictie al zilei

    2.
    4.
    Boca Juniors a păstrat poarta intactă în ultimele 4 meciuri acasă cu Talleres Córdoba în Liga Profesional.