cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă

    Lituania A Lyga

    Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Meciuri jucate: 144
    Victorii gazda: 58
     
     
    40%
    Egalitati: 40
     
     
    28%
    Victorii oaspete: 46
     
     
    32%
     
    Intalniri cu goluri marcate Sub / Peste 2.5 goluri
    Sub 2.5 goluri: 68
     
     
    47%
    Peste 2.5 goluri: 76
     
     
    53%
     
    Goluri marcate
    Toate golurile: 382  
    Goluri gazde: 210
     
     
    55%
    Goluri oaspeti: 172
     
     
    45%
    Goluri la un meci: 2.65
    Clasatie cu cele mai bune 5 ofensive
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. FK Kauno Zalgiris 56 2
    2. Zalgiris 45 1.55
    3. Transinvest 43 1.54
    4. FK Suduva 39 1.34
    5. Dziugas FC 36 1.29
    Clasatie cu cele mai bune 5 aparari
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. FK Kauno Zalgiris 20 0.71
    2. FK Banga 28 1
    3. FK Suduva 29 1
    4. Zalgiris 34 1.17
    5. Transinvest 35 1.25
    Cel mai grav atac
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. FA Siauliai 24 0.83
    2. Panevezys 29 1.04
    3. Hegelmann Litauen 31 1.07
    4. FK Banga 32 1.14
    5. Dziugas FC 36 1.29
    Cea mai gravă apărare
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. FA Siauliai 58 2
    2. Hegelmann Litauen 48 1.66
    3. Panevezys 43 1.54
    4. Dziugas FC 40 1.43
    5. Transinvest 35 1.25

    Cel mai simplu program
    Echipa Program
    1. FA Siauliai
    2. Transinvest
    2
    3. Zalgiris
    3
    4. Panevezys
    3
    5. FK Banga
    3
    Cel mai dur program
    Echipa Program
    1. FK Kauno Zalgiris
    4
    1
    5
    5
    4
    4
    2. FK Suduva
    5
    3. Hegelmann Litauen
    4
    4. Dziugas FC
    1
    Rezultate
    1 - 1 18
     
     
    12.5%
    0 - 0 16
     
     
    11.11%
    1 - 2 12
     
     
    8.33%
    1 - 0 12
     
     
    8.33%
    2 - 0 8
     
     
    5.56%
    2 - 1 8
     
     
    5.56%
    0 - 2 7
     
     
    4.86%
    0 - 1 7
     
     
    4.86%
    3 - 0 7
     
     
    4.86%
    0 - 3 6
     
     
    4.17%
    1 - 3 6
     
     
    4.17%
    2 - 2 6
     
     
    4.17%
    3 - 2 6
     
     
    4.17%
    4 - 0 5
     
     
    3.47%
    3 - 1 4
     
     
    2.78%
    5 - 0 4
     
     
    2.78%
    2 - 3 3
     
     
    2.08%
    0 - 4 2
     
     
    1.39%
    0 - 5 2
     
     
    1.39%
    5 - 1 2
     
     
    1.39%
    3 - 4 1
     
     
    0.69%
    4 - 3 1
     
     
    0.69%
    4 - 1 1
     
     
    0.69%

    Meciuri Gol-Gol
    Meciuri Gol-Gol: 68
     
     
    47%

    Pauza: Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Victorii gazda: 51
     
     
    35%
    Egalitati: 61
     
     
    42%
    Victorii oaspete: 32
     
     
    22%
    Cea mai bună forma
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 13
    2. 10
    3. 10
    4. 9
    5. 8
    Cea mai proastă formă
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 4
    2. 4
    3. 4
    4. 8
    5. 8
    <
    Octombrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"9":"Septembrie 2026","10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Meci selectat


    Sezon obișnuit

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    FK Kauno Zalgiris 51 28 14 9 5 36
    2
    FK Suduva 50 29 13 11 5 10
    3
    Zalgiris 47 29 14 5 10 11
    4
    Transinvest 45 28 13 6 9 8
    5
    FK Banga 41 28 11 8 9 4
    6
    Dziugas FC 38 28 10 8 10 -4
    7
    Panevezys 32 28 9 5 14 -14
    8
    Hegelmann Litauen 26 29 4 14 11 -17
    9
    FA Siauliai 17 29 3 8 18 -34
    10
    FK Riteriai 0 0 0 0 0 0
    Champions League Qual.
    Europa Conference League Qual.
    Relegation Play-off
    Relegation

    Predictie al zilei

    2.
    4.
    Boca Juniors a păstrat poarta intactă în ultimele 4 meciuri acasă cu Talleres Córdoba în Liga Profesional.