cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă

    Lituania 1 Lyga

    Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Meciuri jucate: 206
    Victorii gazda: 102
     
     
    50%
    Egalitati: 32
     
     
    16%
    Victorii oaspete: 72
     
     
    35%
     
    Intalniri cu goluri marcate Sub / Peste 2.5 goluri
    Sub 2.5 goluri: 86
     
     
    42%
    Peste 2.5 goluri: 120
     
     
    58%
     
    Goluri marcate
    Toate golurile: 587  
    Goluri gazde: 325
     
     
    55%
    Goluri oaspeti: 262
     
     
    45%
    Goluri la un meci: 2.85
    Clasatie cu cele mai bune 5 ofensive
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Minija Kretinga 68 2.72
    2. NFA Kaunas 46 1.84
    3. FK Babrungas 45 1.73
    4. FK Tauras 43 1.72
    5. Vilniaus BFA 40 1.54
    Clasatie cu cele mai bune 5 aparari
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. FK Babrungas 11 0.42
    2. Minija Kretinga 13 0.52
    3. NFA Kaunas 26 1.04
    4. DFK Dainava 27 1.04
    5. FK Garliava 28 1.08
    Cel mai grav atac
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Kauno Zalgiris-2 26 1
    2. FK Ekranas 26 1
    3. Hegelmann Litauen 2 27 1.04
    4. FK Jonava 28 1.08
    5. TransINVEST Vilnius II 30 1.15
    Cea mai gravă apărare
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. FA Šiauliai II 59 2.27
    2. TransINVEST Vilnius II 59 2.27
    3. Hegelmann Litauen 2 59 2.27
    4. FK Ekranas 59 2.27
    5. Kauno Zalgiris-2 46 1.77

    Cel mai simplu program
    Echipa Program
    1. DFK Dainava
    1
    2
    1
    4
    2. TransINVEST Vilnius II
    2
    1
    2
    2
    3. FK Tauras
    2
    5
    1
    2
    4. Vilniaus BFA
    2
    5
    2
    2
    5. Neptunas Klaipeda
    5
    1
    2
    3
    Cel mai dur program
    Echipa Program
    1. NFA Kaunas
    4
    2
    5
    3
    4
    2. Atmosfera Mažeikiai
    4
    2
    5
    5
    1
    3. Hegelmann Litauen 2
    2
    5
    4
    2
    4. FK Minija Kretinga
    5
    4
    3
    2
    5. FK Ekranas
    3
    4
    2
    3
    Rezultate
    0 - 1 22
     
     
    10.68%
    2 - 1 21
     
     
    10.19%
    1 - 0 20
     
     
    9.71%
    1 - 2 15
     
     
    7.28%
    2 - 0 15
     
     
    7.28%
    3 - 1 14
     
     
    6.8%
    1 - 1 13
     
     
    6.31%
    3 - 0 13
     
     
    6.31%
    2 - 2 9
     
     
    4.37%
    0 - 0 8
     
     
    3.88%
    0 - 2 8
     
     
    3.88%
    0 - 3 6
     
     
    2.91%
    1 - 3 5
     
     
    2.43%
    4 - 0 5
     
     
    2.43%
    2 - 3 4
     
     
    1.94%
    3 - 2 4
     
     
    1.94%
    0 - 5 3
     
     
    1.46%
    0 - 4 3
     
     
    1.46%
    1 - 4 3
     
     
    1.46%
    3 - 3 2
     
     
    0.97%
    4 - 2 2
     
     
    0.97%
    4 - 1 2
     
     
    0.97%
    5 - 0 2
     
     
    0.97%
    1 - 7 1
     
     
    0.49%
    2 - 6 1
     
     
    0.49%
    3 - 4 1
     
     
    0.49%
    4 - 3 1
     
     
    0.49%
    5 - 1 1
     
     
    0.49%
    5 - 2 1
     
     
    0.49%
    6 - 1 1
     
     
    0.49%

    Meciuri Gol-Gol
    Meciuri Gol-Gol: 101
     
     
    49%

    Pauza: Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Victorii gazda: 67
     
     
    33%
    Egalitati: 84
     
     
    41%
    Victorii oaspete: 53
     
     
    26%
    Cea mai bună forma
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 18
    2. 16
    3. 15
    4. 13
    5. 11
    Cea mai proastă formă
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 4
    2. 4
    3. 4
    4. 4
    5. 5
    <
    Octombrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"9":"Septembrie 2026","10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Meci selectat


    Sezon obișnuit

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    FK Minija Kretinga 67 25 22 1 2 55
    2
    FK Babrungas 64 26 20 4 2 34
    3
    NFA Kaunas 51 25 16 3 6 20
    4
    Zalgiris-2 46 26 14 4 8 7
    5
    Neptunas Klaipeda 44 26 14 2 10 2
    6
    FK Tauras 43 25 13 4 8 12
    7
    Vilniaus BFA 43 26 13 4 9 3
    8
    DFK Dainava 41 26 11 8 7 10
    9
    Atmosfera Mažeikiai 31 25 8 7 10 4
    10
    FK Garliava 29 26 8 5 13 3
    11
    FK Jonava 27 26 7 6 13 -7
    12
    Kauno Zalgiris-2 23 26 7 2 17 -20
    13
    TransINVEST Vilnius II 22 26 6 4 16 -29
    14
    Hegelmann Litauen 2 22 26 7 1 18 -32
    15
    FA Šiauliai II 18 26 4 6 16 -29
    16
    FK Ekranas 15 26 4 3 19 -33
    Promotion
    Promotion Play-off
    Relegation Play-off
    Relegation

    Predictie al zilei

    2.
    4.
    Boca Juniors a păstrat poarta intactă în ultimele 4 meciuri acasă cu Talleres Córdoba în Liga Profesional.