cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă

    India Santosh Trophy

    Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Meciuri jucate: 88
    Victorii gazda: 31
     
     
    35%
    Egalitati: 19
     
     
    22%
    Victorii oaspete: 38
     
     
    43%
     
    Intalniri cu goluri marcate Sub / Peste 2.5 goluri
    Sub 2.5 goluri: 42
     
     
    48%
    Peste 2.5 goluri: 46
     
     
    52%
     
    Goluri marcate
    Toate golurile: 250  
    Goluri gazde: 111
     
     
    44%
    Goluri oaspeti: 139
     
     
    56%
    Goluri la un meci: 2.84
    Clasatie cu cele mai bune 5 ofensive
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Punjab 20 2.5
    2. Tamilnadu 20 2.5
    3. Railway 20 2.5
    4. Rajasthan United 16 2
    5. Services 12 1.5
    Clasatie cu cele mai bune 5 aparari
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Tamilnadu 2 0.25
    2. Railway 5 0.63
    3. Services 6 0.75
    4. Uttarakhand 7 0.88
    5. Orissa 9 1.13
    Cel mai grav atac
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Uttarakhand 10 1.25
    2. Orissa 11 1.38
    3. Nagaland 11 1.38
    4. Meghalaya 11 1.57
    5. Services 12 1.5
    Cea mai gravă apărare
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Nagaland 15 1.88
    2. Meghalaya 13 1.86
    3. Punjab 10 1.25
    4. Rajasthan United 9 1.13
    5. Orissa 9 1.13

    Cel mai simplu program
    Echipa Program
    1. Tamilnadu
    2. Rajasthan United
    3. Punjab
    4. Railway
    5. Services
    Cel mai dur program
    Echipa Program
    1. Meghalaya
    2. Orissa
    3. Uttarakhand
    4. Nagaland
    Rezultate
    1 - 1 11
     
     
    12.5%
    0 - 1 10
     
     
    11.36%
    1 - 0 10
     
     
    11.36%
    0 - 3 8
     
     
    9.09%
    2 - 0 5
     
     
    5.68%
    3 - 0 5
     
     
    5.68%
    0 - 6 4
     
     
    4.55%
    1 - 2 4
     
     
    4.55%
    0 - 4 3
     
     
    3.41%
    0 - 0 3
     
     
    3.41%
    0 - 2 3
     
     
    3.41%
    1 - 3 3
     
     
    3.41%
    2 - 1 3
     
     
    3.41%
    2 - 2 3
     
     
    3.41%
    4 - 0 3
     
     
    3.41%
    3 - 3 2
     
     
    2.27%
    0 - 7 1
     
     
    1.14%
    0 - 5 1
     
     
    1.14%
    2 - 3 1
     
     
    1.14%
    3 - 1 1
     
     
    1.14%
    5 - 2 1
     
     
    1.14%
    5 - 1 1
     
     
    1.14%
    5 - 0 1
     
     
    1.14%
    8 - 1 1
     
     
    1.14%

    Meciuri Gol-Gol
    Meciuri Gol-Gol: 31
     
     
    35%

    Pauza: Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Victorii gazda: 24
     
     
    27%
    Egalitati: 26
     
     
    30%
    Victorii oaspete: 38
     
     
    43%
    Cea mai bună forma
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 11
    2. 9
    3. 8
    4. 8
    5. 7
    Cea mai proastă formă
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1.
    0
    2. 3
    3. 5
    4. 7
    5. 7
    <
    Octombrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"9":"Septembrie 2026","10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Final Group A

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    West Bengal 11 5 3 2 0 6
    2
    Tamilnadu 10 5 3 1 1 4
    3
    Rajasthan United 7 5 2 1 2 -2
    4
    Assam 6 5 1 3 1 2
    5
    Uttarakhand 4 5 1 1 3 -2
    6
    Nagaland 2 5 0 2 3 -8
    Play-off Quarter-finals

    Final Group B

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Kerala 10 5 3 1 1 5
    2
    Railway 7 5 1 4 0 2
    3
    Punjab 7 5 2 1 2 0
    4
    Services 6 5 1 3 1 0
    5
    Meghalaya 6 5 1 3 1 -2
    6
    Orissa 2 5 0 2 3 -5
    Play-off Quarter-finals

    Grupa A

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Punjab 9 3 3 0 0 10
    2
    J & K 6 3 2 0 1 5
    3
    Ladakh 3 3 1 0 2 -5
    4
    Himachal Pradesh 0 3 0 0 3 -10
    Next round

    Grupa B

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Uttarakhand 9 3 3 0 0 5
    2
    Haryana 4 3 1 1 1 0
    3
    Chandigarh 3 3 1 0 2 -2
    4
    Uttar Pradesh 1 3 0 1 2 -3
    Next round

    Grupa C

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Railway 7 3 2 1 0 13
    2
    Delhi 7 3 2 1 0 9
    3
    Jharkhand 3 3 1 0 2 -12
    4
    Bihar 0 3 0 0 3 -10
    Next round

    Grupa D

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Nagaland 7 3 2 1 0 4
    2
    Manipur 6 3 2 0 1 3
    3
    Mizoram 3 3 1 0 2 -2
    4
    Tripura 1 3 0 1 2 -5
    Next round

    Grupa E

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Meghalaya 3 2 1 0 1 0
    2
    Sikkim 3 2 1 0 1 0
    3
    Arunachal Pradesh 3 2 1 0 1 0
    Next round

    Grupa F

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Orissa 9 3 3 0 0 7
    2
    Telangana 6 3 2 0 1 4
    3
    Chhattisgarh 3 3 1 0 2 0
    4
    Madhya Pradesh 0 3 0 0 3 -11
    Next round

    Grupa G

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Tamilnadu 9 3 3 0 0 14
    2
    Pondicherry 6 3 2 0 1 0
    3
    Andhra Pradesh 3 3 1 0 2 -6
    4
    Andamans & Nicobar 0 3 0 0 3 -8
    Next round

    Grupa H

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Services 9 3 3 0 0 6
    2
    Goa 4 3 1 1 1 -2
    3
    Karnataka 3 3 1 0 2 0
    4
    Lakshadweep 1 3 0 1 2 -4
    Next round

    Grupa I

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Rajasthan United 7 3 2 1 0 9
    2
    Gujarat 7 3 2 1 0 8
    3
    Maharashtra 3 3 1 0 2 -2
    4
    DNH & DD 0 3 0 0 3 -15
    Next round

    Predictie al zilei

    2.
    1.
    Flamengo este neînvinsă în ultimele 13 meciuri din Copa Libertadores.