cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă

    Egipt Second Division A

    Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Meciuri jucate: 80
    Victorii gazda: 35
     
     
    44%
    Egalitati: 22
     
     
    28%
    Victorii oaspete: 23
     
     
    29%
     
    Intalniri cu goluri marcate Sub / Peste 2.5 goluri
    Sub 2.5 goluri: 49
     
     
    61%
    Peste 2.5 goluri: 31
     
     
    39%
     
    Goluri marcate
    Toate golurile: 178  
    Goluri gazde: 100
     
     
    56%
    Goluri oaspeti: 78
     
     
    44%
    Goluri la un meci: 2.23
    Clasatie cu cele mai bune 5 ofensive
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Masar 16 2
    2. Kahraba Ismailia 15 1.88
    3. Al Intagh Al Harbi 13 1.63
    4. Sekka Al Hadid 12 1.5
    5. Ismaily SC 11 1.38
    Clasatie cu cele mai bune 5 aparari
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Haras Al Hodoud 3 0.38
    2. Maleyeit Kafr El Zayiat 4 0.5
    3. Nasr Cairo 6 0.75
    4. Itesalat 6 0.75
    5. Pharco 6 0.75
    Cel mai grav atac
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Proxy 3 0.38
    2. Dairut SC 3 0.38
    3. La Viena 4 0.5
    4. Delta United 5 0.63
    5. Tanta FC 5 0.63
    Cea mai gravă apărare
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Dairut SC 15 1.88
    2. Ismaily SC 14 1.75
    3. Sekka Al Hadid 14 1.75
    4. Team 13 1.63
    5. Delta United 12 1.5

    Cel mai simplu program
    Echipa Program
    1. Sekka Al Hadid
    2. Dairut SC
    1
    3. Ismaily
    1
    4. Tanta FC
    1
    1
    5. Haras Al Hodoud
    1
    2
    Cel mai dur program
    Echipa Program
    1. Maleyeit Kafr El Zayiat
    4
    5
    2. Pharco
    2
    2
    3. Team
    3
    1
    4. Dakhleya
    2
    2
    5. Baladiyyat Al Mahalla
    4
    4
    Rezultate
    1 - 1 12
     
     
    15%
    0 - 1 9
     
     
    11.25%
    2 - 1 9
     
     
    11.25%
    2 - 0 9
     
     
    11.25%
    0 - 0 8
     
     
    10%
    1 - 0 7
     
     
    8.75%
    3 - 1 6
     
     
    7.5%
    0 - 2 4
     
     
    5%
    1 - 2 4
     
     
    5%
    0 - 3 3
     
     
    3.75%
    1 - 3 2
     
     
    2.5%
    2 - 2 2
     
     
    2.5%
    3 - 0 2
     
     
    2.5%
    2 - 3 1
     
     
    1.25%
    4 - 0 1
     
     
    1.25%
    5 - 4 1
     
     
    1.25%

    Meciuri Gol-Gol
    Meciuri Gol-Gol: 37
     
     
    46%

    Pauza: Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Victorii gazda: 23
     
     
    29%
    Egalitati: 40
     
     
    51%
    Victorii oaspete: 16
     
     
    20%
    Cea mai bună forma
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 14
    2. 13
    3. 13
    4. 13
    5. 12
    Cea mai proastă formă
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 0
    2. 1
    3. 4
    4. 4
    5. 5
    <
    Octombrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"9":"Septembrie 2026","10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031
    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Masar 19 8 6 1 1 10
    2
    Haras Al Hodoud 18 8 5 3 0 8
    3
    Kahraba Ismailia 17 8 5 2 1 9
    4
    Maleyeit Kafr El Zayiat 17 8 5 2 1 6
    5
    Pharco 16 8 5 1 2 5
    6
    Itesalat 15 8 5 0 3 5
    7
    Mansoura SC 14 8 4 2 2 2
    8
    Nasr Cairo 13 8 3 4 1 5
    9
    Tersana Giza 13 8 3 4 1 1
    10
    Sekka Al Hadid 11 8 3 2 3 -2
    11
    Al Intagh Al Harbi 10 8 2 4 2 3
    12
    Ismaily 9 8 2 3 3 -3
    13
    Dakhleya 9 8 2 3 3 -4
    14
    Baladiyyat Al Mahalla 8 8 2 2 4 -1
    15
    Tanta FC 8 8 2 2 4 -4
    16
    Team 7 8 2 1 5 -6
    17
    Dairut SC 5 8 1 2 5 -12
    18
    Proxy 4 8 1 1 6 -8
    19
    La Viena 3 8 0 3 5 -7
    20
    Delta United 2 8 0 2 6 -7
    Promotion
    Relegation

    Predictie al zilei

    8.
    14.
    Minnesota United a avut ambele echipe înscrise în fiecare din ultimele 11 meciuri din Major League Soccer.