cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă

    Danemarca Superliga

    Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Meciuri jucate: 60
    Victorii gazda: 27
     
     
    45%
    Egalitati: 17
     
     
    28%
    Victorii oaspete: 16
     
     
    27%
     
    Intalniri cu goluri marcate Sub / Peste 2.5 goluri
    Sub 2.5 goluri: 27
     
     
    45%
    Peste 2.5 goluri: 33
     
     
    55%
     
    Goluri marcate
    Toate golurile: 181  
    Goluri gazde: 95
     
     
    52%
    Goluri oaspeti: 86
     
     
    48%
    Goluri la un meci: 3.02
    Clasatie cu cele mai bune 5 ofensive
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. København 24 2.4
    2. Midtjylland 19 1.9
    3. AC Horsens 18 1.8
    4. Brøndby 17 1.7
    5. Viborg FF 17 1.7
    Clasatie cu cele mai bune 5 aparari
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Viborg FF 8 0.8
    2. København 10 1
    3. FC Nordsjælland 10 1
    4. Midtjylland 10 1
    5. Odense BK 14 1.4
    Cel mai grav atac
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Odense BK 8 0.8
    2. Randers FC 11 1.1
    3. SonderjyskE 12 1.2
    4. Lyngby BK 12 1.2
    5. FC Nordsjælland 14 1.4
    Cea mai gravă apărare
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. SonderjyskE 24 2.4
    2. Lyngby BK 21 2.1
    3. AC Horsens 19 1.9
    4. Brøndby 17 1.7
    5. AGF Aarhus 17 1.7

    Cel mai simplu program
    Echipa Program
    1. AC Horsens
    2
    1
    4
    2
    3
    2
    2. Silkeborg
    1
    4
    3
    1
    3
    2
    3. Viborg FF
    4
    2
    3
    3
    2
    1
    4. Brøndby
    3
    2
    2
    5
    4
    1
    5. København
    2
    3
    3
    1
    2
    3
    Cel mai dur program
    Echipa Program
    1. AGF Aarhus
    5
    2
    4
    3
    3
    3
    2. Sonderjyske
    3
    3
    5
    4
    3
    3
    3. Odense BK
    3
    5
    3
    4
    1
    4
    4. Midtjylland
    2
    4
    2
    1
    4
    4
    5. Lyngby BK
    4
    4
    2
    3
    2
    4
    Rezultate
    1 - 1 9
     
     
    15%
    1 - 0 7
     
     
    11.67%
    2 - 2 5
     
     
    8.33%
    2 - 1 5
     
     
    8.33%
    0 - 2 4
     
     
    6.67%
    2 - 0 4
     
     
    6.67%
    3 - 1 3
     
     
    5%
    0 - 4 2
     
     
    3.33%
    0 - 3 2
     
     
    3.33%
    0 - 0 2
     
     
    3.33%
    1 - 2 2
     
     
    3.33%
    2 - 3 2
     
     
    3.33%
    3 - 2 2
     
     
    3.33%
    4 - 1 2
     
     
    3.33%
    0 - 5 1
     
     
    1.67%
    0 - 1 1
     
     
    1.67%
    1 - 3 1
     
     
    1.67%
    2 - 5 1
     
     
    1.67%
    3 - 3 1
     
     
    1.67%
    3 - 0 1
     
     
    1.67%
    4 - 0 1
     
     
    1.67%
    4 - 2 1
     
     
    1.67%
    5 - 2 1
     
     
    1.67%

    Meciuri Gol-Gol
    Meciuri Gol-Gol: 35
     
     
    58%

    Pauza: Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Victorii gazda: 20
     
     
    33%
    Egalitati: 20
     
     
    33%
    Victorii oaspete: 20
     
     
    33%
    Cea mai bună forma
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 15
    2. 13
    3. 12
    4. 8
    5. 8
    Cea mai proastă formă
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 4
    2. 5
    3. 5
    4. 6
    5. 6
    <
    Octombrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"9":"Septembrie 2026","10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Meci selectat


    Sezon obișnuit

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    København 24 10 8 0 2 14
    2
    Midtjylland 22 10 6 4 0 9
    3
    Viborg FF 20 10 6 2 2 9
    4
    FC Nordsjælland 18 10 5 3 2 4
    5
    Brøndby 16 10 5 1 4 0
    6
    AC Horsens 12 10 3 3 4 -1
    7
    Silkeborg 11 10 2 5 3 0
    8
    Randers FC 10 10 3 1 6 -5
    9
    Odense BK 10 10 2 4 4 -6
    10
    AGF Aarhus 8 10 1 5 4 -3
    11
    Lyngby BK 7 10 1 4 5 -9
    12
    Sonderjyske 5 10 1 2 7 -12
    Championship Group
    Relegation Group

    Predictie al zilei

    2.
    4.
    Boca Juniors a păstrat poarta intactă în ultimele 4 meciuri acasă cu Talleres Córdoba în Liga Profesional.