cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă

    China Super League

    Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Meciuri jucate: 217
    Victorii gazda: 96
     
     
    44%
    Egalitati: 59
     
     
    27%
    Victorii oaspete: 62
     
     
    29%
     
    Intalniri cu goluri marcate Sub / Peste 2.5 goluri
    Sub 2.5 goluri: 92
     
     
    42%
    Peste 2.5 goluri: 125
     
     
    58%
     
    Goluri marcate
    Toate golurile: 674  
    Goluri gazde: 383
     
     
    57%
    Goluri oaspeti: 291
     
     
    43%
    Goluri la un meci: 3.11
    Clasatie cu cele mai bune 5 ofensive
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Shanghai Shenhua 59 2.19
    2. Yunnan Yukun 55 2.04
    3. Beijing Guoan 52 1.93
    4. Chengdu Qianbao 51 1.89
    5. Hangzhou F.C. 47 1.74
    Clasatie cu cele mai bune 5 aparari
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Chengdu Qianbao 31 1.15
    2. Tianjin Teda 32 1.14
    3. Chongqing Tongliang 33 1.22
    4. Beijing Guoan 33 1.22
    5. Shanghai SIPG 35 1.3
    Cel mai grav atac
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Chongqing Tongliang 28 1.04
    2. Qingdao Zhongchuang H. 31 1.15
    3. Qingdao Jonoon 34 1.26
    4. Henan Jianye 35 1.25
    5. Shenyang City 35 1.3
    Cea mai gravă apărare
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Yunnan Yukun 58 2.15
    2. Qingdao Jonoon 56 2.07
    3. Shenyang City 48 1.78
    4. Wuhan Three Towns 47 1.74
    5. Sichuan FC 47 1.74

    Cel mai simplu program
    Echipa Program
    1. Qingdao Jonoon
    1
    2
    2
    2. Zhejiang FC
    4
    1
    2
    3. Yunnan Yukun
    2
    4
    2
    4. Shenyang City
    1
    3
    4
    5. Dalian Zhixing
    2
    4
    3
    Cel mai dur program
    Echipa Program
    1. Shanghai SIPG
    4
    3
    3
    4
    1
    3
    2. Beijing Guoan
    2
    2
    2
    3
    2
    2
    3. Shanghai Shenhua
    2
    2
    4
    4
    2
    5
    4. Qingdao West Coast
    5
    2
    4
    5. Chengdu Qianbao
    4
    2
    4
    Rezultate
    1 - 1 33
     
     
    15.21%
    1 - 0 19
     
     
    8.76%
    2 - 1 17
     
     
    7.83%
    0 - 1 15
     
     
    6.91%
    1 - 2 15
     
     
    6.91%
    2 - 2 11
     
     
    5.07%
    2 - 0 11
     
     
    5.07%
    3 - 1 11
     
     
    5.07%
    0 - 0 10
     
     
    4.61%
    2 - 3 10
     
     
    4.61%
    3 - 0 7
     
     
    3.23%
    3 - 2 7
     
     
    3.23%
    4 - 1 7
     
     
    3.23%
    4 - 0 5
     
     
    2.3%
    0 - 2 4
     
     
    1.84%
    0 - 3 4
     
     
    1.84%
    3 - 3 4
     
     
    1.84%
    1 - 3 3
     
     
    1.38%
    2 - 4 3
     
     
    1.38%
    5 - 1 3
     
     
    1.38%
    1 - 4 2
     
     
    0.92%
    1 - 5 2
     
     
    0.92%
    4 - 2 2
     
     
    0.92%
    4 - 3 2
     
     
    0.92%
    0 - 4 1
     
     
    0.46%
    0 - 5 1
     
     
    0.46%
    3 - 4 1
     
     
    0.46%
    4 - 5 1
     
     
    0.46%
    4 - 4 1
     
     
    0.46%
    5 - 0 1
     
     
    0.46%
    5 - 3 1
     
     
    0.46%
    5 - 2 1
     
     
    0.46%
    6 - 0 1
     
     
    0.46%
    7 - 1 1
     
     
    0.46%

    Meciuri Gol-Gol
    Meciuri Gol-Gol: 138
     
     
    64%

    Pauza: Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Victorii gazda: 81
     
     
    37%
    Egalitati: 82
     
     
    38%
    Victorii oaspete: 54
     
     
    25%
    Cea mai bună forma
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 14
    2. 14
    3. 12
    4. 12
    5. 11
    Cea mai proastă formă
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 0
    2. 2
    3. 3
    4. 5
    5. 6
    <
    Octombrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"9":"Septembrie 2026","10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031
    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Chengdu Qianbao 52 27 15 7 5 20
    2
    Dalian Zhixing 43 27 13 4 10 0
    3
    Beijing Guoan 41 27 12 10 5 19
    4
    Qingdao West Coast 38 27 8 14 5 -5
    5
    Yunnan Yukun 38 27 11 5 11 -3
    6
    Shandong Luneng 38 27 13 5 9 3
    7
    Shanghai SIPG 36 27 11 8 8 9
    8
    Shanghai Shenhua 34 27 13 5 9 12
    9
    Chongqing Tongliang 32 27 7 11 9 -5
    10
    Tianjin Teda 31 28 11 8 9 6
    11
    Zhejiang FC 31 27 10 6 11 0
    12
    Sichuan FC 29 27 8 5 14 -11
    13
    Henan Jianye 28 28 8 10 10 -3
    14
    Shenyang City 26 27 7 5 15 -13
    15
    Wuhan Three Towns 22 27 5 12 10 -7
    16
    Qingdao Jonoon 14 27 6 3 18 -22
    CORRECTIONS
    Beijing Guoan: -5 Numarul punctelor:
    Shandong Luneng: -6 Numarul punctelor:
    Shanghai SIPG: -5 Numarul punctelor:
    Shanghai Shenhua: -10 Numarul punctelor:
    Tianjin Teda: -10 Numarul punctelor:
    Zhejiang FC: -5 Numarul punctelor:
    Henan Jianye: -6 Numarul punctelor:
    Wuhan Three Towns: -5 Numarul punctelor:
    Qingdao Jonoon: -7 Numarul punctelor:
    AFC Champions League
    AFC Champions League 2
    Relegation

    Predictie al zilei

    15.
    12.
    Sporting Kansas City a avut peste 2.5 goluri în fiecare dintre ultimele 4 meciuri de acasă din MLS.