cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă

    Cehia Division A

    Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Meciuri jucate: 70
    Victorii gazda: 30
     
     
    43%
    Egalitati: 12
     
     
    17%
    Victorii oaspete: 28
     
     
    40%
     
    Intalniri cu goluri marcate Sub / Peste 2.5 goluri
    Sub 2.5 goluri: 18
     
     
    26%
    Peste 2.5 goluri: 52
     
     
    74%
     
    Goluri marcate
    Toate golurile: 244  
    Goluri gazde: 122
     
     
    50%
    Goluri oaspeti: 122
     
     
    50%
    Goluri la un meci: 3.49
    Clasatie cu cele mai bune 5 ofensive
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Spartak Příbram 28 3.11
    2. Petřín Plzeň 24 2.4
    3. Spartak Sobeslav 21 2.33
    4. FK Krimice 20 2
    5. Hluboká nad Vltavou 20 2.22
    Clasatie cu cele mai bune 5 aparari
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. FK Komarov 7 0.78
    2. Hluboká nad Vltavou 10 1.11
    3. Spartak Příbram 11 1.22
    4. Taborsko B 12 1.33
    5. FK Krimice 12 1.2
    Cel mai grav atac
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. FC Rokycany 7 0.78
    2. Milevsko 7 0.78
    3. Jiskra Domažlice II 8 0.89
    4. Okula Nýrsko 10 1.11
    5. Senco Doubravka 15 1.5
    Cea mai gravă apărare
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Okula Nýrsko 31 3.44
    2. SK Strakonice 26 2.89
    3. Slavoj Cesky Krumlov 24 2.4
    4. Jiskra Domažlice II 21 2.33
    5. Milevsko 18 2

    Cel mai simplu program
    Echipa Program
    1. FK Krimice
    3
    1
    1
    4
    1
    2. Spartak Příbram
    2
    3
    3
    1
    1
    3. SK Strakonice
    1
    2
    1
    3
    1
    4. Okula Nýrsko
    3
    3
    1
    1
    4
    5. Milevsko
    1
    4
    1
    4
    2
    Cel mai dur program
    Echipa Program
    1. Horovicko
    2
    1
    4
    3
    1
    2. Slavoj Cesky Krumlov
    4
    2
    3
    1
    2
    3. FC Rokycany
    3
    1
    2
    3
    3
    4. FK Komarov
    2
    3
    1
    2
    3
    5. Hluboká nad Vltavou
    4
    2
    2
    4
    3
    Rezultate
    2 - 1 7
     
     
    10%
    1 - 1 6
     
     
    8.57%
    1 - 0 5
     
     
    7.14%
    1 - 2 5
     
     
    7.14%
    3 - 0 5
     
     
    7.14%
    0 - 3 4
     
     
    5.71%
    1 - 3 4
     
     
    5.71%
    3 - 2 4
     
     
    5.71%
    0 - 1 3
     
     
    4.29%
    2 - 2 3
     
     
    4.29%
    2 - 4 3
     
     
    4.29%
    3 - 1 3
     
     
    4.29%
    0 - 0 2
     
     
    2.86%
    1 - 4 2
     
     
    2.86%
    2 - 3 2
     
     
    2.86%
    0 - 2 1
     
     
    1.43%
    0 - 5 1
     
     
    1.43%
    0 - 4 1
     
     
    1.43%
    1 - 5 1
     
     
    1.43%
    2 - 0 1
     
     
    1.43%
    3 - 4 1
     
     
    1.43%
    4 - 3 1
     
     
    1.43%
    4 - 0 1
     
     
    1.43%
    4 - 4 1
     
     
    1.43%
    5 - 2 1
     
     
    1.43%
    5 - 0 1
     
     
    1.43%
    6 - 0 1
     
     
    1.43%

    Meciuri Gol-Gol
    Meciuri Gol-Gol: 44
     
     
    63%

    Pauza: Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Victorii gazda: 22
     
     
    31%
    Egalitati: 25
     
     
    36%
    Victorii oaspete: 23
     
     
    33%
    Cea mai bună forma
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 16
    2. 15
    3. 14
    4. 13
    5. 12
    Cea mai proastă formă
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 1
    2. 3
    3. 3
    4. 4
    5. 4
    <
    Octombrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"9":"Septembrie 2026","10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031
    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Petřín Plzeň 22 10 7 1 2 11
    2
    FK Krimice 22 10 7 1 2 8
    3
    Spartak Příbram 20 9 6 2 1 17
    4
    Hluboká nad Vltavou 19 9 5 4 0 10
    5
    FK Komarov 19 9 5 4 0 8
    6
    Horovicko 17 10 5 2 3 4
    7
    Spartak Sobeslav 16 9 5 1 3 6
    8
    Taborsko B 15 9 4 3 2 5
    9
    Slavoj Cesky Krumlov 12 10 4 0 6 -6
    10
    Senco Doubravka 11 10 3 2 5 -2
    11
    FC Rokycany 10 9 3 1 5 -8
    12
    SK Strakonice 7 9 2 1 6 -8
    13
    Jiskra Domažlice II 3 9 1 0 8 -13
    14
    Okula Nýrsko 3 9 1 0 8 -21
    15
    Milevsko 2 9 0 2 7 -11
    16
    D. Ceske Budejovice B 0 0 0 0 0 0
    Promotion
    Relegation

    Predictie al zilei

    2.
    1.
    Flamengo este neînvinsă în ultimele 13 meciuri din Copa Libertadores.