cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă

    Brazilia Campeonato Capixaba

    Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Meciuri jucate: 59
    Victorii gazda: 21
     
     
    36%
    Egalitati: 18
     
     
    31%
    Victorii oaspete: 20
     
     
    34%
     
    Intalniri cu goluri marcate Sub / Peste 2.5 goluri
    Sub 2.5 goluri: 39
     
     
    66%
    Peste 2.5 goluri: 20
     
     
    34%
     
    Goluri marcate
    Toate golurile: 126  
    Goluri gazde: 62
     
     
    49%
    Goluri oaspeti: 64
     
     
    51%
    Goluri la un meci: 2.14
    Clasatie cu cele mai bune 5 ofensive
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Vitória ES 14 1.56
    2. Desp. Ferroviária ES 10 1.11
    3. Rio Branco ES 10 1.11
    4. Serra ES 10 1.11
    5. Real Noroeste ES 9 1
    Clasatie cu cele mai bune 5 aparari
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Forte FC 4 0.44
    2. Vitória ES 4 0.44
    3. Porto Vitória 5 0.56
    4. Serra ES 6 0.67
    5. Rio Branco ES 6 0.67
    Cel mai grav atac
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Forte FC 5 0.56
    2. SC Capixaba 6 0.67
    3. Porto Vitória 7 0.78
    4. Vilavelhense ES 8 0.89
    5. Rio Branco-VN 8 0.89
    Cea mai gravă apărare
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Rio Branco-VN 15 1.67
    2. Real Noroeste ES 13 1.44
    3. SC Capixaba 13 1.44
    4. Desp. Ferroviária ES 11 1.22
    5. Vilavelhense ES 10 1.11

    Cel mai simplu program
    Echipa Program
    1. Real Noroeste ES
    2. SC Capixaba
    3. Vitória ES
    4. Rio Branco ES
    5. Desp. Ferroviária ES
    Cel mai dur program
    Echipa Program
    1. Serra ES
    4
    2. Rio Branco-VN
    3. Vilavelhense ES
    4. Forte FC
    5. Porto Vitória
    Rezultate
    1 - 1 9
     
     
    15.25%
    0 - 1 8
     
     
    13.56%
    1 - 0 8
     
     
    13.56%
    0 - 0 6
     
     
    10.17%
    0 - 2 5
     
     
    8.47%
    1 - 2 3
     
     
    5.08%
    2 - 1 3
     
     
    5.08%
    2 - 0 3
     
     
    5.08%
    2 - 2 3
     
     
    5.08%
    3 - 0 3
     
     
    5.08%
    0 - 4 2
     
     
    3.39%
    3 - 1 2
     
     
    3.39%
    1 - 5 1
     
     
    1.69%
    1 - 4 1
     
     
    1.69%
    3 - 2 1
     
     
    1.69%
    4 - 1 1
     
     
    1.69%

    Meciuri Gol-Gol
    Meciuri Gol-Gol: 24
     
     
    41%

    Pauza: Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Victorii gazda: 13
     
     
    22%
    Egalitati: 30
     
     
    51%
    Victorii oaspete: 16
     
     
    27%
    Cea mai bună forma
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 13
    2. 12
    3. 12
    4. 10
    5. 6
    Cea mai proastă formă
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 3
    2. 4
    3. 5
    4. 6
    5. 6
    <
    Octombrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"9":"Septembrie 2026","10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Runda 1

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Vitória ES 20 9 6 2 1 10
    2
    Serra ES 14 9 4 2 3 4
    3
    Rio Branco ES 13 9 3 4 2 4
    4
    Porto Vitória 13 9 3 4 2 2
    5
    Vilavelhense ES 13 9 4 1 4 -2
    6
    Forte FC 11 9 2 5 2 1
    7
    Desp. Ferroviária ES 11 9 3 2 4 -1
    8
    Real Noroeste ES 11 9 3 2 4 -4
    9
    SC Capixaba 10 9 3 1 5 -7
    10
    Rio Branco-VN 5 9 0 5 4 -7
    Play-off Quarter-finals
    Relegation

    Predictie al zilei

    2.
    1.
    Flamengo este neînvinsă în ultimele 13 meciuri din Copa Libertadores.