cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă

    Austria Regionalliga Central

    Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Meciuri jucate: 240
    Victorii gazda: 115
     
     
    48%
    Egalitati: 47
     
     
    20%
    Victorii oaspete: 78
     
     
    33%
     
    Intalniri cu goluri marcate Sub / Peste 2.5 goluri
    Sub 2.5 goluri: 80
     
     
    33%
    Peste 2.5 goluri: 160
     
     
    67%
     
    Goluri marcate
    Toate golurile: 848  
    Goluri gazde: 473
     
     
    56%
    Goluri oaspeti: 375
     
     
    44%
    Goluri la un meci: 3.53
    Clasatie cu cele mai bune 5 ofensive
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. ASK Voitsberg 113 3.77
    2. LASK Juniors 66 2.2
    3. ASKÖ Oedt 62 2.07
    4. SC Weiz 61 2.03
    5. DSC 60 2
    Clasatie cu cele mai bune 5 aparari
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. ASK Voitsberg 21 0.7
    2. Union Gurten 28 0.93
    3. ASKÖ Oedt 32 1.07
    4. LASK Juniors 44 1.47
    5. Вольфсбергер II 46 1.53
    Cel mai grav atac
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. St Anna am Aigen 22 0.73
    2. Wohnbau Dietach 33 1.1
    3. SK Treibach 35 1.17
    4. Ried II 41 1.37
    5. FC Gleisdorf 09 43 1.43
    Cea mai gravă apărare
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. St Anna am Aigen 76 2.53
    2. Ried II 72 2.4
    3. FC Gleisdorf 09 72 2.4
    4. SK Treibach 71 2.37
    5. SC Weiz 66 2.2

    Cel mai simplu program
    Echipa Program
    1. ASKÖ Oedt
    2. SK Treibach
    2
    1
    3. SC Weiz
    1
    2
    1
    4. Velden
    3
    3
    5. DSC
    1
    3
    4
    Cel mai dur program
    Echipa Program
    1. St Anna am Aigen
    2
    1
    2
    1
    2
    3
    2. Ried II
    2
    1
    3
    2
    2
    1
    3. LASK Juniors
    2
    1
    3
    2
    2
    2
    4. ASK Voitsberg
    1
    1
    1
    3
    4
    3
    5. Wallern / Marienkirchen
    2
    1
    2
    2
    1
    1
    Rezultate
    1 - 1 23
     
     
    9.58%
    2 - 1 20
     
     
    8.33%
    1 - 0 14
     
     
    5.83%
    2 - 0 14
     
     
    5.83%
    0 - 1 13
     
     
    5.42%
    1 - 3 13
     
     
    5.42%
    2 - 2 12
     
     
    5%
    1 - 2 11
     
     
    4.58%
    3 - 1 11
     
     
    4.58%
    0 - 2 10
     
     
    4.17%
    4 - 1 10
     
     
    4.17%
    0 - 3 8
     
     
    3.33%
    3 - 2 8
     
     
    3.33%
    3 - 0 7
     
     
    2.92%
    0 - 0 6
     
     
    2.5%
    3 - 3 6
     
     
    2.5%
    0 - 4 5
     
     
    2.08%
    1 - 4 5
     
     
    2.08%
    4 - 0 5
     
     
    2.08%
    5 - 2 5
     
     
    2.08%
    6 - 0 5
     
     
    2.08%
    2 - 3 4
     
     
    1.67%
    4 - 2 4
     
     
    1.67%
    0 - 5 2
     
     
    0.83%
    1 - 5 2
     
     
    0.83%
    2 - 4 2
     
     
    0.83%
    5 - 3 2
     
     
    0.83%
    5 - 0 2
     
     
    0.83%
    7 - 0 2
     
     
    0.83%
    0 - 8 1
     
     
    0.42%
    1 - 6 1
     
     
    0.42%
    2 - 5 1
     
     
    0.42%
    4 - 3 1
     
     
    0.42%
    5 - 1 1
     
     
    0.42%
    6 - 1 1
     
     
    0.42%
    7 - 4 1
     
     
    0.42%
    7 - 3 1
     
     
    0.42%
    8 - 0 1
     
     
    0.42%

    Meciuri Gol-Gol
    Meciuri Gol-Gol: 145
     
     
    60%

    Pauza: Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Victorii gazda: 93
     
     
    39%
    Egalitati: 78
     
     
    33%
    Victorii oaspete: 69
     
     
    29%
    Cea mai bună forma
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 11
    2.
    0
    3.
    0
    4.
    0
    5.
    0
    Cea mai proastă formă
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1.
    0
    2.
    0
    3.
    0
    4.
    0
    5.
    0
    <
    Octombrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"9":"Septembrie 2026","10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031
    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    ASK Voitsberg 80 30 26 2 2 92
    2
    Union Gurten 64 30 20 4 6 31
    3
    ASKÖ Oedt 55 30 15 10 5 30
    4
    LASK Juniors 51 30 15 6 9 22
    5
    DSC 51 30 14 9 7 8
    6
    SC Kalsdorf 49 30 15 4 11 6
    7
    Velden 46 30 13 7 10 3
    8
    SV Lafnitz 42 30 12 6 12 -5
    9
    Wallern / Marienkirchen 40 30 12 4 14 -7
    10
    SC Weiz 39 30 10 9 11 -5
    11
    Wolfsberger AC II 34 30 9 7 14 -1
    12
    Wohnbau Dietach 32 30 9 5 16 -24
    13
    FC Gleisdorf 09 30 30 7 9 14 -29
    14
    Ried II 25 30 7 4 19 -31
    15
    SK Treibach 24 30 7 3 20 -36
    16
    St Anna am Aigen 11 30 2 5 23 -54
    Promotion
    Relegation

    Predictie al zilei

    9.
    2.
    Junior Barranquilla nu a primit gol în ultimele 3 deplasări împotriva celor de la Deportivo Cali în Primera A.