cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă

    Anglia League Two

    Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Meciuri jucate: 114
    Victorii gazda: 55
     
     
    48%
    Egalitati: 40
     
     
    35%
    Victorii oaspete: 19
     
     
    17%
     
    Intalniri cu goluri marcate Sub / Peste 2.5 goluri
    Sub 2.5 goluri: 65
     
     
    57%
    Peste 2.5 goluri: 49
     
     
    43%
     
    Goluri marcate
    Toate golurile: 283  
    Goluri gazde: 170
     
     
    60%
    Goluri oaspeti: 113
     
     
    40%
    Goluri la un meci: 2.48
    Clasatie cu cele mai bune 5 ofensive
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Barnet 20 2.5
    2. Chesterfield 17 1.7
    3. York City 17 1.89
    4. Cheltenham 16 1.6
    5. Gillingham 15 1.5
    Clasatie cu cele mai bune 5 aparari
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Exeter City 6 0.6
    2. Walsall FC 6 0.67
    3. Crewe Alexandra 7 0.7
    4. Northampton Town 7 0.88
    5. Port Vale 9 1.13
    Cel mai grav atac
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Port Vale 4 0.5
    2. Northampton Town 4 0.5
    3. Exeter City 6 0.6
    4. Crawley Town 8 1
    5. Swindon Town 9 0.9
    Cea mai gravă apărare
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Bristol Rovers 17 1.7
    2. Cheltenham 16 1.6
    3. Rotherham 16 1.6
    4. Shrewsbury 15 1.5
    5. Crawley Town 15 1.88

    Cel mai simplu program
    Echipa Program
    1. Crawley Town
    5
    2
    2
    2
    2
    2
    2. Rotherham
    2
    1
    2
    2
    1
    1
    3. Gillingham
    2
    2
    3
    2
    2
    2
    4. Shrewsbury
    3
    1
    2
    2
    2
    2
    5. Fleetwood Town
    2
    3
    3
    3
    2
    1
    Cel mai dur program
    Echipa Program
    1. Port Vale
    2
    2
    2
    3
    1
    2
    2. Newport County
    2
    2
    3
    2
    2
    4
    3. Colchester Utd
    3
    2
    2
    4
    2
    4
    4. Swindon Town
    4
    2
    3
    2
    4
    3
    5. Bristol Rovers
    2
    3
    2
    2
    4
    2
    Rezultate
    1 - 1 18
     
     
    15.79%
    1 - 0 15
     
     
    13.16%
    2 - 0 14
     
     
    12.28%
    0 - 0 10
     
     
    8.77%
    2 - 2 10
     
     
    8.77%
    2 - 1 9
     
     
    7.89%
    0 - 1 6
     
     
    5.26%
    3 - 0 5
     
     
    4.39%
    3 - 1 5
     
     
    4.39%
    1 - 2 4
     
     
    3.51%
    3 - 2 4
     
     
    3.51%
    1 - 3 3
     
     
    2.63%
    1 - 4 3
     
     
    2.63%
    0 - 2 2
     
     
    1.75%
    3 - 3 2
     
     
    1.75%
    0 - 3 1
     
     
    0.88%
    4 - 0 1
     
     
    0.88%
    4 - 2 1
     
     
    0.88%
    5 - 3 1
     
     
    0.88%

    Meciuri Gol-Gol
    Meciuri Gol-Gol: 60
     
     
    53%

    Pauza: Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Victorii gazda: 39
     
     
    34%
    Egalitati: 55
     
     
    48%
    Victorii oaspete: 20
     
     
    18%
    Cea mai bună forma
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 16
    2. 13
    3. 12
    4. 11
    5. 11
    Cea mai proastă formă
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 2
    2. 2
    3. 3
    4. 4
    5. 5
    <
    Octombrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"9":"Septembrie 2026","10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Meci selectat


    Sezon obișnuit

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Salford City 19 10 6 1 3 5
    2
    Barnet 18 8 5 3 0 9
    3
    Crewe Alexandra 18 10 4 6 0 5
    4
    Gillingham 16 10 4 4 2 5
    5
    York City 15 9 4 3 2 6
    6
    Walsall FC 15 9 3 6 0 6
    7
    Chesterfield 15 10 4 3 3 3
    8
    Cheltenham 15 10 4 3 3 0
    9
    Bristol Rovers 15 10 5 0 5 -2
    10
    Rochdale 14 10 4 2 4 -1
    11
    Grimsby Town 13 10 3 4 3 2
    12
    Newport County 13 10 3 4 3 1
    13
    Tranmere Rovers 12 10 2 6 2 0
    14
    Exeter City 12 10 3 3 4 0
    15
    Accrington Stanley 11 10 2 5 3 -1
    16
    Fleetwood Town 11 10 2 5 3 -1
    17
    Swindon Town 11 10 3 2 5 -5
    18
    Shrewsbury 11 10 3 2 5 -6
    19
    Colchester Utd 10 9 2 4 3 -3
    20
    Rotherham 10 10 2 4 4 -4
    21
    Oldham Athletic 8 9 2 2 5 -4
    22
    Port Vale 8 8 2 2 4 -5
    23
    Northampton Town 7 8 1 4 3 -3
    24
    Crawley Town 5 8 1 2 5 -7
    Promotion
    Play-off Semi-finals
    Relegation

    Predictie al zilei

    2.
    4.
    Boca Juniors a păstrat poarta intactă în ultimele 4 meciuri acasă cu Talleres Córdoba în Liga Profesional.